Şimdi Ara

^^^^KİA CEED CLUB^^^^ (429. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.758
Cevap
59
Favori
840.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 427428429430431
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

KIA kullanicisi oldugumdan Cee'd bakindim bir internette, aklimda yokken sizlere sormak istedim, dizel manuel olarak dusunuyorum.

Aracin genel kronik bir sorunu/problemi var midir? ya da sizlerin kullandikca paylasabileceginiz artilari/eksileri nelerdir mesela? en azindan bayiye gitmeden on fikir verme acisindan onemli benim acimdan soyleyecekleriniz.

Ayrica makyajlanmasi ya da kasa degisimi hakkinda bir bilgi var midir 2017 gibi mesela.
  • Ceed lerin xenon farları sıkıntı, araba onun dışında alınabilir ve çok seri bir araç
  • quote:

Orijinalden alıntı: Von Allen

Ceed lerin xenon farları sıkıntı, araba onun dışında alınabilir ve çok seri bir araç

Ceedlerde orjinalde xenon varmı?..

Benim bildiğim yok , olanlarda sonradan çevirmedir, onların arızası ceedi bağlamaz bence ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • orhan1461 kullanıcısına yanıt
    Orjinalde xenon yok benimde bildigim kadari ile.
  • garantili aracında xenon far var bir tanıdığımın, farları bozuluyor ve garantiden 1-2 yılda bir değiştirip duruyor, garanti bitince ne yapacağını düşünüyor, çünkü epey maliyetli bir şeymiş, bütün olarak montajlanıyormuş..
    araba bunun dışında on numara
  • Cee'd ile araniza katildim, RIO'dan gecis yaptik, insallah RIO'da oldugu gibi memnun kaliriz, hayirlisi.
  • arkadaşlar 2012 1.6crdi 100.000de 40bin liraya ceed motion alınır mı?bu araç nasıldır?ben de seat altea 1.6 stylance var satıp dizel almayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz?
  • Herkese merhaba çarşamba günü 2010 Ceed 1.6 CRDi Cool düz vites almış bulunuyorum. Aracı Konya'dan aldım İstanbula gelene kadar ortalama 110km bazen 140 bazen 100 ile giderek 760 km'de 125 tl mazot yaktı. Yani ortalama 16,5 kuruş yakmış. Bana göre mükemmel bir ortalama oldu. Son 250 km'de yakıt ortalamasını sıfırladım 170 km şehir dışı 70 km trafikli İstanbul içi 4,3 lt ortalama yakaladı. Şu an için beklentimin üstünde ve çok memnunum. Bakalım hayırlısı olsun. Daha önce şirketin bana tahsis ettiği kia olarak 2012 Yeni kasa otomatik Ceed/2015 otomatik Ceed ve son olarak 2011 Sorento 2.2 otomatik dizel kullandım. Yeni kasa otomatiklerde bu süratlerde otobanta 6,2/6,5 lt ortalama görebilmiştim kısmen tasarruf yaparak. Sorentoda ise 7 lt görebilmiştim. Şehir içinde Otomatik Ceedler 7,5 lt civarı yakarken Sorento 9/10 lt civarı görüyordu. Kendi aracımla ilgili tek sıkıntım aracın direksiyonu çok yıpranmış ter'den ve deri kaplatmam lazım. Güzel bir yer bulursam bir an önce kaplatmak istiyorum.

• Mehmet-UA kullanıcısına yanıt
    Kazasiz belasiz hayirlisi olsun, zaman icerisinde fikirlerinizi paylasirsiniz bizlerle.
  • Arkadaşlar bende kia ceed 1.6 crdi sw manuel almayı düşünüyorum 2011-2012 kasa aracın kronik sorunu var mı birde fiyatları çok uçuk gördüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: afyonlu0354

Arkadaşlar bende kia ceed 1.6 crdi sw manuel almayı düşünüyorum 2011-2012 kasa aracın kronik sorunu var mı birde fiyatları çok uçuk gördüm

2011 eski 2012 yeni kasa olması lazım. Yani farklı araçlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetyilmaz77 -- 12 Ocak 2017; 21:32:43 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mehmetyilmaz77 M kullanıcısına yanıt
    Eski kasa Ceed den bahsediyorum hocam
    eski kasadan bahsediyorum hocam birde piyasası nedir malum sitede fiyatlar çok uçuk geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: afyonlu0354

eski kasadan bahsediyorum hocam birde piyasası nedir malum sitede fiyatlar çok uçuk geldi

2010 1.4 lpg li var bende. 61binde ve bi sorun çıkarmadı şimdilik. Rutin bakımlarını erken yapıyorum, onun haricinde servise sadece akü bittiği için gitti. Daha eskidikçe ne olur bilmiyorum.

Kronik sorun denirmi bilmem ama amortisörleri biraz spor ayarlıdır. Yani iyi yol tutar fakat konforsuzdur. 195 65 15 ölçüsünde yumuşak bi lastik ve jant alarak konfor sağladım. 16 jant lastikle binenlere kolaylıklar.

Piyasa ve fiyatlar konusunda yorum yapamayacağım çünki aracı daha satmaya niyetim yok . Fakat sıfır dizel sümbül ün liste fiyatı bile 80 lira olmuş. Araç fiyatları uçmuş.

• Teşekkür ederim hocam cevabın için. Ceed sw dizel düşünüyorum bende tabi nasip olursa
  • Selamlar arkadaslar kia ceed dusunuyorum cam tavanli bir tane var. Tavan komple degismis. Cam tavan kirildigi icin. Dizel ve ful olani. Bu cam tavan degsimesinden dolayi kaskodan 11 bin tl islenmis. Ne tavsiye veririsiniz bu sikinti olurmu ilerde arac icin

• quote:

Orijinalden alıntı: genelsekreter

Selamlar arkadaslar kia ceed dusunuyorum cam tavanli bir tane var. Tavan komple degismis. Cam tavan kirildigi icin. Dizel ve ful olani. Bu cam tavan degsimesinden dolayi kaskodan 11 bin tl islenmis. Ne tavsiye veririsiniz bu sikinti olurmu ilerde arac icin

Cam tavan neden değişmiş. Tavanda Cam olmayan yaraflarda işlem var mı? Fiyat, km nedir?

Hocam yukardan bisey dusmus dedi tam ayrintisini soramadim ama kayitlqri varmis. Baska kazasi yok. 57 bin tl. En fulu. Sifiri 110 binmis otomatik ve dizel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi genelsekreter -- 20 Ocak 2017; 0:25:54 >
  • Herhangi bir sorunu yoksa, uzun yillar kullanacaksaniz dusunulebilir, ama oyle 2-3 sene sonra degistiririm ya da ne bileyim kisa ve orta vadeli dusunuyorsaniz ben olsam satin almam, tramer kaydi önünüze cikacak her zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: genelsekreter

Hocam yukardan bisey dusmus dedi tam ayrintisini soramadim ama kayitlqri varmis. Baska kazasi yok. 57 bin tl. En fulu. Sifiri 110 binmis otomatik ve dizel

Cam olmayan taraflarda işlem olup olmadığını ve kilomeyreyi kesin söylemiyorsa satıcıya güvenmeyin.

• 
Sayfa: önceki 427428429430431
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.