Şimdi Ara

^^^^KİA CEED CLUB^^^^ (433. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.759
Cevap
59
Favori
840.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 431432433434435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Antalya ve cevre illerdeki ceed kullanıcilari ile tanisma ve iftar etkinligimize hepinizi bekleriz..

https://www.facebook.com/events/310398882726134/?ti=cl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Code140 kullanıcısına yanıt
    Gelmeyi çok isterdim ama ben Kocaelindeyim.

Varsa Kocaeli tarafında olan kullanıcılar ile görüşmek,tanışmak,çay,kahve bir tanışma toplantısı yapmak isterim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: woineer

65.000 civarına ceed bakıyorum. Dizel, otomatik 50-60 bin km maksimum olacak şekilde. İstanbul'da günlük 65-70 km yol yapıyorum. Umarım yakıt olarak çok üzmez. Kaza bela olmazsa 4-5 sene kullanmayı planlıyorum.

Diğer yandan aynı fiyat aralığında benzinli dsg golf ve dizel dsg polo, leon var. Hatta sıfır 1.0 eco ibiza 110 bg bile alabiliyorum. Geniş hacimli ve ek donanım olmasından dolayı ceed tercih edeceğim gibi. Ama aklım da kalıyor diğerlerinde :)

aracı aldınız mı
  • Hayır almadım.

• Arkadaşlar selamlar. 2012 yeni kasa alarak aranıza katıldım. Araçtan memnunum ancak dururken aşağıdaki gibi motor tarafından ses geliyor dikiş makinesi gibi. Bazı videolarda bu sesi duydum sanki ama normalmi bilemedim

https://youtu.be/RnFw_sohKS0

• nc.nc N kullanıcısına yanıt
    hocam araba kaç km de?

bende de 2012 c+ vardı 127000 de bunun biraz yumuşağı bir ses çıkıyordu. kağıthanedeki kiade herşeyine çok detaylı baktılar. hiçbirşey çıkmadı. bu sesler kia ve hyundailerde kronik. istersen sende bir servise göster.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onrknn

hocam araba kaç km de?

bende de 2012 c+ vardı 127000 de bunun biraz yumuşağı bir ses çıkıyordu. kağıthanedeki kiade herşeyine çok detaylı baktılar. hiçbirşey çıkmadı. bu sesler kia ve hyundailerde kronik. istersen sende bir servise göster.

71.000 de hocam 2 gün önce baskı balata için gitmiştim bu sesi sonra farkettim. Sık sık servise gitmeyi de istemiyorum ancak normalde bu ses yoksa mecburen götüreceğim.

• nc.nc N kullanıcısına yanıt
    baskı değişiminden sonra ses gelmeye başladysa baktır tabi
  • merhabalar arkadaşlar, bende 2011 model motion paket full otomatik ile aranıza katıldım bugün. 10bin bakımını yaptırmak istiyorum. aranızda istanbul avrupa yakasında beylikdüzü- k.çekmece arası kia özel servisine giden var mı ? tavsiyelerinizi bekliyorum. şimdiden teşekkürler.
  • Herkese merhaba.

2011 model cool paket ceed kullanıyorum. Genel olarak araçtan çok memnunum. Atikligi, hızlanması memnun ediyor. Dikkatli kullanımda gerçekten ekonomik.

Benim aracımda, kronik hale gelen göğüs açılma problemi mevcut. Göğsün açılması neticesinde teyp üstündeki LCD panelde çalışmıyor. LCD panelin değiştirilme işi sonraki iş. Öncelikle göğsü halletmem lazım. Daha önce göğüs yaptıran, yapıştırtan oldu mu? Ankara'da bildiğiniz döşemeci önerilerinizi bekliyorum.

• Fiat Bravo kullanıcısıyım, aracımı satıp Ceed almayı düşünüyorum.
    Sormak istediğim hangi model yılında çift kavramalı şanzıman üretilmişti?
    2015 model araçlarda çift kavrama var mı arkadaşlar? Teşekkürler.
  • quasi-kayıtsız kullanıcısına yanıt
    geçmiş yazılardan okuduğum kadarı ile garantisi bitmiş bile olsa yetkili servisler göğüsü ücretsiz değiştiriyorlarmış ..

şu an 2011 ceed crdi otomatik concept alma arefesindeyim .. tavsiye eder misiniz ? fiyat olarak sizce ederi nedir bu kasaların ?
  • 2015 dct premium alarak araniza katildim. Yaklasik bir aydir kullaniyorum. Onceki aracim honda duz benzinliydi, hic sorun yasamadim, ceed ise genel olarak fiyat/performas araci. Umarim sorun cikarmaz.

Araci aldigimda durdugunda start stop ozelligi calisiyordu. Son 10 gundur hic devreye girmedi. Ekranda start/stop sartlari saglanamadi yaziyor. Bu sartlar nelerdir arkadaslar bilen var mi

• Beyler comfort donanım çok mu boş yaw ? birde manuel alacağım için 128 lik ile yeni 136 lık arasında yakıt tüketimi farkı var mı ?
  • merhaba arkadaşlar yeni ceed kullanıcısıyım 2013 model consept plus aldım . daha önce i30 kullandım debriyajı baya altta kavrıyodu ceed aynı durum mevcut acaba tüm kıa-hyundai grubumu böyle yoksa baskı balata istiyormu ?
  • szr_trace S kullanıcısına yanıt
    aku zayiflamis olabilir. bi akucuye olcturebilirsiniz

• oktay-oktay27 O kullanıcısına yanıt
    debriyaj ustte kavrayinca balata azalmis oluyor bildigim kadariyla. bi de reno grubu yukarida kavrar. reno aractan gectiyseniz size farkli gelmis olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: khan_

geçmiş yazılardan okuduğum kadarı ile garantisi bitmiş bile olsa yetkili servisler göğüsü ücretsiz değiştiriyorlarmış ..

şu an 2011 ceed crdi otomatik concept alma arefesindeyim .. tavsiye eder misiniz ? fiyat olarak sizce ederi nedir bu kasaların ?

4 ileri tork konvertorlu oldugundan yakiti biraz fazladir. onun haricinde fiyatina gore iyi arabadir.

• quote:

Orijinalden alıntı: fofer

Fiat Bravo kullanıcısıyım, aracımı satıp Ceed almayı düşünüyorum.

makyajli kasayla birlikte cift kavrama geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetyilmaz77

quote:

Orijinalden alıntı: fofer

Fiat Bravo kullanıcısıyım, aracımı satıp Ceed almayı düşünüyorum.

makyajli kasayla birlikte cift kavrama geldi.

En son benim mesajıma cevap verilmiş, teşekkürler. Aradan da 5 ay geçmiş, pek piyasası olan bir araç değil sanırım.
    Bu araçlardan hangisini tavsiye edersiniz arkadaşlar.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-kia-koskdere2-2015-cee-d-1.6-crdi-comfort-30.000km-otomatik-orjinal-505360623/detay/
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-kia-2015-kia-ceed-1.6dizel-otomatik-vites-comfort-kazasiz-garantili-534356565/detay/#

• 
Sayfa: önceki 431432433434435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.