Şimdi Ara

Kilolu Biri İçin Bisiklet Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ben 190 cm 135 kg biriyim.
    Bisiklete alışana kadar ve biraz kondisyon kazanana kadar mahallem de daha sonra İstanbul içi gezme ve işe git gel olarak kullanmak istiyorum.

Ev iş arası mesafem yaklaşık gidiş dönüş 14 km. Bisiklet almak istiyorum ancak alma taşımaz vs diyen çok.
    Elektrikli bisiklet almak istedim, hem pahalı hem de arıza olur çok diyenler oldu.

Sizlerin bana tavsiye edeceğiniz bisiklet var mı? Marka model olarak, İstanbul içi satan yer de yazarsanız memnun olurum.

Sağlam olsun beni taşısın ve sık sık sorun çıkarmasın yeter. Sağlam olsun senelerce dayansın paraya kıyarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 100+ kiloda iş biraz jantta bitiyor. Çok sağlam olması lazım. Madem paraya kıyarım diyorsunuz benim bildiğim şöyle bir bisiklet var;

Carraro CR-T World

İsminden de anlaşılacağı gibi dünyayı gezebilecek bir tur bisikleti. Turcuların yük taşıyabilmesi için çok sağlam ve kaliteli malzemelerden yapılmış. 56 kadro size uyacaktır. İstanbul'da yaşamadığım için adres veremem ancak Carraro'nun birçok bayisi var orada. Sitede adres telefon yazıyor. Tek tek arayıp sormak lazım ellerinde var mı diye. Pazarlıkla yüzde 10-15 daha ucuza alınabilir liste fiyatından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hwarang

100+ kiloda iş biraz jantta bitiyor. Çok sağlam olması lazım. Madem paraya kıyarım diyorsunuz benim bildiğim şöyle bir bisiklet var;

Carraro CR-T World

İsminden de anlaşılacağı gibi dünyayı gezebilecek bir tur bisikleti. Turcuların yük taşıyabilmesi için çok sağlam ve kaliteli malzemelerden yapılmış. 56 kadro size uyacaktır. İstanbul'da yaşamadığım için adres veremem ancak Carraro'nun birçok bayisi var orada. Sitede adres telefon yazıyor. Tek tek arayıp sormak lazım ellerinde var mı diye. Pazarlıkla yüzde 10-15 daha ucuza alınabilir liste fiyatından.
    Kıyarım dediğim max 4000 olurdu. Bu kadar pahalı olacağını düşünmedim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• qkhn83 kullanıcısına yanıt
    iki sene önce 3600 civarıydı . Sorun şu ki dağ bisikletlerinde bile maksimum ağırlık sınırı 110-120 kilogramdır (bisiklet ağırlığı hariç). Yani alıp kullanabilirsiniz ancak bisikletin ömründen yersiniz.
  • Bende 110 kilo iken bianchi leopard almıştım.Lastikleri kalın olsun jantlar iyi olduktan sonra sıkıntı yok.Baktın her hafta akordlar bozuluyor o zaman sağlam jant alırsın.Ben 280 tl ye almıştım bisikleti koltuğu fln küçüktü 50 tl ye koskosa bir sele aldım rahatladım.Sana önerim fazla para verme 2.el kalın lastikli çelik kadrolu bisiklet bak.
    Eski sattığım bisiklet ;
    Kilolu Biri İçin Bisiklet Tavsiyesi Kilolu Biri İçin Bisiklet Tavsiyesi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.