Şimdi Ara

Kilit & Güvenlik Kodunu Öğrenme ve Kırma Anlatımları by Reis-i Eagles™ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
5
Favori
346.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar e72 için nasıl yaparız nss programı telefonu görmüyor telefonun kilit kodunu nasıl kırarız biri yardim etsin allah askına
  • Hocam teşekkürler biraz önce emektar n73 de denedim ve oldu. Kaç senedir kilit kodunu arıyordum kısmet bugüneymiş
  • Arkadaşlar bendede nokia E5-00 var aynı nalet durum benimde başıma geldi 1 haftadır çare bulamadım.Kilit kodunu değiştirdim fakat sonra girdiğimde bir türlü açamadım kilidi.hayır nasıl olurda şifreyi 2 kez yanlış girip yeni şifreyi oluşturdum onuda anlamadım.telefonumun garanti süresi bitmemişti kvk ya gönderdim 25 tl para istemişler format için.telefonculardada yükletmeyin yoksa tamamen bloke olur diyorlar.ne yapıcağımı şaşırdım bu nasıl bi saçmalıktır. Belki çocuğum karıştırdı belki bi kaza geçirdim belki hafızamı kaybettim lütfen aynı telefon serisinden kullanıpta başına böyle bi olay gelip halleden arkadaşlar varsa yazsın
  • slm üstat bende samsung sgh-m620 marka eski model samsung var telefonumsım kart takılı değil ama benden şifre istiyor telefon sifresi sanırım ama ben bunun sifresini bilmiyorum nasıl kırabılırız bunun sıfresını bazıları yıldız2767yıldız2858kare demıs ama buna yıldızlı karakterler girilmiyor yardımcı olursanız sevınırım
  • 5530 xpressmusic te işe yarar mı acaba ama şöyle bir sorun var telefon açılmıyor bağlayamıyorum
  • Hastasıyız dede :D ellerine sağlık hocam çok iş gören bir program(Bunu telefoncu olarak söylüyorum :) )
  • Reis ilk yöntem 5800'da işe yaramıyor, 5 satırı çıkmıyor çünkü. ikinci yöntem ise iş yapıyor ve telefonun içinde yüklü oplan program, mesaj, tel hafızası vs kaybolmuyor, eline sağlık.
  • Ben yapmaya çalıştım ama sürekli "error" veriyor.
  • Yegenimin telefonunu guncelledim ve bende kilit kodu sorunu ile karsilastim. Sayende çözduk :) allah razi olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FIRATSERT

Ben yapmaya çalıştım ama sürekli "error" veriyor.

Telefonunuzu usb den bagladiginizda pc suite modunu secmeniz gerekiyor! Bilgisayar telefonu tanimadigi icin hata veriyor. Soyle ki usb ile bagladiktan sonra kilit kodu istemeden once ekrana usb baglanti modu cikiyor. Hemen el cabuklugu ile pc suite modunu secin. Hizli olmazsiniz kilit kodu ekrani geldiginde usb modunu secemiyorsunuz :( ben baya ugrastim. Usb yigin depolama seceneginde kaldigi surece program telefonu tanimayip hata veriyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hacım telefon sıfırlamam gerekiyordu ve güvenlik kodunu bilmiyordum sayende çözdüm çok sağol.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.