Şimdi Ara

^^^^KİA CEED CLUB^^^^ (430. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.759
Cevap
59
Favori
840.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 428429430431432
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ceed sw dizel kullanıcısiyim mükemmel araç iyi seçim yapmış olursun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: genelsekreter

Hocam yukardan bisey dusmus dedi tam ayrintisini soramadim ama kayitlqri varmis. Baska kazasi yok. 57 bin tl. En fulu. Sifiri 110 binmis otomatik ve dizel

yukarıdan bişey düşmüş hikayesi artık tutmuyor . Bir kere 13 bin kayıtlı araç aldım satana kadar fiyatı düşmekten bi hal oldum acil satMan gerekir sıkıntı olur bence girme 3 bin çıksan zaten rahat bulunur 60 à

• nikomedyali N kullanıcısına yanıt
    hocam formu okuduğum kadarıyla harita lambası yokmuş, bir de düşündüğüm araç 106 binde bütün bakımları yetkili serviste yapılmış km yüksek geldiği için biraz çelişkiye düştüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nikomedyali

quote:

Orijinalden alıntı: genelsekreter

Hocam yukardan bisey dusmus dedi tam ayrintisini soramadim ama kayitlqri varmis. Baska kazasi yok. 57 bin tl. En fulu. Sifiri 110 binmis otomatik ve dizel

yukarıdan bişey düşmüş hikayesi artık tutmuyor . Bir kere 13 bin kayıtlı araç aldım satana kadar fiyatı düşmekten bi hal oldum acil satMan gerekir sıkıntı olur bence girme 3 bin çıksan zaten rahat bulunur 60 à

Yanliz hakikaten bir tanidigimiz arabasina, apartmanin onundeydi, 3. kattan ip ile bir tencere sarma sarkitan teyze yuzunden, arabanin ustune düştü ip kopunca.

Baska birisi anlatsa inanmam ya da bi dalavere dusunurum, ama bu olay gozumuzun onunde olmustu.

:)

• nikomedyali N kullanıcısına yanıt
    Cok sagolun bizde soguduk biraz zaten durum karsisinda. Bi tane pejo 3008 de karar kildik

• Selamlar.
    Acil cevaba ihtiyacım var,

39000TL'ye 2010 model 47000 orijinal kilometrede (inanılmaz ama gerçek) temiz Ceed Motion alınır mı sizce? Alırsak servis olsun bakım masrafı olsun pişman eder mi? Bu olmazsa yerine daha uygun fiyatlı i20 veya fiat punto düşünüyorum, yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratkaya -- 30 Ocak 2017; 22:45:5 >
  • muratkaya kullanıcısına yanıt
    Servis ve bakım masrafı muadillerinden fazla değil. Sorun çıkaran bir araç değil. Denilenler doğruysa sizi üzmez. Sadece yaşını almaya başladı artık. Bizde de 2010 61bin km var bi tane. Genelde araçlar ne kadar temiz olursa olsun 10 yaşından sonra sorun çıkarmaya başlar. Bakalım ceed nasıl olacak. 8 yaşına geldi. 2 sene sonra görücez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratkaya

Selamlar.
    Acil cevaba ihtiyacım var,

39000TL'ye 2010 model 47000 orijinal kilometrede (inanılmaz ama gerçek) temiz Ceed Motion alınır mı sizce? Alırsak servis olsun bakım masrafı olsun pişman eder mi? Bu olmazsa yerine daha uygun fiyatlı i20 veya fiat punto düşünüyorum, yardımcı olursanız sevinirim.

ben bir hafta önce 2010 dizel otomatik 80000 km 38000 tl aldım ilk dizel ve otomatik aracım civic ten sonra tuhaf ama kullanıyoruz ankaradan urfaya 4.4 litre ile geldi
  • beyler bu araçların yakıt tüketimi ne kadar 1.6 crdi manuellerden bahsediyorum , trim sesi yol tutuşu motoru vs hakkında bilgi verebilirmisiniz
  • helsloot kullanıcısına yanıt
    Trim sesi yok, yol tutuş fazlasıyla iyi.

