Şimdi Ara

Kindle Paperwhite 3 (2015) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
438
Cevap
24
Favori
27.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bu ürünü almayı düşünüyorum ama türkiyede normal kitap olarak satışta olan her ürünü e-book olarakta bulabiliyor muyuz? Birde bu ürün pdf epub destekliyor mu?
  • GÖKHANK kullanıcısına yanıt
    öncelikle hayırlı olsun bende almayı düşünüyorum fakat 2 ürün arasında kaldım. Yurtdışında bir tanıdık vasıtasıyla alacağım. Şu anki kur ile Paperwhite 2 325tl mi paperwhite 3 377tl. İki ürün arasında çözünürlük harici bir fark yok bildiğim kadarıyla. Aradaki farka değermi? Hangisini tercih etmeliyim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam her kitap e-kitap olarak bulunamayabiliyor.Pdf destekliyor ama epub desteklemiyor ama bu bir sorun değil calibre vb. programlarla mobi,azw gibi desteklediği formatlara dönüştürerek kullanmak mümkün.
    hocam bence burdan da uyguna bulabilirsiniz ben 1-2 ay önce pw3 365e düşmüştü n11de öyle almıştım.pw2 yerine 3 alman daha iyi olur bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: neco88

öncelikle hayırlı olsun bende almayı düşünüyorum fakat 2 ürün arasında kaldım. Yurtdışında bir tanıdık vasıtasıyla alacağım. Şu anki kur ile Paperwhite 2 325tl mi paperwhite 3 377tl. İki ürün arasında çözünürlük harici bir fark yok bildiğim kadarıyla. Aradaki farka değermi? Hangisini tercih etmeliyim.

Teşekkür ederim. Umarım hepimiz cihazları sorunsuz kullanırız.
    Bu linkte 2. sayfada bir arkadaş güzel anlatmış.
    https://eksisozluk.com/amazon-kindle-paperwhite-3--4322602?p=2

Şu anda pw2 kullansa idiniz,pw3 e hiç gerek yok derdim ama ilk defa alacaksanız almışken pw3 alın bence. Şu andaki Kındle'ın en son versiyonunu alın ve
    e-okuyucu işini unutup kendinizi kitaplara kaptırın.
    Kolay gele.

• Dun bende indirim kuponu ile aldim bir tane. Benim dikkatsizligime gelmis, kilif seceneginde en altta hayir secimi var. Bu sekilde kilifsiz aliniyor. Insallah hatasiz bir urun gelirde ugrastirmazlar bizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zek -- 26 Ocak 2016; 13:39:30 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zek -- 26 Ocak 2016; 13:37:06 >
  • Dh da olusan sikinti sebebiyle ust uste mesaj tekrari olmus, mesaj kalabaligi icin ozur dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zek -- 26 Ocak 2016; 13:38:18 >
  • neco88 kullanıcısına yanıt
    Selamlar, forumda indirim kupunu satan arkadaslar var, bu indirimlerle o fiyata almaniz mumkun. Su an n11 de 414 tl ye ilan var, indirim kuponu ile 374 tl ye alabilirsiniz, kupnu 10tl ye satiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zek -- 26 Ocak 2016; 13:42:32 >
  • Merhaba
    Kindle paperwhite 3 de saat ayarını yapamadım. Wifi açıkken hangi adıma girmem gerekiyor? Birde önceden ana ekranda, klasördeki kitapların kapakları gözüküyordu. Fakat şimdi sadece üstten alta doğru isimleri gözüküyor bunu nasıl düzeltebilirim?
    Tşk.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GÖKHANK kullanıcısına yanıt
    hocam saat ayarlamasını amazon hesabında saat dilimini seçiyorduk o şekilde ayarlanıyordu sanırım.Kapak olayını da ana sayfada yatay 3 çizgiye basıp cover view'e basarsanız görebilirsiniz şuan list viewde olduğunda sıralı gözüküyordur
  • quote:

Orijinalden alıntı: asosyal adam

hocam saat ayarlamasını amazon hesabında saat dilimini seçiyorduk o şekilde ayarlanıyordu sanırım.Kapak olayını da ana sayfada yatay 3 çizgiye basıp cover view'e basarsanız görebilirsiniz şuan list viewde olduğunda sıralı gözüküyordur

Sayende hallettim ☺ teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. Ben de bir adet PW3 alarak aranıza katılmış bulunuyorum. Sormak istediğim iki soru var.

