Şimdi Ara

KİMSEYE OY VERMEK İSTEMİYORUM.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
4.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 ay
  • Cevaplayan Üyeler 69
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 saat 42 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • bseeek (5 mesaj) MRTFR (4 mesaj) Vita Es Muorte (3 mesaj) Mertcanoa (3 mesaj) White Devil (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (57 mesaj) Mobil (18 mesaj) Mini (4 mesaj) (9 mesaj)
  • @
61 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> KİMSEYE OY VERMEK İSTEMİYORUM.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    444 Mesaj
    Oy vermeyi düşünmüyorsan buraya yazmayıda düşünme bak işine gücüne ne zırlanıyorsun efendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frudi -- 25 Mart 2021; 9:9:21 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    813 Mesaj

Alakası yok o dediklerinizi yapan da şuan hazır da mevcut iktidar sahipleri...

Hemen burdan örnek vericem kişi oy vermek kullanmak istemiyor olabilir gerçektede bu beni ilgilendirmez, ama ben oy vermeyecegim kullanmayacagım, altına da yazacagım işte ülkede oy verecek seçilecek kişi yok muş :))) Muhalefet den kim seçildi kim neyi, yönetti nesini gördün ne biliyosun, sanki muhalefet 20 yıldır seçilmiş 20 yıldır onlar yönetiyor ülkeyi :) :) muhalefet den konuşan gerçekleri anlatanların başlarına ne gelmiş falan bunlar yoook ama ne var oy verecek kimse yokmuş :))

Algı nedir nasıl yapılır bunu iyi biliriz yani burda düşünceyi özgürce belirtmek yok burada adam algı yapmış...

Benim de ön görüm var mesala bu tür algılar asla işe yaramayacak 2023 e kalmaz erken seçime gidilir, Ve bu gerçekleştigin de şuan da ki mevcut ekonomi-siyasi dünya görüşlerinde ki dengesizler ve tekrardan yine en büyük faktor ekonomi ülkede ki iktidar değişecek bu benim ön görüm ve düşüncemdir.

Bu yaptıgım örnek düşüncedir, algı yapmadan konu hakkında esas temel i göstererek düşünce özgürlügünü kullanarak gayet güzel fikrimi yazdım.

|
    |
    Vita Es Muorte kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    316 Mesaj

Alakası çok.

İktidarı eleştirmeyi derken iktidarın eleştirdiğiniz tavrını burada sizinle aynı fikirde olmayan kişilere rahatlıkla yapıyorsunuz.

Konu sahibi hakaret argo içermeden düşüncesini yazmış. Ama sizden gelen cevap:

"Ama tanımadığın internet forum vs sosyal medyadır bu düşünceleri paylaşım yapman yanlış..."

Neden bunu yazdınız? Çünkü düşüncesini beğenmediniz.

Bu size özel bir sorun değil, aynı tavır bu bölüme yazan birçok kişide var.

Dediğim gibi, gücü ele geçirdiğiniz zaman, şu an eleştirdiğiniz şeye dönüşmeniz kuvvetle muhtemel. Zira forumda kalabalık olduğunuz için aynı düşüncede olmayanları troll ilan eden, konuşmasını yazmasını bir türlü sindiremeyen bir kalabalık bu.

Bugün forumda bu şekilde hareket eden bir zihniyet, hasbelkader ülkede iktidar olursa, forumda yaptığını gerçek hayatta da yapacaktır.

Edit: Forumda alıntı kodu farklı çalıştığı için düzeltme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vita Es Muorte -- 25 Mart 2021; 23:34:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Mertcanoa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    3027 Mesaj
    Bende oy atmayacam. Yeter yav iyice ülkeyi yediler bitirdiler kutuplaştırdılar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    813 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Vita Es Muorte

Alakası çok.

İktidarı eleştirmeyi derken iktidarın eleştirdiğiniz tavrını burada sizinle aynı fikirde olmayan kişilere rahatlıkla yapıyorsunuz.

