Şimdi Ara

Kılıçdaroğlu: Kendisi Teşekkür Ediyorum, Ben Onun Hakkında 1 Paralık Dava Açıyorum Çünkü Değeri O

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
49
Cevap
0
Favori
5.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 39
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 13 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • MehmetNY (3 mesaj) hepsinerede (3 mesaj) Nevfel (2 mesaj) akıncı017 (2 mesaj) Hain Kostok (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (40 mesaj) Mobil (9 mesaj)
  • @
139 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Kılıçdaroğlu: Kendisi Teşekkür Ediyorum, Ben Onun Hakkında 1 Paralık Dava Açıyorum Çünkü Değeri O
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1243 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Sabriye Baaas

Kılıçdaroğlu çok sakin konuşuyor, Kılıçdaroğlu'nun halkta karşılığı yok diyorlardı adam son 2-3 gündür vitesi 6'ya attı, atara atar gidere gider takılıyor  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Eskiden muhafelet gerçekten kendini değiştirirse bir şeyler değişir sanıyordum ama Tanzim kuyruğundaki dayı mikrofona eskiden kuyruklar vardı dediği zaman dedim ki bu olay muhalefetlik iş değil.

CHPnin ismi başka bir şey olmadığı sürece orada oturanın bir önemi yok. Tabii ki şu da var CHP hiç açıklama yapmasa oyları yükselir AKP'nin oyları düşer. 1 tanesi çıkıyor türbanlı hakim diyor CHP din düşmanı diyenleri haklı çıkarıyor.

Chp'nin sorunu şu herşey güzel giderken partiden birisi çıkıp dururp duruken salak saçma birşey söylemesi oluyor ondan sonra karşı tarafın eline koz veriyorlar ya susun kardeşim açıklama vs. yapmayın sen doğur düzgün siyasetini yap oyunu al başa geç ne zaman chp yükselişe geçse izleyin bir chp'li millet vekili yada başka birisi çıkıp salak saçma açıklama yapıp oyları düşürüyor bu her zaman böyle olmuştur

Ülkenin kendisi karikatür dergisi gibi zaten. Çok yüksek çıtaları gördüğümüz için şaşırmıyoruz. Seçeneksizliklerin giderilmesi için evvela şu barajın çok ciddi bir şekilde aşağı çekilmesi lazım. Medya adaletsizliğinin giderilmesi lazım. Aslında adalet her yerde lazım da neyse. Yoksa seçeneksizlikler sürüyor.

merhaba..

dünyada 1 sene icinde kendi vatandaşına 66 bin+ dava acan ve maduriyeti oynuyan sarayda lüx icinde yaşayan başka bir ülke ve bu ülkeyi yöneten bir başkan varmi?

baktım konulara bugün konuşmasından bir yeri kesip kılıcdar söyle dedi dememişler

1 saat reyizee saydırdı Kılıçdar :)))) dinledikçe ne düşünüyolar merak ediyorum

hoş dinlediklerini düsünmüyorum bi hırsız izleyip açık arayıp trollere yayıyodur :)))))

bu kuklalarda denileni yapıyordur.

• Yarbay
    3032 Mesaj
    Zınk

|
    |

Kılıçdaroğlu bazen koparıyor  

Gandhi reis pasif direnişten vazgeçmiş...

Karikatür niteliğinde bir şahıs :)

Seçeneksizlik halleri dışında buna oy verenin vay haline. Benim de vermişliğim var maalesef ama aslan gibi seçenek yolda geliyor buna da tarihin çöplüğü yakışır.

Ryzen 7 2700X@4,3 Ghz(1,4V) - EVGA CLC 280 - Cooler Master Master Gel Maker - Asus Crosshair VI Hero X370 - 8*2 GB Gskill Trident Z RGB 3200 CL14@3200 CL12 - Saphire RX 580 Nitro 8GB - Samsung EVO 970 500 GB NVME SSD - Samsung EVO 850 500GB SSD - Radeon R7 240 GB SSD - EVGA Supernova G2 650W - Rampage Imposing Rainbow RGB Kasa
  • Yüzbaşı
    530 Mesaj
    aman diyim sonra fazla atar göze batar
    |
    |
  • Yarbay
    3829 Mesaj

Seni mi
    |
    |
    YaşasınKötülük kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    448 Mesaj

baktım konulara bugün konuşmasından bir yeri kesip kılıcdar söyle dedi dememişler

1 saat reyizee saydırdı Kılıçdar :)))) dinledikçe ne düşünüyolar merak ediyorum

hoş dinlediklerini düsünmüyorum bi hırsız izleyip açık arayıp trollere yayıyodur :)))))

bu kuklalarda denileni yapıyordur.