Birincisi cihazın batarya değerleri 5V 500 mA. Malum kutunun içerisinden şarj aleti çıkmıyor ve her yere bilgisayar götürmek de mümkün değil. Dolayısıyla bir şarj aleti olması tatil vb. durumlarda faydalı olacaktır. Ancak tam tamına bu değerlere uyan bir şarj aleti de bulmak mümkün değil. İphone şarj aleti gibi 5V 1000 mA değerli bir şarj aleti ile şarj yapılsa bir sıkıntı olur mu? Siz bu durumu nasıl çözdünüz?

İkincisi ve daha önemlisi ise calibre vasıtasıyla AZW3 formatına çevirdiğim (veya mobi fark etmiyor) kitapları USB den bağlayarak doğrudan kopyala yapıştır şeklinde cihaza atıyorum ancak kitap kapaklarını görüntüleyemiyor. Bu sorunu yaşan başka kimse var mı? Calibre'den "send to kindle" vasıtasıyla atılırsa kapakların gösterildiği yazıyor yabancı forumlarda. Deneyen oldu mu?

• purepain kullanıcısına yanıt
    hocam ilk sorunuz için adaptör alarak o şekilde telefon şarj eder gibi edebilirsiniz çok uzun bir şarj ömrü olduğundan ben gerek duymadım zaten asosyal olduğumdan evdeyim hep tatillerde de laptop ile şarj etmeye devam ederimDiğer sorunuza gelince bende de çok nadirde olsa attığım kitabın kapağı olmasına rağmen çıkmayabiliyor nedenini bilemiyorum maalesef.
  • asosyal adam kullanıcısına yanıt
    Hocam Allah da seni güldürsün :) Aslında bakarsak o değeri sağlayan sadece USB 2.0 portu var. İphone şarj aleti ile çözeriz problemi o zaman.

Peki "nadirde olsa" demişsiniz kapak görüntülenmemesi ile ilgili olarak. Ben nadir değil hiçbir şekilde görüntüleyemiyorum. Siz kitabı cihaza nasıl aktarıyorsunuz? Calibre'de bir ayar var da ben mi bilmiyorum acaba. Yıllardır iPad'e kitap atarım ve hiç sorunla karşılaşmadım şimdiye kadar.
    hocam genelde meritokrasiden epub formatında calibreye atıp mobiye çeviriyorum daha sonra usb ile cihazı bağlayıp kitapları ana belleğe gönderiyorum.Sizinde üsteki arkadaş gibi list viewde mi kaldı acaba 3 yatay çizgiden cover view'e basarak görebilirsiniz öyle ise
    Şu an cover view da zaten yani cihazın içinde gelen dosyaların kapak fotoğrafları var. Benim yüklediğim kitaplarda ise kapak fotoğrafı yok. Kitapları ana belleğe yolluyorum derken bildiğimiz kopyala yapıştır mı yapıyorsunuz yoksa Calibre'den send to kindle gibi farklı bir işlem mi yapıyorsunuz?
    hocam cihazı usb ile pcye bağladığımızda calibrede cihaz ve kitaplık gözüküyor kitaplıkta göndermek istediğim kitaba sağ tıklayınca cihaza gönder diye bir seçenek var ona basınca en üstte ana belleğe gönder seçeneğine basıp o şekilde gönderiyorum.
    Anladım sanırım benim de tam olarak böyle yapmam gerekli. Çünkü yabancı bir kaç forumda calibre programı kullananlar için send to kindle seçilmesi gerektiği söyleniyor kitap kapaklarının gösterilememesi hususunda. Cevaplarınız için teşekkür ederim.
    Kindle'ın verdiği e-posta adresine Calibre'den çevirdiğiniz kitapları göndererek yüklediğinizde de kitap kapakları görünüyor.
  • n11'de 419 tl idi, 449 tl olmuş. Git gide fiyatı artıyor.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.