Konu sahibi hakaret argo içermeden düşüncesini yazmış. Ama sizden gelen cevap:

"Ama tanımadığın internet forum vs sosyal medyadır bu düşünceleri paylaşım yapman yanlış..."

Neden bunu yazdınız? Çünkü düşüncesini beğenmediniz.

Bu size özel bir sorun değil, aynı tavır bu bölüme yazan birçok kişide var.

Dediğim gibi, gücü ele geçirdiğiniz zaman, şu an eleştirdiğiniz şeye dönüşmeniz kuvvetle muhtemel. Zira forumda kalabalık olduğunuz için aynı düşüncede olmayanları troll ilan eden, konuşmasını yazmasını bir türlü sindiremeyen bir kalabalık bu.

Bugün forumda bu şekilde hareket eden bir zihniyet, hasbelkader ülkede iktidar olursa, forumda yaptığını gerçek hayatta da yapacaktır.

Edit: Forumda alıntı kodu farklı çalıştığı için düzeltme.

Tekrar tekrar yazdığınızı yazmanıza gerek yok, yazdıklarınızın sahibi sizsiniz yani nedemek istiyorum bu yazdığın cümleleri uygulayan sen kendinsin.

Tekrar tekrar aynı şeyi yazman senin insanlara mobing uyguladığının göstergesidir.

Benim arkadaşın yazdığının beğenmemekten değil, interneti kullanarak siyasal ayrıştırma yapmasıdır bunuda burada yazarak algı yapmasıdır...

Sizde konuyu farklı yere çekiyorsunuz veya öyle düşünmüş olabilirsiniz, ve bu beni ilgilendirmez. Tekrar belirtiyorum benim senin yazdıkların gibi hiç bir düşüncem yok ne sebepten ötürü yazdığımı sormadan bu cevapları vermeniz sizin şuan gerçekte nasıl bir karekter kişilik olduğunuzu gösteriyor.

Buda demektir ki kişi söyledigini, yazdığını başkasında görür yani putinin biden a cevabı son günlerden örnek.

• Yüzbaşı
    316 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mertcanoa

Tekrar tekrar yazdığınızı yazmanıza gerek yok, yazdıklarınızın sahibi sizsiniz yani nedemek istiyorum bu yazdığın cümleleri uygulayan sen kendinsin.

Tekrar tekrar aynı şeyi yazman senin insanlara mobing uyguladığının göstergesidir.

Benim arkadaşın yazdığının beğenmemekten değil, interneti kullanarak siyasal ayrıştırma yapmasıdır bunuda burada yazarak algı yapmasıdır...

Sizde konuyu farklı yere çekiyorsunuz veya öyle düşünmüş olabilirsiniz, ve bu beni ilgilendirmez. Tekrar belirtiyorum benim senin yazdıkların gibi hiç bir düşüncem yok ne sebepten ötürü yazdığımı sormadan bu cevapları vermeniz sizin şuan gerçekte nasıl bir karekter kişilik olduğunuzu gösteriyor.

Buda demektir ki kişi söyledigini, yazdığını başkasında görür yani putinin biden a cevabı son günlerden örnek.

Alıntıları Göster

Konuyu bir yere çekmiyorum. Yazdıklarınızdan aslında ne yapmak istediğiniz gayet aşikar, bunun sizde farkındasınız.

Ortada yapılan bir algı yok, konu sahibi samimi düşüncelerini edep sınırları dahilinde yazmış. Ama gelen yanıtlara baktığınızda DH forum mobingini görmemek için kör olmak gerek. Sizinde yaptığınız bu.

Velev ki algı yapmış olsun. Forumda iktidarı eleştirmek adına bugüne kadar yüzlerce "algı başlığı" açılmış ve hala açılmakta. Madem forumda yapılan algılara karşı bu kadar hassassınız lütfen o başlıklarda iktidar aleyhine, eleştriden ziyade "algı" için açılanlar, algı yapmayın diye tepki gösterin. Tepki gösterin ki samimiyetinizi görelim. Tepki gösterin ki daha kolay empati yapabilmek adına forumda yaşatılan mobingi yaşayın.

