Şimdi Ara

Kılıçdaroğlu: Kendisi Teşekkür Ediyorum, Ben Onun Hakkında 1 Paralık Dava Açıyorum Çünkü Değeri O (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
6.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
139 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Salı günü bu herif, Erdoğan hakkında 9 madde açıkladı.. Erdoğan Kemal'e karşılık verirken bu 9 maddeden bir kere bile bahsetmedi..

Ben Erdoğan'dan, Kemal'in gıyabında konuşup ona karşılık vermek yerine, canlı yayına çıkıp onun gözüne baka baka Kemal'in haddini bildirmesini, ağzının payını vermesini çok isterdim.. Sizce bunu yapabilir mi?

• Gılızdaroglu sgk'yı batırdı ama >:(

Kılıçdaroğlu: Kendisi Teşekkür Ediyorum, Ben Onun Hakkında 1 Paralık Dava Açıyorum Çünkü Değeri O
  • Kılışdar rahat tabi tazminat paralarını milletvekillerinden havuz yöntemiyle topluyor... Kılıçdaroğlu: Kendisi Teşekkür Ediyorum, Ben Onun Hakkında 1 Paralık Dava Açıyorum Çünkü Değeri O 

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Faustus

Gılızdaroglu sgk'yı batırdı ama >:(

hesap uzmanın hesap uzmanı seçmeni olur.

• merhaba..

dünyada 1 sene icinde kendi vatandaşına 66 bin+ dava acan ve maduriyeti oynuyan sarayda lüx icinde yaşayan başka bir ülke ve bu ülkeyi yöneten bir başkan varmi?

• Atom bu adam , trollere selam olsun troller bana yazabilir mi ?
  • Dr.Faustus kullanıcısına yanıt

Bu tablodan anlam çıkarman için İlkokul terk olman lazım sanırım.

1. Emeklilik yaşının artırılması yönünde Kılıçtaroğlu nun pek çok teklifi var.
    2. TL ile geçen rakamların hiç bir anlamı yok. 25 yıl önceki TL ile bu günkü TL yi kıyaslamak çok cahilce.
  • beyler; HUKUKTA şöyle bir sistem vardır. HERKES KENDİ EDERİ KADAR DAVA AÇAR. Burada kılışdarın ne hale düştüğü ortada.

• Chp hiçbir zaman iktidara gelemez. Chp'nin toplumda karşılığı İslam düşmanlığıdır ve öyledir. Ellerine yetki ver ilk işleri Ezanı türkçe okutmak olur. Adamların ülkenin gelişmesinden anladığı İslam'ın değiştirilip yok edilmesidir.

Bunlar %25'lik oylarıyla, toplumda karşılığı olmayan, kendini elit çağdaş gören ancak yobaz ve gerici bir zümredir.

Kılıçdaroğluna gelince 1 paralık dava açmışmış. Garibimde tazminat ödemekten para kalmamıştır. CHP zaten iktidar olamaz bu adam varken de asla iktidar olamaz. Aynen devam kılışdar, arkandayız yürü.
  • Larry kullanıcısına yanıt
    Bu kadar kendi Cumhurbaşkanına hakaret edilip, üstüne rahat rahat gezip, utanmadan sıkılmadan bu kadar rahat hakaret edebildikleri devlet başkanına diktatör diye iftira da atabilmenin kolay olduğu başka ülke var mı? Hangi diktatörlük var ki devlet başkanına hakaret edecek ve türlü türlü işkencelerle öldürülmeyecek?
  • teramycin T kullanıcısına yanıt
    Güzel kardeşim, İslam o bataklıkta ki insanları bataklıktan kurtarsın diye geldi, bataklıkta ki insanlar İslam'ı kendi hırs ve menfaatlerine göre uygulamasında İslam'ın ve onu doğru yaşayıp uygulayanların ne suçu var?

Her sakallıya hacı, her müslümanım diyene İslam'ın kurallarını tam anlamıyla yerine getiriyor diyebiliyor muyuz?

O halde İslam'ın yanlış, bataklığa sürükleyen bir uygulama olduğunu söylemek, haksızlıktır.

Not. Kişisel yorumumdur.
  • 18 yaşına gelip de oy verecek kişi hala adam gibi seçenek yok mecburuz diyorsa vay halimize.

babasını dinlemesin yeter aslında. çünkü babasının ülkeyi düşürdüğü durum ortada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erka1907 -- 15 Ocak 2021; 10:5:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Eskiden muhafelet gerçekten kendini değiştirirse bir şeyler değişir sanıyordum ama Tanzim kuyruğundaki dayı mikrofona eskiden kuyruklar vardı dediği zaman dedim ki bu olay muhalefetlik iş değil.

