DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Kıl dönmesi nasıl olur ?
35
Cevap
0
Favori
3.945
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Kıl dönmesi nasıl olur ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      6015 Mesaj
      09 Temmuz 2010 03:55:26 Konu Sahibi
      Arkadaşlar internetten araştırıyım dedim ama adam akıllı birşey bulamadım. Kıl dönmesi nasıl olur ?
      Hiç olmayacak bir yerde sanırım kıl dönmesi yada başka birşey oldu. Kılın kökü bembeyazdı ve kılın çıktığı yer morarmış durumdaydı. Dokunduğumda veya kılı çektiğimde felaket bir acı oluyordu. Kılı kökünden kestim ama yanlışmı yaptım ? Morluk ve hafi şişlik devam ediyor. Bu kıl dönmesimi ?
      Eğer kıl dönmesiyse ben bundan nasıl kurtulcam
      Öyle bir yerde olduki bu olay lanet olsun yani.

|
      |

AgitoPlays (Mizah, Gaming, Montaj kanali):
    • Yarbay
      3554 Mesaj
      09 Temmuz 2010 03:56:38
      Kuyruk sokumunda mı?
      |
      |

• Yarbay
      6015 Mesaj
      09 Temmuz 2010 03:57:27 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: devilsemo

Kuyruk sokumunda mı?

Hayır. Söylesem dalga geçilceği için söylemek istemiyorum ama anlayan anladı
      |
      |

• Yarbay
      6015 Mesaj
      09 Temmuz 2010 03:59:28 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: konman4245

Hiç olmayacak yer?

Evet hiç olmayacak yer. En olmayacak yer.
      |
      |

• Yarbay
      3554 Mesaj
      09 Temmuz 2010 04:01:32
      Kıl dönmesi genelde kuyruk sokumunda, nadiren de göbekte olur.

Kıl dönmesi olduğunu sanmıyorum. Belki kıl kökü iltihabı falan olabilir. Doktora görünmek lazım..
      |
      |

• Yarbay
      6015 Mesaj
      09 Temmuz 2010 04:02:28 Konu Sahibi
      quote:

Kıl dönmesi olduğunu sanmıyorum. Belki kıl kökü iltihabı falan olabilir. Doktora görünmek lazım..

İltihap olabilir bak kılın dibi bembeyazdı. Kılı kökünden kestim ama kendi kendine geçmezmi bu
      |
      |

• Yüzbaşı
      593 Mesaj
      09 Temmuz 2010 04:03:24
      olur öyle arada geçer sonra.
      |
      |

i must consider my sins
    • Yarbay
      6015 Mesaj
      09 Temmuz 2010 04:06:31 Konu Sahibi
      quote:

Şu an internetten baktım ve resimlerle karşılaştırığımda aynı halde Sanırım kıl kökü iltihabı var Tedavisi 8-12 ay sürebilir diyor her defasında farklı jilet kullanılmalıymış fazla havasız kalmaktan oluyormuş ve ilaç içilmeside gerekebiliyormuş okuduğum kadarıyla Hiç olmadı bu şimdi
      |
      |

• Yüzbaşı
      940 Mesaj
      09 Temmuz 2010 04:41:53
      Şimdiden geçmiş olsun
      |
      |

• Teğmen
      176 Mesaj
      09 Temmuz 2010 04:51:02
      hacı geçmiş olsun şimdiden..

temizliğine dikkat et denize falan kıllı kıllı gireyim deme sakın kızlar senden kaçar..
      |
      |

Fatih Terim : "Resultante Importante"
      İtalyanca : "Risultato Importante"
      Türkçe : "Önemli olan Sonuçtur"
      (1999-2000 UEFA CUP Galatasaray - Bologna)
    • Emekli Yönetici
      3525 Mesaj
      09 Temmuz 2010 04:52:23
      quote:

Orijinalden alıntı: 6e

Alıntıları Göster

Hayır. Söylesem dalga geçilceği için söylemek istemiyorum ama anlayan anladı

Dalga geçilmesi mi ? Başına gelen anlar hocam o acıyı. 2 gün önce kıl dönmesinden ameliyat oldum.
      Penis kökümdeydi. Önce genel cerrahi sonra ürolojiye göründüm. 45 dakikalık bir ameliyat sonucunda kılı çıkarmışlardı.
      Hatta doktor bana "bak kılı gördün mü" dedi ama dünyam karardığı için görmeden "hıı hıı" diyebildim sadece.
      |
      |

Λcta est fabula
    • Binbaşı
      1885 Mesaj
      09 Temmuz 2010 04:53:01
      Bu kıl dönmesini engelleme yolu nedir arkadaşlar ?
      |
      |

• Yarbay
      4713 Mesaj
      09 Temmuz 2010 04:54:05
      cinsel organda mı ?
      |
      |

