Şimdi Ara

KİLLZONE SHADOW FALL (PS4 ANA KONU) DEDİCATED SERVER (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.420
Cevap
21
Favori
82.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: defected

quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

Grafiklerde nesil farkı olmayacak düşünceleri.Güm.

/>

Bu görüntünün oyun için olduğunu düşünecek kadar "iyimser" olduğunuzu sanmıyorum.

Ha gönül isterki dibine kadar gerçek olsun ama pek mümkün değil gibi

Playstation 6-7 grafiği falan olur bu olsa olsa

Guerilla Games, Killzone 2'yi duyurma videosu dışında hiçbir oyununda CGI kullanmamıştır. Ayrıca adam canlı oynadı oyunu göstere göstere.

• Bu görüntülerin PS4'ü zorlamadığından bile eminim bu mesajımı seneler içerisinde göreceğiz.Yüksek çözünürlüklü fotolarda yerdeki binalara bakın cam binalar dışındakiler gayet kübik şekillerde tasarlanmış dikkatli bakmazsanız harika dikkatli bakarsanız PS4 için şaşılacak kadar uç noktada görünmüyor.

Bu görüntüyü konsolun baz kalitesi olarak kabul ediyorum ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tinúviel -- 21 Şubat 2013; 20:07:21 >
  • Bu killzone serisi ne kadar güzel bir seridir yahu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Killzine shadow ile sony pc oyunculugunu bitirmistir..arti grafikler dahada iyi olacaktir oyun Pre alpha bile degil..

• quote:

Orijinalden alıntı: LED ZEPPELIN

Killzine shadow ile sony pc oyunculugunu bitirmistir..arti grafikler dahada iyi olacaktir oyun Pre alpha bile degil..

pc oyunculuguda ha deyince bitiyodu ne alakasız yorumlar yapanlar var yahu . pc oyunculugu bitmez imkanı yok . klavye maus desteği gelmeden bitmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daxteroy

quote:

quote:

/>

Bu görüntünün oyun için olduğunu düşünecek kadar "iyimser" olduğunuzu sanmıyorum.

Guerilla Games, Killzone 2'yi duyurma videosu dışında hiçbir oyununda CGI kullanmamıştır. Ayrıca adam canlı oynadı oyunu göstere göstere.

Adamlar oynamasına rağmen inandıramadı milleti..

• quote:

Orijinalden alıntı: Karpuzcu.

Bazılarına ps23 gelse bile tatmin olmayacak. Ps1 zamanında ne oynuyordu bunlar acaba çok merak ediyorum.

Onlar ps1 zamanında doğmamışlardı bile abisi.Gelişimi nasıl görsünler..
  • Bir oynanış videosu vardı ama birinin oynadığını görmedim.Oynanış videosu üzerinde çalışma yapmış olamazlar mı.Sonuçta Killzone 2 deki cgi olayından sonra böyle birşey beklemiyorum dersem yalan olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slayer1987

Bir oynanış videosu vardı ama birinin oynadığını görmedim.Oynanış videosu üzerinde çalışma yapmış olamazlar mı.Sonuçta Killzone 2 deki cgi olayından sonra böyle birşey beklemiyorum dersem yalan olur.

KİLLZONE SHADOW FALL (PS4 ANA KONU)  DEDİCATED SERVER
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slayer1987

Bir oynanış videosu vardı ama birinin oynadığını görmedim.Oynanış videosu üzerinde çalışma yapmış olamazlar mı.Sonuçta Killzone 2 deki cgi olayından sonra böyle birşey beklemiyorum dersem yalan olur.

Bence bir daha yapmazlar ayni hatayi ama bilemiyorum :/

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Şunu tam ekran açıp grafiklere bakar mısınız? Oyunun teknik olarak tek eksisi 30 FPS olacak gibi.

parmaklarda AA sırıtıyor gene

the bomb has been planted

• tam ps3 süper slim almayı planlarken ve henüz kilzone serisini oynamamış ve sırf kilzone 3 için almayı düşünürken ps4 iyi olmadı :( alsam bile geri planda kalacak aldığım cihaz :( ve oyunlarda çıkmaz artık ps2 gibi kaybolur gider sanırım :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: RauLgs21

tam ps3 süper slim almayı planlarken ve henüz kilzone serisini oynamamış ve sırf kilzone 3 için almayı düşünürken ps4 iyi olmadı :( alsam bile geri planda kalacak aldığım cihaz :( ve oyunlarda çıkmaz artık ps2 gibi kaybolur gider sanırım :(

Dostum PS4 Kasım-Aralık gibi Kuzey Amerika'da çıkacak.Avrupa'da aynı tarihte çıkar mı ? Türkiye'ye ne zaman gelir ? bunlar daha belli değil.Yani nereden bir yıla yakın süre var daha diyebiliriz.Eğer içinde bir heves varsa al derim PS3.Killzone 3,GOW 3,GOW Ascension,The Last of Us oynarsın daha.Bu oyunlarla birlikte cihazıda fazla zarar etmeden satarsın diye düşünüyorum ki ben öyle yapacağımAlacaksanda sıfır cihaz alma,uygun fiyatlı ikinci el temiz bir ürün bulabilirsin diye düşünüyorum forumdan veya başka sitelerden.