Ama şunu derseniz, benim düşüncelerimin aleyhine olan "algı" kötüdür, lehine ise sıkıntı yok. İşte o zaman samimiyetsizlik vardır.

Ayrıca putin biden değil o sözün aslı "kişi kendinden bilir işi". Ve yazdıklarınıza rağmen bunu ima etmeniz çok ironik olmuş.

Mobilden uzun uzun yazmayı sevmiyorum. Siz beni çok iyi anlıyorsunuz, bende sizi çok iyi anlıyorum. Vesselam.

|
    |

• Yüzbaşı
    576 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Bayadır burda yazılanlara bakmıyordum bir gireyim dedim çok şaşırdım yazılanlara. Millet çıldırmış durumda sanırım. Okuduğunu anlayabilen insan sayısı o kadar az ki. Solcular beni sağcı olmakla suçlamış, sağcılar ise tam tersi. Ve bir de "algıcısın sen" diyen değişik tipler gelmiş, başkasını fikrini duymayı kaldıramayan bağnazlar bana laf yapmış.

Aslında ilk başlıkta belirttiğim en büyük sorunlardan biri de buydu şuan bu ülkede söz hakkı bulunan siyasi partilerin tümü zehirli, bağnaz düşüncelerle dolu. Tüm ülkeyi futbol maçına döndürdüler, holiganları da peşlerine toplamışlar. Bu hem sol hem sağcılar için geçerli. İki taraf da kendi tarafında bulunmayan insanları aptallıkla veya yolsuzlukla suçluyor, kimsenin karşısındaki kişinin düşüncesinin önemi yok.

Ha birde çoluk çocuk diye zırvalayanlar var, tuhaf insanlarsınız. Sizin batırdığınız ülkeyi çıkaralım diye dua etmelisiniz. Yıllarca yan gelip yatmışsınız, her şeyi devletten beklemişsiniz. Amerika, avrupa ülkelerinde tüm ekonomi özel şirketler üzerinden dönerken burada muhalefet yıllarca özel sektörün çöküşüne laf etmek yerine devletin sattığı fabrikaları muhalefet malzemesi yaptı. Ekonomiden bi halt anlamayanlar yüzünden Türkiye'nin zenginleri yıllardır hiç adam akıllı yatırım yapmıyorlar. Zaten oturdukları yerden daha fazla kazanıyor. Muhalefet de buna ortak oluyor. Maalesef daha çok konuşabilirim burada ama çoğunuz gene yok gizli akp'li yok pis chp'li diye tanımlamalar yapacaksınız; kimse empati yapmıyor artık. Çoğu kişi karşıt olduğunu "SANDIĞI" iktidar veya muhalefet partilerini düşünmeden kafasında düşman belliyor, 20 senedir kafanızı yıkadılar umarım bir gün halk uyanır.

Arada bir kaç kişi kalıplamalar yapmadan hakaret etmeden güzelce cevap vermişler. Onlara da çok teşekkür ederim. Keşke onlarla güzel güzel tartışsaydık ama daha fazla bu konuya yazmak istemiyorum. DH'de siyasi bir başlık açmanın ne kadar saçma olduğunu anladım sanırım. İyi günler.

|
    |

• Binbaşı
    1042 Mesaj
    [02 Şubat 2022 21:57:49 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    AKP'ye oy vermeyenleri anlayabilirim, sonuçta 19 yıllık iktidar, 19 yıl hiç de az değil ve çok hatalar yapıldı doğal olarak ben bile 19 günde kaç tane hata yaptım.
    Ama çareyi muhalefette bulmak, şu rezil muhalefetten medet beklemek de bir o kadar anlamsız.
    Kötünün iyisi yine AKP, birşeyleri düzeltecek olan da yine AKP, bunu herkes muhalefet dahi biliyor aslında.
    15 temmuzda bile herkes Recep Tayyip Erdoğan'ı görmek istedi, çünkü tek iş bitirecek siyasi lider o.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Novagate -- 10 Nisan 2021; 21:8:32 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,672
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.