Şimdi Ara

Khanjui ile eşleşip oyun kazanma keyfiii (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
2.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • abi silverhell'de kalmış bir adamdı khanjui. bilmem ben elo boost yaptı mı yapmadı mı ama silverhell'i yaşayan kişi golda çıktığı anda direk platı görebilir bence..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fireware

abi silverhell'de kalmış bir adamdı khanjui. bilmem ben elo boost yaptı mı yapmadı mı ama silverhell'i yaşayan kişi golda çıktığı anda direk platı görebilir bence..

Yapmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: LLoncept

quote:

Orijinalden alıntı: Thanor

quote:

dhden biri gelince benim oyunuma ana avrat giriyor bana

Forumdan kaç kişi seninle aynı oyuna düşebiliyor o da merak ettiğim bir konu

var baya qnq QİT DHYE QONU AÇ HMN diye başlıyorlar ben geneline cevap vermiyom sövüyor bildiğin ss arşivi yapıyorum ilerde belki lazım olur

benim karşıma geldi ezdi ama kendisi bilmiyo tabi :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Drug Free

quote:

Orijinalden alıntı: ßÈ®Tu_

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

Yahu efendi cocuktur ugrasmayin fazla sununla :)

Elo booster diyorlar. Bizzat ben izledim bütün maçlarını + skype'dan sürekli konuşuyorduk oyun sesleri bile geliyordu. Hala diyorlar elo boost yaptı.

Khanjui çok gelişme kaydetti bence. Plat'ı hak ediyor.

http://forum.donanimhaber.com/showProfile.asp?memid=464157

Referanslardan bakabilirsin booslatıp booslatmadığına khanjui booslattı bunuda inkar ediceğini sanmıyorum silverdan plata kadar boostlandığını biliyorum zaten şahsen kendim. Onun dedikleri önemli değil bende arkadaşlarımı çıkarırken boostladığı adamla aynı oyuna çok düştük plat üstünü zor yapar boostla zayıf baya oyunu =)

Sanırım 10 haziran yazıyordu. Hımm khnajui 10 haziran plat oldu. İyiymiş.

komikleşmeyin ya adam yaptırmış referans bile olmuş amma çok avukat var neyse kimseyle tartışmaya gircek değilim elin hesabı yüzünden plat olmuş h.olsun adam kendini zaten biliyor cevap vericek bişeyde yok yani komik duruma düşüyorsunuz yani adam kabak gibi yazmış hızlı teslim diye oraya bu kadar alçalmayın =) hadi iyi forumlar bu konuda herşey ortadayken uzatıcak bişi yok

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Elo booster diyorlar. Bizzat ben izledim bütün maçlarını + skype'dan sürekli konuşuyorduk oyun sesleri bile geliyordu. Hala diyorlar elo boost yaptı.

Referanslardan bakabilirsin booslatıp booslatmadığına khanjui booslattı bunuda inkar ediceğini sanmıyorum silverdan plata kadar boostlandığını biliyorum zaten şahsen kendim. Onun dedikleri önemli değil bende arkadaşlarımı çıkarırken boostladığı adamla aynı oyuna çok düştük plat üstünü zor yapar boostla zayıf baya oyunu =)

komikleşmeyin ya adam yaptırmış referans bile olmuş amma çok avukat var neyse kimseyle tartışmaya gircek değilim elin hesabı yüzünden plat olmuş h.olsun adam kendini zaten biliyor cevap vericek bişeyde yok yani komik duruma düşüyorsunuz yani adam kabak gibi yazmış hızlı teslim diye oraya bu kadar alçalmayın =) hadi iyi forumlar bu konuda herşey ortadayken uzatıcak bişi yok

Benim bildiğim khanjui yaklaşık 1 hafta önce plat oldu, 20 Haziran değil. Doğru komikleşmeyelim boşu boşu bir insana iftira atmamak lazım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Benim bildiğim khanjui yaklaşık 1 hafta önce plat oldu, 20 Haziran değil. Doğru komikleşmeyelim boşu boşu bir insana iftira atmamak lazım.

20 haziranda golda boost yaptırdı bu ay plata tahminim

• quote:

Orijinalden alıntı: illfeelbot

quote:

Zaten bir şey söyle direk yav he he diyor blockluyom

Çok dhli var oyunuma gelirse ses etmiyom hiç zaten khanjui gibi popi değiliz tanınmıyom.

La 2 günde bir nick değiştiriyorsun ben bile tanımam millet nasıl tanısın Bu arada Khanjui yanlış build yapmış, 2 ie almalıydı.

• quote:

Orijinalden alıntı: sir balık

quote:

Orijinalden alıntı: illfeelbot

quote:

Zaten bir şey söyle direk yav he he diyor blockluyom

Çok dhli var oyunuma gelirse ses etmiyom hiç zaten khanjui gibi popi değiliz tanınmıyom.

La 2 günde bir nick değiştiriyorsun ben bile tanımam millet nasıl tanısın Bu arada Khanjui yanlış build yapmış, 2 ie almalıydı.

Lolu boşver zaten son kez değiştirdim artık.Geç trye dicem çok az oynuyom ben artık daymınd olucağdım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• iyimiş
  • Eve build

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Niye hortluyonuz la
  • ekle:khanjui

o değil de 2 sene evvel westte gold 5 iken beni çok kıskanırdı bi oyun internetim gidince afk kalmıştım yazdığı mesaj hala ağlatır beni: "Gold olmuşsun ama adam olamamışsın."
  • sezon 0 mı bu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İŞTE BU ADAM GİBİ ADAM MERT ADAM XD
  • Biliydim böyle olacağını
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.