|
    |

Ülkenin kendisi karikatür dergisi gibi zaten. Çok yüksek çıtaları gördüğümüz için şaşırmıyoruz. Seçeneksizliklerin giderilmesi için evvela şu barajın çok ciddi bir şekilde aşağı çekilmesi lazım. Medya adaletsizliğinin giderilmesi lazım. Aslında adalet her yerde lazım da neyse. Yoksa seçeneksizlikler sürüyor.

nightsniffer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Çünkü değeri o dedi ise eğer ciddi suç unsuru olur, 1 milyonluk açılan davadan çok bir şey çıkmaz diyordum ama bu çünkü değeri o dediği laf varsa dinlemedim kendisini ya da nerede dedi bilmiyorum bu konuya göre yorum yapıyorum eğer dediyse ve dava açılırsa mahkemeyi kaybeder gibi geldi bana çünkü direk ağır itham var. Sözde dediğinden bir şey çıkmaz diye tahmin ediyordum ama bundan çıkar. O yüzden adam yakmış gemileri ne güzel konuşmuyordu bu adamla bir ara dalasmayi bırakmıştı ama gene başladı, hayra alamet değil. Akşener bile bir süre canı sıkılmaya başlar, çünkü daha dün Erdoğan a dedi bu dili bu söylemi sen başlattın diye sitem etti şimdi de dediğini Kılıçdaroğlu yapıyor. Bir yere gidiyoruz da bakalım nereye.

|
    |

Chp'nin sorunu şu herşey güzel giderken partiden birisi çıkıp dururp duruken salak saçma birşey söylemesi oluyor ondan sonra karşı tarafın eline koz veriyorlar ya susun kardeşim açıklama vs. yapmayın sen doğur düzgün siyasetini yap oyunu al başa geç ne zaman chp yükselişe geçse izleyin bir chp'li millet vekili yada başka birisi çıkıp salak saçma açıklama yapıp oyları düşürüyor bu her zaman böyle olmuştur

Ryzen 7 1800X | ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO | ASUS ROG Strix GeForce® GTX 1080 Ti OC Edition | GSKILL Trident Z RGB Led 16GB (2x8) DDR4 3200MHz CL14 | Samsung 970 Evo Plus 500gb M.2 | KINGSTON 240gb Hyperx Savage SSD | WD Caviar Black 1 TB/7200 |
    NZXT Kraken x62 | PHANTEKS Eclipse P400S Tempered Glass | BenQ XL2430T 24" 144Hz | LOGITECH G502 | STEELSERIES Rival600| Logitech G810 Orion Spectrum | Monster Abra A5 V15.2.2 |
  • Yarbay
    27401 Mesaj

Eskiden muhafelet gerçekten kendini değiştirirse bir şeyler değişir sanıyordum ama Tanzim kuyruğundaki dayı mikrofona eskiden kuyruklar vardı dediği zaman dedim ki bu olay muhalefetlik iş değil.

CHPnin ismi başka bir şey olmadığı sürece orada oturanın bir önemi yok. Tabii ki şu da var CHP hiç açıklama yapmasa oyları yükselir AKP'nin oyları düşer. 1 tanesi çıkıyor türbanlı hakim diyor CHP din düşmanı diyenleri haklı çıkarıyor.

Hahaha bir insan kendini bu kadar mı bilmez :D

Bide milyonlar oy atıyor şu adama düştüğümüz hale bak
    |
    |
  • Teğmen
    121 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Eskiden muhafelet gerçekten kendini değiştirirse bir şeyler değişir sanıyordum ama Tanzim kuyruğundaki dayı mikrofona eskiden kuyruklar vardı dediği zaman dedim ki bu olay muhalefetlik iş değil.

Ee ben din dusmani oldugu icin oy veriyorum. Islam batakliga sürükledi bizi benim düşünceme göre.
  • Yüzbaşı
    382 Mesaj

Yalnız malum kişinin uçuk tazminat davaları açması 'haksız gelir elde etme' kapsamına girmiyor mu? Gerçi yargı tamamen elinde olduğu için bu yönde karar verecek bir hakimde artık yok.Olsa bile hakim böyle bir karar verdiği an 'fetöcü' olmakla suçlanacağını bildiği için sesini çıkaramıyordur.

Kılıçdaroğlu bu konjektör içinde en akıllı yolu izleyerek bir nevi tarihe not düşüyor.Gelecekte bugünler tarihçiler tarafından araştırıldığında tarihçiler bir bakacaklar andromeda galaksi lideri için '1 kuruşluk davalar' açılırken andromeda galaksi lideri tarafından önemsemediği (!),aşağladığı bir rakibine 'milyonlarca lira değerinde' tazminat davaları açmış.Nerden baksan absürt,komik bir olay.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Long Nightt -- 14 Ocak 2021; 14:24:21 >
    |
    |

|
    |

herkes kendi değeri kadar açıyor demekki..

ters olmuş.

|
    |
Reklamlar
Masal Oku
ankara gülüş tasarımı
Radyo Dinle
kripto para haberleri
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,375
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.