Şimdi Ara

Kilit & Güvenlik Kodunu Öğrenme ve Kırma Anlatımları by Reis-i Eagles™ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
5
Favori
346.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • harikasın Reis-i Eagles ya...:D NSS ile 5300 in kodunu bulmayı başardım.. ÇOOOOOOOOK teşekkürler :)))
  • aga benim tuş kilidi kitli kaldı bağlayamıyorum ki pc'ye tel.'i nasıl halledicem bi cevap yavlarıyım ya tuş kilidiminin değişmesinin imkanı yok durduk yere kabul etmemeye başladı yardım pls..
  • ya dostum süppersin 5800 da kilit koduna bakma çalışmıyo ama kırma çalışıyo rap. sistemi yok galiba olsa milyonları hakediyon süpper paylaşım
  • Reis sitenden de baktım fakat yapamadım.Telefonu kapattım.Açma ekranında güvenlik kodu karşıladığı için pc suite e bağlanamiyorum dolayısıyla nss error veriyor. Ne yapmalıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucav

Reis sitenden de baktım fakat yapamadım.Telefonu kapattım.Açma ekranında güvenlik kodu karşıladığı için pc suite e bağlanamiyorum dolayısıyla nss error veriyor. Ne yapmalıyım?

Aynen Reis yardım bekliyoruz.
  • Ben problemimi hallettim.Reis in Kendi sitesinden Versiyon yüklemeyi Öğrenin.İnternetten 30.14 yada v30.11 yükleyin(30.11 de Türkçe desteği Mevcut.) Daha sonra Usb den Versiyonu atın sürüm güncellendiği için güvenlik kodunuzda 12345 olacaktır. Yok ben yapamam diyor iseniz Garanti ye Faturasıyla götürebilir orada kırdırabilirsiniz. Yada bir telefoncuya yaptıradabilirsiniz.İşinin ehli telefonculara.Yeriniz Ankara yada İstanbul ise Adres verebilirm
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucav

Ben problemimi hallettim.Reis in Kendi sitesinden Versiyon yüklemeyi Öğrenin.İnternetten 30.14 yada v30.11 yükleyin(30.11 de Türkçe desteği Mevcut.) Daha sonra Usb den Versiyonu atın sürüm güncellendiği için güvenlik kodunuzda 12345 olacaktır. Yok ben yapamam diyor iseniz Garanti ye Faturasıyla götürebilir orada kırdırabilirsiniz. Yada bir telefoncuya yaptıradabilirsiniz.İşinin ehli telefonculara.Yeriniz Ankara yada İstanbul ise Adres verebilirm

Yok yaparım sorun değil. Vaktim yok telefoncuya filan gitmeye. Fakat neyin versiyonunu yüklemeyi öğrenicez? Ben Reis in sitesinden indirdim NSS i?
  • süpersiniz n78 de güvenlik kodunu bu sayede buldum:) box gerekiyor diyorlardı:) hepsi hikayeymiş:):)
  • arkadaşım benim cihazım nokia 6120c bende güvenlik kodunu unuttum üstelik telefonda kapalı pin kodundan sonra güvenlik kodu istiyor bi işlemle sorun hal olurmu acaba ?????
  • Mrb arkadaşlar 5800da kilit kodu vardı ve ben kilit kodunu değiştirdim ve akrabam telefonu kilit kodunu yanlıs girdi üst üste bunun üzerine "5 kez yanlış girildi. 5 dakika sonra bloke olacaktır." yazısı geldi ve ben 5 dk sonra doğrusunu yazsamda kabul etmedi şifreyi,

daha sonra ise internetten kırma yöntemlerine baktım,

--ilk izlediğim yok imei nosundan generate yapıp yeni bir kod almak oldu ama 5800da işe yaramadı,

--ikinci izlediğim yok ise pc suitele pcye bağlayıp nss ile şifreyi öğrenmek olacaktıki buda mümkün olmadı çünki bilirsinizki usb bağlantısı yaparken telefondan pc suite seçmek gerekiyor, 5800 kullananlar bilir yanda düğmeye basıp kilit kodunu yazmadanda bu seçeneği seçmemiz mümkün değil o yüzdende bu yöntemide gerçekleştiremedim, özel durum olarak 3. maddeyide indirdim kurdum fakat işe yaramadı o programda da "Unable to load framework!" yazısıyla karşılaştım..

ve başka bi yol bilmiyorum lütfen yardım edin arkadaşlar..

• çok yararlı bir konu reis teşekkür ederiz çoğu kişi telefonculara güvenlik kodu için 5tl vermekten kurtuldu.
  • arkadaşlar canım çok sıkkın bu konu yüzünden benimde sorunuma bi çözüm önerebilecek yok mudur acaba?
  • telefon kapalıyken nasıl halledeceğiz peki ?
    hiç yardımcı olabilecek bir arkadaş yok mu o konu da ?
  • lklöşlöşçömşö
  • eline sağlık usta
  • Bende bu konuyu arıyordum bulamasaydım konu açacaktım

Peki benim kablo arkadaşta kaldı da bloototh yardımıyla bağlanabilirmiyim acaba?
  • arkadaşlar bende aynısını yaptım fakak [308] satırının altında 5= ve 8= satırı yok nasıl olacak cvb yazarsanız sevinirim
  • aynı satırlar bende de çıkmıyor 5 yok.Yardımcı olabilecek bir arkadaş yok mu acaba?
  • Bizim burdaki çakal telefoncular bunun için 20 TL istiyorlar !
  • çok teşekkürler nemesis programı gerçekten işe yarıyor.güvenlik kodunu bulamadım ama sıfırladım.telefon bilgilerinde de herhangibir kayıp olmadı.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.