Şimdi Ara

Kia Picanto alınırmı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
12.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

kia picanto dizel alınırmı tavsiye edermisiniz.Çok masraf çıkarırmı ve 2007 model 45000 de sizce 15000 ytl iyi bir fiyatmı...

şimdiden teşekkürler...

• Picanto çok güzel bir araç,ben test sürüşü yaptım araç fulldü kullanımı çok keyifli.

2.elini bilemem,yenisi ne kadar türkiyede?
  • picanto kendi sınıfında geçen sene en çok satan arabaydı zaten kötü bir araç olsa bu kadar fazla satılmazdı. Ayrıca 1.1 crdi 75 beygir motoru o aracı çok rahat yürütür. Çokda şirin kerata
  • Benzinli modeline göre dizel daha iyi,hp-tork değerleri daha iyi.Yakıtı zaten katmıyorum,1.1 crdi...Eğer temizse,hoşuna da gittiyse kaçırma...
  • bu arabanın parça fiyatları yüksekmi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ege_

bu arabanın parça fiyatları yüksekmi?

bu araçların parça fiyatları hiç pahalı değil.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Thin Lizzy

quote:

Orjinalden alıntı: ege_

bu arabanın parça fiyatları yüksekmi?

bu araçların parça fiyatları hiç pahalı değil.

+1 .. üstelik zamanında bakımlarını yaptırırsanız servis güvenceside olur kafanızda ağrımaz.. hayırlı olsun şimdiden
  • kutu gibi arac tam sehir içi için ideal cok güzel bence alınabilir...
  • hocam 2007 model bir araba 15000 ytl.. hangi markanın bir modeli var bu fiyata

fiyat olarak çok uygun.. bayanlara yönelik bir araba diye düşünüyorum.. hundai esintisi gördüm bu modelde.. ikiside güney kore markası olduğu içi doğal karşılamak lazım..
  • @blue night ,Hyundai ve Kia aynı firmanın ürünüdür,doğal olarakta araçları benziyor.
  • birleşme yeni olmuş galiba.. çok eskiye dayanmıyor diye biliyorum..
  • hocam şünü söleyim picanto çok mükemmel bir araç

bizde 2007 dizel abs li comfort var

araba resmen uçuyor uçuyor mükemmel kaçıyor xenon far taktırdım 5000k sisleri beyaz yaptırdım arka plaka lambalarını mavi ledlerden taktım aracım zaten buz mavisi mükemmel oldu

yanlız alındımı hoparlörü değiştriin çünkü 2 tweeter yok 4 tane haporlör oda vasatın altında

ben 4 tane sony fx 1335 aldım 3 yollu şimdi araba bangır bangır bağırıyor belirtmek isterimki picantonun hoparlörü 13 cm ve etrafında köşeli plastik var onun için plastik sökmeden orj gibi hoparlör takmak isterseniz yukarda belirttiğim sony sizin tüm ihtiyacınızı karşılayacaktır...
  • quote:

Orjinalden alıntı: blue night

birleşme yeni olmuş galiba.. çok eskiye dayanmıyor diye biliyorum..

Kia Hyundai tarafından 1998 yılında alınmıştır.
  • genelde picantoyu bayanlar kullanırken görüyorum.
    tam şehir arabası
  • otobanda gördüm. tam bir atom karınca. gidişine inanamadım. çoğu aracı geçip gidiyodu.

sonradan webden inceledim motorun 1.1 crdi 75 hp miş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acu___men -- 5 Eylül 2008; 22:22:51 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: acu___men

otobanda gördüm. tam bir atom karınca. gidişine inanamadım. çoğu aracı geçip gidiyodu.

Ben test sürüşü yaptığımda senin verdiğin tepkiyi vermiştim,araç göründüğü gibi değil çanavar mübarek
  • quote:

Orjinalden alıntı: Thin Lizzy

quote:

Orjinalden alıntı: acu___men

otobanda gördüm. tam bir atom karınca. gidişine inanamadım. çoğu aracı geçip gidiyodu.

Ben test sürüşü yaptığımda senin verdiğin tepkiyi vermiştim,araç göründüğü gibi değil çanavar mübarek

evet otoban canavarı.

• 3 yıldır kullanıyorum...

4 yetişkin varken 195 gördüm 1.1 3 silindir dizel...
    kalkışta uçar çıkamayacağı yokuş yoktur...
    asla bayılmaz...

çok kullanılan "AZ YAKAR ÇOK KAÇAR" KELİMESİNİN VÜCUD BULMUŞ HALİDİR.

GÖZÜNÜZ KAPALI ALIN DUA EDİN...

ARABAMA BİNEN ARABASINDAN TİKSİNİYOR ...HEM YAKMIYOR HEMDE TATMİN EDİYOR...

TEK SORUN BAGAJ AMA OĞLUMUN BEBEK ARABASINI KATLANIR ALDIM BEBEK ARABAMI BİLE YÜKLEYEBİLİYORUM...

İKTİSAT PİCANTODUR!!! :)
  • HE BU ARADA PRİMDE YAPAR...

2009 HAZİRANDA 14,500 TL YE ALDIM KİA BAYİİNDEN

ŞİMDİ 17-19000 TL ARASI ELİNİ ÖPENE 17 YE SATARSIN HELE BİRDE BENİMKİ GİBİ KAZASIZ HATASIZ BULURSAN TEMİZ KULLANIRSAN PİYASADA ARANAN ARABA YOK SATIYOR ARABA SİTELERİNDE 10 TANEYİ GEÇMEZ İLAN AMA HERGÜN TRAFİKTE EN AZ 5-10 TANEYE RASTLARSIN ALAN SATMIYOR...
  • picanto 2007yi 175binde 1.1 dizel 14e alıcam.km cok mu bu paraya alınır mı.ayrıca 2007 1.1 dizelde kronik sorun vb basa bela olacak bir durumu var mı .istanbuldayım şehir içi şehir dısı kac lt yakar bu araclar.yıllar once bir arkadasımda benzinlisi vardı sürmüştüm.yokusta tıkanır otobanda tıkanır gitmiyor benzinlisi...dizeli kaçar demissiniz hepiniz.güvendik alalım diyoruz ama bu para cok mu bu kmye millet.ve bu araclar kac km gider.500bin yapar mı bu motoru kianın..?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.