• quote:

Orijinalden alıntı: Eagle Claw

quote:

tam ps3 süper slim almayı planlarken ve henüz kilzone serisini oynamamış ve sırf kilzone 3 için almayı düşünürken ps4 iyi olmadı :( alsam bile geri planda kalacak aldığım cihaz :( ve oyunlarda çıkmaz artık ps2 gibi kaybolur gider sanırım :(

Dostum PS4 Kasım-Aralık gibi Kuzey Amerika'da çıkacak.Avrupa'da aynı tarihte çıkar mı ? Türkiye'ye ne zaman gelir ? bunlar daha belli değil.Yani nereden bir yıla yakın süre var daha diyebiliriz.Eğer içinde bir heves varsa al derim PS3.Killzone 3,GOW 3,GOW Ascension,The Last of Us oynarsın daha.Bu oyunlarla birlikte cihazıda fazla zarar etmeden satarsın diye düşünüyorum ki ben öyle yapacağımAlacaksanda sıfır cihaz alma,uygun fiyatlı ikinci el temiz bir ürün bulabilirsin diye düşünüyorum forumdan veya başka sitelerden.

benim aklımdaki oyunlar: kilzone 3, pes 2013, god of war 3,infomous 2,uncharted 3 başta bu oyunlar daha sonra resident evil 6,gow4 var aklımda.bunların beni uzun süre oyalacağnı düşünüyorum ama ne bileyim yeni konsol çıkması gıcık bir şey :D birde şöyle bir şey var süper slim almayı düşünüyorum ve kesinlikle korsan oyun düşünmüyorum.şifresi kırılsa bile düşünmüyorum.online oyun zevkini tam anlamıyla almak istiyorum.hal böyle olunca süper slim ikinci eli oluşmadı henüz ve oluşsa bile çok fazla fark etmez.bir arkadaşım bana 900 tl ye 2 kol süper slim kasa,bu oyunlardan 4 tanesi ve hdmi kablo ayalarlayacak.sony garantili üstelik.o yüzden sofor tercihim ama işte konsolun eskimesini istemiyorum hevesimizi bile almadan.

• quote:

quote:

quote:

benim aklımdaki oyunlar: kilzone 3, pes 2013, god of war 3,infomous 2,uncharted 3 başta bu oyunlar daha sonra resident evil 6,gow4 var aklımda.bunların beni uzun süre oyalacağnı düşünüyorum ama ne bileyim yeni konsol çıkması gıcık bir şey :D birde şöyle bir şey var süper slim almayı düşünüyorum ve kesinlikle korsan oyun düşünmüyorum.şifresi kırılsa bile düşünmüyorum.online oyun zevkini tam anlamıyla almak istiyorum.hal böyle olunca süper slim ikinci eli oluşmadı henüz ve oluşsa bile çok fazla fark etmez.bir arkadaşım bana 900 tl ye 2 kol süper slim kasa,bu oyunlardan 4 tanesi ve hdmi kablo ayalarlayacak.sony garantili üstelik.o yüzden sofor tercihim ama işte konsolun eskimesini istemiyorum hevesimizi bile almadan.

Saydığın oyunlar arasından Gow Ascension,Uncharted 3 Türkçe,Pes 2013,Killzone 3 ve çift game pad ile birlikte 900 TL çok değil aslında süper slim modele göre.Birazda pazarlık edersin 800-850TL'ye kapatırsın herhalde.Tabii kaç gb cihaz oda önemli ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

Orijinalden alıntı: Daxteroy

quote:

quote:

/>

Adamlar oynamasına rağmen inandıramadı milleti..

bu nedir ya you tube videolarından bişey anlamamıştım hep avatar kalitesi yakalanacakmı merak etmiştim bunuda gördük hayırlı olsun

• Guerilla yüksek kaliteli 1080p oyuniçi videoyu da upload etmiş! Neogaf'da millet çıldırmış, çok güzel diyorlar.

İyi seyirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 21 Şubat 2013; 22:54:14 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Saydığın oyunlar arasından Gow Ascension,Uncharted 3 Türkçe,Pes 2013,Killzone 3 ve çift game pad ile birlikte 900 TL çok değil aslında süper slim modele göre.Birazda pazarlık edersin 800-850TL'ye kapatırsın herhalde.Tabii kaç gb cihaz oda önemli ?

cihaz 12 gb hocam.daha ucuza asla olmaz.yapabileceği en iyi fiyat.

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Guerilla yüksek kaliteli 1080p oyuniçi videoyu da upload etmiş! Neogaf'da millet çıldırmış, çok güzel diyorlar.

İyi seyirler.

Abartılması anlamsız gayet güzel bir oyun fakat battlefield 3 daha güzel objektif olalım hani çıldırmış filan diyorsunuzda konsol oyuncularıdır onlar

1080p ile sadece 10 saniye bakmanız bile yeter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KillerSoldier -- 21 Şubat 2013; 23:07:52 >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.