CHPnin ismi başka bir şey olmadığı sürece orada oturanın bir önemi yok. Tabii ki şu da var CHP hiç açıklama yapmasa oyları yükselir AKP'nin oyları düşer. 1 tanesi çıkıyor türbanlı hakim diyor CHP din düşmanı diyenleri haklı çıkarıyor.

Hocam insanlara oya isler gibi islediler, istedikleride oldu. Insanlar bolundu ve gozleri kor oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kılıçtaroğlu son günlerde formunda :D

• quote:

Orijinalden alıntı: dekareme

Salı günü bu herif, Erdoğan hakkında 9 madde açıkladı.. Erdoğan Kemal'e karşılık verirken bu 9 maddeden bir kere bile bahsetmedi..

Ben Erdoğan'dan, Kemal'in gıyabında konuşup ona karşılık vermek yerine, canlı yayına çıkıp onun gözüne baka baka Kemal'in haddini bildirmesini, ağzının payını vermesini çok isterdim.. Sizce bunu yapabilir mi?

meral akşener'e ''fetullahçı bu kadın, silivri'' dediği zaman kadının verdiği cevapları yazsam banlanırım. aynı ağır ithamlarda tekrardan bulundu, meral akşener daha ağır hakaretler etti. cevep vermeden sustu.

kk'ya 1 milyonluk tazminat davası açtı, karşılığında kendisine 1 kuruşluk dava açıldı. tanıdığım akp seçmeneri bile sürekli küfürler ve hakaretler etmesinden yaka silkiyor. iş yok, salgın var, hayat pahalı ama cehape de cehape!

• quote:

Orijinalden alıntı: Nevfel

Bu kadar kendi Cumhurbaşkanına hakaret edilip, üstüne rahat rahat gezip, utanmadan sıkılmadan bu kadar rahat hakaret edebildikleri devlet başkanına diktatör diye iftira da atabilmenin kolay olduğu başka ülke var mı? Hangi diktatörlük var ki devlet başkanına hakaret edecek ve türlü türlü işkencelerle öldürülmeyecek?

Partili Cumhurbaşkanlığını bırakıp, Herkesin cumhurbaşkanı olursan kimseden hakaret işitmezsin.

Verin yetkiyi görün etkiyi diye 5 sene ortalıkta gezip sonunda başkanlık sistemini getirip üstüne de ekonomiyi batırmazsan hakaret işitmezsin.

"Hangi diktatörlük var ki" diye başladığın cümle işte bizim sayemizde oluyor canım. Senin gibilerin hakkını da biz savunmak zorunda kaldığımız için o yazdığın "türlü türlü işkencelerle öldürülmeyecek?" gibi şeyleri yaşamıyorsun .

Ha bak şu var. Sizler diktatörlüğü işte " İnsanların dışarıda içki içmesi, sevişmesi , kimselere karışılmaması daha doğrusu yaşam tarzına karışılmaması, işkence görmemesi" olarak algılayıp . RTE diktatör değil diyorsunuz.

Halbuki benim başıma geleni yazan gazeteci içeride! Beni savunan avukat içeride! beni düzgün yargılayacak hakim içeride!işini düzgün yapan idealist savcı içeride! Atatürk ilke ve inkılapları ile büyümüş, eğitim almış asker darbeci diye içeride!!! son 20 senede insan hakları sıralamasın da tüm dünyada sonlardasın . Hatta öyleki AİHM kararlarını bile uygulamıyorsun . Sonra gelmiş RTE diktatör değil diyorsun ha? Bak bu yazdıklarım tüm Gezegen de dikta ile yönetilen ülkeler veya siyasal islamın boyunduruğu altındaki ülkelerde olan şeyler.

neyse siz Dİkta rejimini türlü türlü işkenceler olarak , fantastik evreninizde algılamaya devam edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alen Doğu Gencer -- 15 Ocak 2021; 15:4:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dekareme

Salı günü bu herif, Erdoğan hakkında 9 madde açıkladı.. Erdoğan Kemal'e karşılık verirken bu 9 maddeden bir kere bile bahsetmedi..

Prompter olmadan konuşamayan birinin çıkıpta Kemal kılıçdaroğlu gibi konuşmalarını dahi kendi hazırlayan birine ders vermesini mi bekliyorsun ? 9 seçim kaybetmiş ve hala koltukta oturma cesaretini gösteren Kemel klıçdaroğlu nu bende desteklemiyorum ama çok üzgünüm Herhangi bir canlı yayında RTE nin Kemal beye prompter olmadan yapabileceği tek şey " EYYYYYYYY KILIÇDAROĞLU SEN KİMSİNNNNN YEAAAAAA" olacaktır.

Acil şifa diliyorum size.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alen Doğu Gencer -- 15 Ocak 2021; 15:7:9 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.