Şimdi Ara

Kilo ve hacim kazanma tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bir aydır spor yapıyorum ve şu ürünü kullanıyorum :http://urun.n11.com/karbonhidratlar/optimum-serious-mass-5450-gr-aroma-secenekli-2-hediye-P89102647
    akşamları yatmadan bir ölçek atıyorum 600ml süt ile içiyorum. kahvaltım gereği zayıf diğer öğünlerim iyi.
    tavsiyeleriniz nelerdir? doğru mu yapıyorum?
    180 cm 63 kg

• Kahvaltin zayifsa sabah da icebilirsin.yatmadan icersen yag yapabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asertyu

Kahvaltin zayifsa sabah da icebilirsin.yatmadan icersen yag yapabilir.

yorum için teşekkürler ama tozun içeriğinde yağ yok ki?
  • Tozun içeriğinde yağ olup olmamasının önemi yok, oranı mükemmel ayarlanmadığı sürece (ki bu durum pek mümkün değil) hemen her kalorik surplus insanı yağlandırır, bulking dönemi sonrası cutting yapmanın mantığı buradan gelmekte. sizin öncelikle kendi maintenance kalori seviyenizi tespit edip, hacim almak için o rakamın üzerine kabaca %20 civarı kalori ekleyerek 1 hafta 10 günlük periyodlarda kilo takibi yapmanız, hızlı bir bazal metabolizmanız varsa ve gelişim göremiyorsanız %20 üzerine çıkarak, yavaş metabolizmanız varsa ve yağlanmanızın arttığını görüyorsanız %20 altına inerek; protein, karbonhidrat ve yağ yüzdelerinizi kendinize özgü olarak ayarlayıp beslenme programınızı hazırlamanız gerekmekte. Son olarak boy-kilo açısından bakıldığında zayıf olan ve hacim kazanmak isteyen bir kişinin öğün atlamaması lazım, kahvaltı işini shake hazırlayarak halledebilirsiniz, weight gainer gibi gereksiz supplementlere para vermeye bence gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sherlockholmes33

quote:

Orijinalden alıntı: asertyu

Kahvaltin zayifsa sabah da icebilirsin.yatmadan icersen yag yapabilir.

yorum için teşekkürler ama tozun içeriğinde yağ yok ki?

yağlanman için illa yağ mı lazım?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.