• DH Yönetici
      26771 Mesaj

iOS Beta Tester
      09 Temmuz 2010 04:54:43
      Benim de kuyruk sokumum da mevcut. Ayın 24 ünde doktorum müsait olduğunu söyledi. O zaman ameliyat olacağım.
      |
      |

|| Intel Core i7 3770k @4.7GHz - 1.225v/günlük || Asrock Z77 OC Formula Anakart || Gigabyte GTX 780 WindForce 3X OC Ekran Kartı || OCZ Vertex 4 256 GB Solid State Drive || Gskill TridentX 16 GB 2133 MHZ @2200 MHZ / 9-10-11-29 CL9 RAM || 2x Seagate 2 TB Depolama || Corsair Enthusiast 850W PSU || Corsair H110 Sıvı Soğutma Kiti || Aerocool Xpredator Full Tower Kasa || Aerocool Touch 2000 Dokunmatik Fan Kontrolcüsü || Samsung S27A950D 27'' 3D 120 HZ Monitör || Logitech G930 Gaming Wireless Headset || Creative SoundBlaster X-FI PRO THX Harici Ses Karti || Logitech Z5500 5+1 Sound System || Roccat Kone XTD Gaming Mouse || Sony Playstation 4 Pro 2 TB Upgraded || Sony Playstation VR || LG 60UF850V 60" 4K TV || Apple iPad Pro 12.9'' 128 GB Wi-Fi Gold with Apple Pencil || Motorola Moto 360 Smart Watch || Samsung Galaxy S8 Plus

• Yüzbaşı
      402 Mesaj
      09 Temmuz 2010 04:58:37
      quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Benim de kuyruk sokumum da mevcut. Ayın 24 ünde doktorum müsait olduğunu söyledi. O zaman ameliyat olacağım.

Geçmiş olsun
      |
      |

ASUS STRİKER EXTREME // E 8400 3.0 //2x ZOTAC 9800gtx amp //2*1 DDR2 OCZ SLI-READY 1066 //80 HD (500GB OLCAK) Hİ-TECH 7 // LG DVD-RW //COOLER MASTER 600W EXTREME // X7 KLAVYE // MS 1.1 intelli // Plantronics Gamecompro1 // Razer Galiathus Mausepad
      ''şoray uzun yolda '' Nickli arkadaştan uzak durun.Nedenini bilmek isteyenler Pm ile sorabilir
    • Yarbay
      4297 Mesaj
      09 Temmuz 2010 05:08:26
      Kıl dönmesi olanlara geçmiş olsun.. Hayırlı şifalar..

3-4 yıl önce bir acı hissettim baktım penis üzerimdeki kıllı alanda bir kıl içeri doğru büyümeye çalışıyor hemen panik oldum bir iğne ile kıllı dışarı çektim sonra dışarı büyümeye devam etti.. Neyseki sorun olmadı.. Geçen koltuk altımda var gibiydi ama acı yok artık, sanırım kendiliğinden geçti ya da zaten kıl dönmesi değildi..

Ameliyat nasıl oluyor zor mu tekrarlama riski var mı?
      |
      |

• DH Yönetici
      26771 Mesaj

iOS Beta Tester
      09 Temmuz 2010 05:10:19
      quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

Kıl dönmesi olanlara geçmiş olsun.. Hayırlı şifalar..

3-4 yıl önce bir acı hissettim baktım penis üzerimdeki kıllı alanda bir kıl içeri doğru büyümeye çalışıyor hemen panik oldum bir iğne ile kıllı dışarı çektim sonra dışarı büyümeye devam etti.. Neyseki sorun olmadı.. Geçen koltuk altımda var gibiydi ama acı yok artık, sanırım kendiliğinden geçti ya da zaten kıl dönmesi değildi..

Ameliyat nasıl oluyor zor mu tekrarlama riski var mı?

Tekrarlama riski en fazla olan hastalıklardan birisi maalesef. Dikişli ameliyatlarda %50 tekrarlama riski mevcut.
      |
      |

|| Intel Core i7 3770k @4.7GHz - 1.225v/günlük || Asrock Z77 OC Formula Anakart || Gigabyte GTX 780 WindForce 3X OC Ekran Kartı || OCZ Vertex 4 256 GB Solid State Drive || Gskill TridentX 16 GB 2133 MHZ @2200 MHZ / 9-10-11-29 CL9 RAM || 2x Seagate 2 TB Depolama || Corsair Enthusiast 850W PSU || Corsair H110 Sıvı Soğutma Kiti || Aerocool Xpredator Full Tower Kasa || Aerocool Touch 2000 Dokunmatik Fan Kontrolcüsü || Samsung S27A950D 27'' 3D 120 HZ Monitör || Logitech G930 Gaming Wireless Headset || Creative SoundBlaster X-FI PRO THX Harici Ses Karti || Logitech Z5500 5+1 Sound System || Roccat Kone XTD Gaming Mouse || Sony Playstation 4 Pro 2 TB Upgraded || Sony Playstation VR || LG 60UF850V 60" 4K TV || Apple iPad Pro 12.9'' 128 GB Wi-Fi Gold with Apple Pencil || Motorola Moto 360 Smart Watch || Samsung Galaxy S8 Plus

• Yarbay
      5813 Mesaj
      09 Temmuz 2010 05:20:00
      quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Alıntıları Göster

Tekrarlama riski en fazla olan hastalıklardan birisi maalesef. Dikişli ameliyatlarda %50 tekrarlama riski mevcut.

Çok feci.
      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |
    • 09 Temmuz 2010 05:25:51
      Ben olmuştum ameliyattan önce çok çektim. Doktor saolsun ameliyattan sonra da çektirdi
      Tekrarladı bide şimdi napsam acaba
      |
      |

...
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.