Benim karşılaştığım problemler:

Düz olmayan bi yerde dönüş yaparsanız kasa esniyor ve gacırdıyor. Bence esnek olması sağlam olduğu anlamına geliyor ama farklı da yorumlanabilir.

Yol tutuş iyi olsun diye lotus la ortak çalışılmış fakat amortisörler spor amortisör. Yani biraz sert. Yüksek süratte güven verse de, Seveni vardır ama şehir içinde rahatsızlık veriyor bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetyilmaz77

Trim sesi yok, yol tutuş fazlasıyla iyi.

Benim karşılaştığım problemler:

Düz olmayan bi yerde dönüş yaparsanız kasa esniyor ve gacırdıyor. Bence esnek olması sağlam olduğu anlamına geliyor ama farklı da yorumlanabilir.

Yol tutuş iyi olsun diye lotus la ortak çalışılmış fakat amortisörler spor amortisör. Yani biraz sert. Yüksek süratte güven verse de, Seveni vardır ama şehir içinde rahatsızlık veriyor bana.

Hocam araç bayağıda alçak yaw resimlerine bakıyorumda çok alçak araba sevmiyorum honda gibi ...
  • Abilerim hayırlı cumalar. Dün başıma gelen talihsiz kazayı paylaşmak istedim. Her zaman abilerimin fikirlerini sormayı düşüncelerini öğrenmeyi sevmişimdir.. Sizce aracın durumu nedir eskisi gibi çalışır mı aracım henüz de sanırım kaput, far ve tampon değişecek iç aksamında bir sorun oluşmuşmudur sol yandan aracın farına vurdu arkadaş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TariKB24 -- 7 Şubat 2017; 11:28:36 >
    Bu tarz araçların hepsinin altı yakın. Yüksek araçlar 4x4 veya toros.

• TariKB24 T kullanıcısına yanıt
    Araçta bir hasar görünmüyor. Fakat servis de olsa tampon ve kaputu yerine tam oturtamıyor. Başkası farkedemez fakat sizin farkedebileceğiniz az bi değişiklik kalır geriye muhtemelen.

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetyilmaz77

Bu tarz araçların hepsinin altı yakın. Yüksek araçlar 4x4 veya toros.

Yok o kadarda değil bir octavia ,golf bu araçlardan daha yüksek ... bu bayağı alçak
    Cetvelle ölçün 1 cm den fazla fark yoktur. Fakat siz o araçları beğeniyorsanız onlardan birini seçin. Gönül istemeyince 0.1 cm fark bile göze fazla gelir.

• mehmetyilmaz77 M kullanıcısına yanıt
    Abim araç 500kmde.. Şuan tampon ve kaporta derdini geçtim yürüyende ve şaside bir şey çıkmaması teselli etti tamponu şasiye bağlayan cıvatada gevşeme olmuş o sıkılacak dedi servisteki usta çok şükür korkum geçti aracımı beklemedeyim..

• TariKB24 T kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun. Benim arka tamponu bile düzgün oturtamamıştı servis. Umarım sizin servis daha iyi çıkar.

• Servis yürüründe, şanzıman veya şasisinde hiçbir problem olmadığınıolmadığını içimi rahat tutmam gerektiğini söyledi.. Hani varsa kalıcı bi hasar söyleyin dedim tamamen plastik aksamda hatalar onun haricinde herhangi hiçbir problem yok dedi aldığım zaman göreceğim bakalım abi.. Kendi aracım gibi işlem yapıcam araç çok daha yeni üzüldüm dedi orada ki ustada inşallah sağlam gir işçilik çıkarır fabrika çıkışı gibi görünmesini bende çok isterim dedi..

• Gecmis olsun oncelikle, merak etmeyin hic bir problem/sıkıntı cikacagini sanmiyorum sizin dediginiz anlamda.

Allah beterinden korusun sizi ve hepimizi.
  • 
Sayfa: önceki 428429430431432
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.