Şimdi Ara

KİLO ALMAK İSTEYENLER REZERVLESİN [LİSTE GELDİ] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
210
Cevap
20
Favori
6.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Crytek_09

Bence bu adam liseli ve listeyi kendi hazırlamış

1. Ara
    - 2 dilim ekmek
    - 1 yemek kaşığı çokokrem(tercihen marka değişebilir)
    - 2 porsiyon meyve

Öğle (Saat 13:00’ü çok geçmemeli)
    - 3 köftelik et
    - 8 yemek kaşığı pilav yahut makarna
    - 1 yemek kaşığı zeytinyağı içeren salata
    - 1 kase çorba
    - 2 dilim ekmek

2. Ara
    - 2 dilim ekmek
    - 1 yemek kaşığı pekmez
    - 2 porsiyon meyve

Akşam (Saat 19:00 – 20:00 civarı)
    - 6 yemek kaşığı kıymalı sebze yemeği
    - 1-1.5 yemek kaşığı zeytinyağı içeren salata
    - 2 dilim ekmek

Allah aşkına bunlar ne kardeşim 1 kaşık salata için onlarca sebzeyi arayamı verecez her öğün 1 kaşık salata için kimse uğraşmaz bile ayrıca çok saçma geldi ben burda yazanların çok çok fazlasını yiyorum makarnayı 1.5 tabak yiyorum ama 18 yaşına girdim boyum 1.73 ve 55 kiloyum Bu nasıl kilo alma listesi

dostum memleket nere

• rizörv
  • beyler bende iştah yok sıfır yani bazen gün boyu kavhaltıyla duruyorum kavhaltı dediğin bir haşlanmış yumurta canım hiç tatlı şeyler çekmiyor pasta dondurma gibi 1 tane baklava cinsi tatlı beni kesiyor hemen 2. yi yiyemiyorum. Genelde insanların karşısından bunlar yenildiği zaman karşıdaki insanın canı çeker (hatta ben bunları yazarken bile bazılarınızın canı çekmiş olabilir) ama bende hiç tık yok, Bu arada yaş 26 kilo 50 boy 1.65
    bana söyle az yiyip çok kilo alabileceğim bi program söyleseniz
  • boyum 1.74 kilom 48 bu yaz 55 kilo olsam yeter
  • reserve
  • benmde su sıcaklarda hc ymk yemeyı canım ıstemıyor antalyadayımda allahtan 2 gun snra ıspartaya gecıcem uniye orda iyi yemek yıyorum
  • boy 1.75 kılo 45. En az 55 60 olmam lazım. Takıp.
  • Tenis ve benzeri çok efor sarfettiren sporlarla uğraşmaya başladınız mı rahat kilo alınıyor, denedim bende her yaz artış oluyor...
  • 1.74 boy, kilo 60 yaş 21.
    65-70 arası olmam lazım.
  • 1.87 boy 73 kıloyum bı 80 olsam rahat etcem hadı bakalım sabah baslıyacagım paylasım ıcın tesekkurler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RİCARDOQUARESMA

quote:

Bence bu adam liseli ve listeyi kendi hazırlamış

1. Ara
    - 2 dilim ekmek
    - 1 yemek kaşığı çokokrem(tercihen marka değişebilir)
    - 2 porsiyon meyve

Öğle (Saat 13:00’ü çok geçmemeli)
    - 3 köftelik et
    - 1 yemek kaşığı zeytinyağı içeren salata
    - 1 kase çorba
    - 2 dilim ekmek

2. Ara
    - 2 dilim ekmek
    - 1 yemek kaşığı pekmez
    - 2 porsiyon meyve

Akşam (Saat 19:00 – 20:00 civarı)
    - 6 yemek kaşığı kıymalı sebze yemeği
    - 1-1.5 yemek kaşığı zeytinyağı içeren salata
    - 2 dilim ekmek

Allah aşkına bunlar ne kardeşim 1 kaşık salata için onlarca sebzeyi arayamı verecez her öğün 1 kaşık salata için kimse uğraşmaz bile ayrıca çok saçma geldi ben burda yazanların çok çok fazlasını yiyorum makarnayı 1.5 tabak yiyorum ama 18 yaşına girdim boyum 1.73 ve 55 kiloyum Bu nasıl kilo alma listesi

dostum memleket nere

New york

• quote:

Orijinalden alıntı: Behzat Ç.

