Şimdi Ara

Kıbrısa 18 Yaş Altı Gidiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
10.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu sene Kıbrıs Odtü yü kazandım fakat yaşım 18in altında. Kıbrısa 18 yaş altının tek başına gidişlerinde bazı sorunlar yaşadığını duydum. Bu sebeple birçok araştırma yaptım fakat tatmin edici bir açıklama bulamadım. Pasaport lazım diyen var, öğrenciysen sorun olmaz diyen var, veli izinini belirten bir belge lazım diyen var. Her Kafadan bir ses çıkmış anlaşılan. Kısacası Bu Konuda Kesin Bilgisi Olan Arkadaşların Yardımlarını Rica Ediyorum. Kıbrısa giderken ne yapmam lazım.
    Şimdiden Teşekkürler.

• Pasaporta gerek yok.
    Velinin imzalı kağıdı olması lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sen yaşamaya 19 dan mı başladın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scraper58 -- 22 Eylül 2015; 15:00:23 >
  • Hava alaninin birine gidip soruver kardes. Pasaport gerekmiyor nüfus cüzdanı ile geçiliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eoudoxias kullanıcısına yanıt
    Eoudoxias peki örnek bir belge yazman mümkünmü yani tam olarak ne yazmamız gerekiyor
  • batkent B kullanıcısına yanıt
    Hava alanı her zaman gidebileceğim bir yerde değil.
  • kıbrıs vatandaşıyım türkiye vatandaşları kimlik kartı ile girebiliyor ancak senin yaşın ufak olduğundan muvafakatname+kimlik kartı getirmen yeterlidir

• Mr. 3D Waffle kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler Birde Bir Muvafakatname örneği yazsanız çok güzel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scraper58

Eoudoxias peki örnek bir belge yazman mümkünmü yani tam olarak ne yazmamız gerekiyor

bir polis merkezine git durumunu izah et ama öğrenciyim deme. öğrenciyi dersen pasaport çıkart derler. gezmeye gidiyorum de. onlar seni gerekli yere yönlendirir.

yada thy,atlasjet vs herhangi bir uçak firması veya acentasına git. onlar da yardımcı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. 3D Waffle

kıbrıs vatandaşıyım türkiye vatandaşları kimlik kartı ile girebiliyor ancak senin yaşın ufak olduğundan muvafakatname+kimlik kartı getirmen yeterlidir

Hocam kıbrısta mı yaşıyorsunuz şu an ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gec oldu kusura bakmayin evet magusa bolgesinde ikanet ediyorum

ornegin iste oglum. xxx in xxx tarihleri arasinda kibrisa gitmesine izin veriyorum
    alttada anne babanin imzasi

• Mr. 3D Waffle kullanıcısına yanıt
    TEŞEKKÜRLER
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.