Şimdi Ara

^^^^KİA CEED CLUB^^^^ (431. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.758
Cevap
59
Favori
840.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 429430431432433
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: helsloot

beyler bu araçların yakıt tüketimi ne kadar 1.6 crdi manuellerden bahsediyorum , trim sesi yol tutuşu motoru vs hakkında bilgi verebilirmisiniz

Lastik ebatlarindan ve amortisörlerden dolayı yol tutuşu gayet iyi, bu yuzden konfordan biraz es gecmek gerekiyor.

Trim sesi yok ya da ben hissetmedim su ana kadar.

Sehirici olarak 5.5lt goruyorum uzun bir suredir su an icin.
  • Guzelyali kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim abicim Allah razı olsun şuan için değişecek parçalar tampon, çamurluk far ve kaput birde tamponu şasiye bağlayan parçada biraz yamulma olmuş yürüyen motor ve şasinde hiçbir şeyin yok dedi ilk bakış olarak umarmda ciddi bir şey çıkmaz cümlemizi korusun mevlam..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aracımı çok şükür aldım motor, yürüyen ve şaşide hiçbir problem yok tampon ve far değişimi yapılmış hiçbir sorun yok çok şükür:)

• quote:

Orijinalden alıntı: TariKB24

Aracımı çok şükür aldım motor, yürüyen ve şaşide hiçbir problem yok tampon ve far değişimi yapılmış hiçbir sorun yok çok şükür:)

Hadi hayirlisi olsun, kazasiz belasiz günlerde olsun artık :)
  • Merhaba arkadaşlar,

2012 1.6 Crdi Motion paket Ceed almayı düşünüyorum. Temiz boyasız değişensiz 100bin km altındaki araçların piyasası ne kadardır? 41-42 ye bulabilir miyim sizce?
    Teşekkürler cevaplar için.
  • torsito kullanıcısına yanıt
    2012 daha çok yeni kasa oluyor. Eski kasa çok az var. Yeni kasaların da fiyatları yüksek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mehmetyilmaz77 M kullanıcısına yanıt
    Eski kasa bakıyorum ben, yeni kasaları biliyorum evet daha yüksek fiyatları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torsito -- 13 Şubat 2017; 13:54:27 >
  • torsito kullanıcısına yanıt
    Daha çok 2011 e kadar bakmanız gerek bu durumda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mehmetyilmaz77 M kullanıcısına yanıt
    2011 de olur evet ama 2012 olmasını daha çok isterim tabii. Geçen ay bir arkadaşım aldı 41'e tampon boyalı sadece temiz bir araç. 2012 eski kasaydı.
  • merhaba 2015 comfort modelinde anlaştık yarın görmeye gidecegim. Bunlarda arka park sensoru yokmu? serviste kaça yaparlar yaklaşık?
  • AslanDrogba kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun hocam kaça anlaştınız km nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: afyonlu0354

3bin km de hocam daha 2015 model 7vites dizel otomatik. 72bin liraya anlaştık uygun gibi geldi ? yarın servise baktırıcaz birşeyi yok diyo bakalım yarın ortaya çıkar. park sensoru varmıs bu arada.
  • AslanDrogba kullanıcısına yanıt
    Tekrar hayırlı olsun hocam allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin. Aldıktan sonra deneyimleriniz bekliyoruz...
  • Arkadaşlar kia ceed comcept ile concept plus arasındaki donanımsal farklılıklar nelerdir ?

Cam tavan olmayan concept plus var mı ?
  • quote:

Arkadaşlar kia ceed comcept ile concept plus arasındaki donanımsal farklılıklar nelerdir ?

Conceptpluslar arasında sadece şanzuman farkı var.Tavansız olan donanımlar concept ve confort.

• quote:

Orijinalden alıntı: AslanDrogba

quote:

3bin km de hocam daha 2015 model 7vites dizel otomatik. 72bin liraya anlaştık uygun gibi geldi ? yarın servise baktırıcaz birşeyi yok diyo bakalım yarın ortaya çıkar. park sensoru varmıs bu arada.

Hocam volanta baktır , aynı araç var bende volant değişti , 2015 in ilk çıkanlarında volant ta ses sorunu var. Araç içinden pek anlaşılmayan bir sorun. Aracı şiddetle öberirim , destek istersenizde özelden yazmanız yeterli , hayırlı olsun şimdiden..

• quote:

Orijinalden alıntı: orhan1461

quote:

Arkadaşlar kia ceed comcept ile concept plus arasındaki donanımsal farklılıklar nelerdir ?

Conceptpluslar arasında sadece şanzuman farkı var.Tavansız olan donanımlar concept ve confort.

Hocam tam anlamadım şanzuman farkı derken otomatik - manuel kastettiniz sanırım ? benim baktığım bir araç varda sahibinden de conceptplus kısmına açmış ilanı ama cam tavan yok ve manuel araç , concept mi oluyor bu ? Birde başka fark varmı concept plus ile concept arasında donanımsal olarak ?
  • quote:

quote:

quote:

Hocam tam anlamadım şanzuman farkı derken otomatik - manuel kastettiniz sanırım ? benim baktığım bir araç varda sahibinden de conceptplus kısmına açmış ilanı ama cam tavan yok ve manuel araç , concept mi oluyor bu ? Birde başka fark varmı concept plus ile concept arasında donanımsal olarak ?

Evet otomatik ve manuel farkı.

Concept ile cp arasında bildiğim kadarı ile geri park sensörü cam tavan farkı var. Conceptte oldukça donanımlı bir araç.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AslanDrogba

quote:

Hocam volanta baktır , aynı araç var bende volant değişti , 2015 in ilk çıkanlarında volant ta ses sorunu var. Araç içinden pek anlaşılmayan bir sorun. Aracı şiddetle öberirim , destek istersenizde özelden yazmanız yeterli , hayırlı olsun şimdiden..

1 aydir kullaniyorum surmesi oldukca zevkli memnunum baya. Önerini dikkate alacagim.

• merhaba arkadaşlar. Sizleri Kia Cee'd Sürüş İzlenimi videomuzuizlemeye davet ediyorum :)
  • 
Sayfa: önceki 429430431432433
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.