Şimdi Ara

Kilit & Güvenlik Kodunu Öğrenme ve Kırma Anlatımları by Reis-i Eagles™ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
5
Favori
346.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim 3250 telefonum var kilit kodunu unuttum hemde telefon kapalı
    açtığımda kod soruyor ve pc suite ile bağlanmıoyr nasıl yapabilirim
  • pc suite bir türlü telefonumu görmüyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucav

Reis sitenden de baktım fakat yapamadım.Telefonu kapattım.Açma ekranında güvenlik kodu karşıladığı için pc suite e bağlanamiyorum dolayısıyla nss error veriyor. Ne yapmalıyım?

aynen arkadşlar acil biri cevaplasın lütfen 2 gündür telefonsuz kaldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaplan.h

quote:

Reis sitenden de baktım fakat yapamadım.Telefonu kapattım.Açma ekranında güvenlik kodu karşıladığı için pc suite e bağlanamiyorum dolayısıyla nss error veriyor. Ne yapmalıyım?

aynı sorun bendeed var bizahmet yardımcı olsanız
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan78

quote:

quote:

olayı çözdüm sim kartı takın pini girin kilit kodu ekranı gelince başka bi telden kendi numaranızı arayın o sırada ps suiteyi seçin telden görüyor pc teli ama sonra nemesis hala bulamıyor benim teli

• Usta çok sağol işimi yaradı bu bilgiler.
  • kardeş nss sadece hata veriyor hewr iki yöntemde de şimdfi tel cekmiyor simi tanımadı felam diyor.. güvenlik kodu yüzündendir omarım bu :)
  • arkadaşla pm dosyası çıkıyor ama not deferi olarak nasıl açacağım onu öyle birşey çıkmıyor bende yardım ederseniz sevinirim
  • arkadaş birisi bu pm dosyasını nasıl açaçağımı söylerse çok sevinirim
  • Arkadaslar meraba. Bende de şöyle bir sorun var. Telefonumun markası Nokia n95 8GB. Telefonun kilit kodunu değiştirmiştim ancak yazdıgım kilit kodunu yazmama rağmen yanlıs yanlıs deyip duruyor. Baya bi arastırdım bazı arkadaslar 5 haneli olarak kabul ettiğini söylemişler ama o da değil. Şu an telefon kapalı ve açtıgımda karsıma dırek Kilit Kodu bölümü geliyor. NSS yapılmıyor zaten usb görmüyor. Hard format denilen *,3,Yes yaptım şimdi code diyor "12345" yazıyorum "54321" yazıyorum yıne olmuyor. Bu konu ile ilgili son çare telefoncu ama yine de bi fikri olan varsa yazarsa tesekkur ederim.

Bir de telefonu alalı yaklasık 9 ay oluyor ancak telefonun kapagını değiştirtmiştim bildiğniiz gibi kapagının degismesi için tus takımı vs. söküyor. Artı ben de daha sonra kendim değiştirmeye calısıp vidalarıyla falan oynamıstım. Bu halde telefoncuya garantiye göndersek herhalde kabul ederler değilmi. Ayrıca telefonun kaskosu da var kaskosu olan arkadaslar bu konuda benı aydınlatabilirmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan78

quote:

quote:

arkadaşlar aynı soru bendede var. ne zamandır girdiğim koda şimdi yanlış diyor:(

• Konuyu uplıyorum.Şu sorundan müzdaribim arkadaşlar.Yeni hat aldım,taktım ve güvenlik kodu istedi.Önceden istemezdi ama yeni sim kart taktıgımdan dolayı güvenlik kodu istedi.Güvenlik kodunu unuttum ta ne zamandan beri kullanmadıgım için.Hard format (yeşil tuş+kırmızı tuş+kamera tuşu) attım fakat telefon açılırken kodu 12345 olarak girdiğimde kabul etmiyor.GÜvenlik kodunu bilmediğimden dolayı da PC suite modundan bağlayıp NSS kullanamıyorum.Ne yapmam lazım . Reis-i Eagles bi el atsan ?
  • up
  • Reis bişi yaz ya sana işimiz düştü
  • eyw reis
  • Yukarı
  • ARKADASIM 7. ADIMDA BEN 5. BULAMADIM 3 4 BULDUM AMA 5 YOK 3, 4 ,6 7,9 OLARAK GIDIYO 5 YOK YARDIM EDERMISIN LUTFEN
  • Bu yararlı konuya ufak bir ek yapma zamanı gelmiş.
    Değerli arkadaşlar V30'dan sonra Reis-i Eagles'ın anlattığı 1. yöntem geçersiz oldu.

Kimsede 5. satır çıkmıyor artık. Yani o ufak açığı kapattılar diyebiliriz.

Şifrenizi sıfırlamanın yolu 2. yöntem!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SUAVI -- 28 Ağustos 2010; 13:55:39 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.