Arkadaşlar benim orada kastettiğim şey yediğiniz salatanın miktarı değil. Yediğiniz salatanın içinde bu kadar zeytinyağı olsun diyorum.

Ayrıca herkes bu diyetle kesin kilo alacak da demedim. Alamıyorsan alamıyorsun o senin sorunun git doktora görün metabolizman hızlıdır.

Her şeyi, çikolatayı bile kaşık cinsinden yazmışsın ve virgülde kullanmıyosun türkçen zayıf galiba ben senin ne yazdığını nerden bileyim.

Çok ağır ihtamda bulunmuşsun benimde ağzımı bozdurma tartışma uzamasın sadece şu soruma cevap ver.Saygısızlık yapma.

1-1.5 yemek kaşığı zeytinyağı içeren salata (BU SENİN CÜMLEN)

1-1.5 yemek kaşığı zeytinyağı içeren, salata (BUDA DOĞRUSU)

Cümlen eğer alttaki gibi olsa senin dediğin gibi olurdu.Virgül kullanmadığın için oldu bunlar. Sana birde baştan türkçemi öğreteceğiz.Git dersine çalış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkanxtr -- 25 Haziran 2011; 17:21:12 >

• bende haftaya aşırı protein agırlıklı bir beslenmeye baslıcam + antrenman yapıcam. yakmadan, sürekli yerseniz kilo alamazsınız. kilo almak icin cok yiyip cok yakmanız lazım..

bu arada boy 1.88 kilo 68
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Behzat Ç.

Arkadaşlar benim orada kastettiğim şey yediğiniz salatanın miktarı değil. Yediğiniz salatanın içinde bu kadar zeytinyağı olsun diyorum.

Ayrıca herkes bu diyetle kesin kilo alacak da demedim. Alamıyorsan alamıyorsun o senin sorunun git doktora görün metabolizman hızlıdır.

Her şeyi, çikolatayı bile kaşık cinsinden yazmışsın ve virgülde kullanmıyosun türkçen zayıf galiba ben senin ne yazdığını nerden bileyim.

Çok ağır ihtamda bulunmuşsun benimde ağzımı bozdurma tartışma uzamasın sadece şu soruma cevap ver.Saygısızlık yapma.

1-1.5 yemek kaşığı zeytinyağı içeren salata (BU SENİN CÜMLEN)

1-1.5 yemek kaşığı zeytinyağı içeren, salata (BUDA DOĞRUSU)

Cümlen eğer alttaki gibi olsa senin dediğin gibi olurdu.Virgül kullanmadığın için oldu bunlar. Sana birde baştan türkçemi öğreteceğiz.Git dersine çalış.

İthamlarda bulunmamın sebebi savunmama fırsat verilmeden bana ithamda bulunulmasıdır. Kimseye hak etmediği şekilde davranmam. Ayrıca diyet lisetesi elime geçer geçmez bilgisayara geçirdim. Türkçem gayet sağlamdır rahat olun. Sadece aceleden hata yaptım. Sizin de dediğiniz gibi tartışma uzamasın.

Hata ettim, özür dilerim.

• Yarın başlıyorum.
  • Millet kilo almaya uğraşıyor.

• 1.5 ayda kendi çabamla 8 kilo aldım almam gereken 10kilo daha var.
  • Rezervuar Köpekleri
  • açıkçası ayda 2 kilodan fazla alınır pilavı biraz daha arttırarak.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.