Canlı Yayın
KRİPTO PARA PİYASALARINDA NELER OLUYOR? Teknoloji Editörü Cem Sünbül'ün canlı yayın konuğu Ekonomi Gazetecisi Erkan Öz

Yüzbaşı
04 Haziran 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme
Toplam: 52 (Bu ay: 2)
Gönderileri
Arkadaşlar geçen hafta yeni bir monitör aldım aoc g2260 aldıktan sonra böyle bir sorunla karşılaştım resimdeki gibi twitch veya youtubedeki videoların kenarlarında siyah boşluklar var
driverlar hepsi güncel kartım amd r9 280dualx
amd cc de ki ayarlar (gpu ölçekleme falan) fayda etmedi sorun büyük ihtimal aspect ratiodan kaynaklı fakat bi türlü bulamadım çözümü
ilgilenen arkadaşlara teşekkürler
Arkadaşlar oyun odaklı bi sistem kurdum geçen sene
R9 280 dual x
970a ud3p
Fx 6300
Vengeance 1600 4gb ram
Corsair 200r psu içindeydi 500 veya 550 wt tavsiye edilen parçalar hepsi sistem tavsiyelerinde yorumlara bakarak aldım
Sorunum yaklaşık 2 ay önce bilgisayar oyunlarda kapanıp açılmaya başladı özellikle wowda ve daha birçok oyunda işlemci ısınmadan veya çok yüklenmeden reset attı
Virüs taraması yaptım birçok anti virüsle format attım sorun devam etti
Sıcaklıkla alakası olmadığını sanıyorum işlemciyi stok fanla kullanıyorum sıcaklık değerleri bütün parçalarda normal en fazla 70 derece onuda stres testte gördüm + aldıktan 9 ay sonra bu kapanma sorunu başladı
Birçok stres testiyle ekran kartını ve işlemciyi test ettim kapanma olmadı geçen hafta psu için bi test programı buldum onu denediğimde test başladıktan 2 3 saniye sonra reset attı
Şimdi sorunum büyük ihtimal psu fakat garantiye göndersem heralde 1 ay falan sürer bu süreyide beklemek istemiyorum
Yapabileceğim birşey varmı tavsiyeleriniz neler
Teşekkürler
Arkadaşlar US accout sahibi biri euda oynayabilmek için ne yapmalı illa sıfırdan mı almamız gerek wowu ve expansionları
Varmı bi çaresi
Teşekkürler
dia-master eloda m1d isimli bir arkadaş sürekli kaybettiği oyunlarda tüm 10 kişiyi düşürdüğü ve oyun hiç oynanmamış gibi olduğu için bugün 60 lp kaybettim

allah belasını versin başka bişey demiyorum karşınıza gelirse kazanırsanız bile direk çıkın zaten bişey farketmiyor
İyi günler uzun zamandır kullandığım kulaklığımın sağ taraf kablosu sorun çıkardı kabloyla oynadığınız zaman arada ses geliyor yoksa hiç ses yok büyük ihtimalle kopuk var kulaklığım zamanında HTC sensation xe ile verilen beats marka kırmızı ses kontrollü olanı yaklaşık 2 senedir kullanıyordum
sorum şu bu haldeyken kulaklık tamir edilebilir mi zira garanti belgem falan yok
eğer tamir edilemez ise önerebileceğiniz 100-120 lira dolaylarında önceki kulaklığımı aratmayacak bi kulaklık önerisi istiyorum

teşekkürler
http://www.twitch.tv/emirhun yakın bir arkadaşın yayını isteyen varsa izlesin duo atıyoruz şuan
iyi günler arkadaşlar
başlıkta belirttiğim gibi bütçem max 1700tl
bi süredir sistem tavsiyeleri bölümünü takip ediyorum karar kıldığım bileşenler r9 280 ve fx 6300 ekran kartı ve işlemci olarak
geri kalan parçaları bütçe dahilinde tavsiye ederseniz sevinirim
birde ekranım vga. vga ekranlarda bu ekran kartının dalgalanma sorunu varmış sanırım doğrumu dvi-vga aparatı sorunu çözermi?
bu arada parçaları yarın vatan bilgisayarda toplamayı düşünüyorum sizce bayramda özel bi indirim olurmu beklemelimiyim

teşekkürler
beyler hesabım ile ilgili bir problem oluştu ticket attım hesabımı geri almak için aldığın ilk 5 şampiyon vesaire sordular fakat hesap 3 yıllık olduğu için hatırlamam mümkün değil sallayabilirmiyim?
Hesabım çalındı () beyler riota ticket attım fakat geri alma şansım varmı sizce?

Edit : ve sanırım battlearenas zırvası sayesinde oldu
skinsiz elmas 1 full hero+rün hesap kaç para eder?
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Mobil cihaz
LG
Operatör
Türk Telekom
ISS
Smile
Oyun Platformu
PS4
Takım
Fenerbahçe
World of Warcraft
Hoxxar TN H
Steam
murties1
Motosiklet
Ducati
İşlemci
AMD
Ekran Kartı
Sapphire
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 636
İkinci El Bölümü Mesajları: 22
Konularının görüntülenme sayısı: 6.334 (Bu ay: 10)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 22 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.