Şimdi Ara

KESİN ERKEN SEÇİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dolar şu an rekoru gördü. Borsa yarın çökecek. Allah ülkeye sabır, yönetenlere akıl fikir versin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2.40 seviyelerindeyken dolar almıştım. forumda da yazdım aklı olan dolar alsın diye. umarım beni dinleyen olmuştur
  • millet yaptığı hatanın bedelini ödesin biraz.maalesef böyle.biz millet olarak bir musibet bin nasihattan evladır atasözünü ispatlamak için doğmuşuz.
  • Akp gitsinde ne olursa olsun yaaaa

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkerinanç

millet yaptığı hatanın bedelini ödesin biraz.maalesef böyle.biz millet olarak bir musibet bin nasihattan evladır atasözünü ispatlamak için doğmuşuz.

Birileri çıkıp 'BEN BAŞGAN OLACAAM' demeseydi hükümet kurma görevini haftalarca ertelemeseydi ve en önemlisi 'BU PARTİYİ BEN KURDUM BENİM SÖZÜM GEÇER' tavırlarında bulunmasaydı şu an 2.8 değil dolar 2.25 falan olacaktı. Maalesef evet millet yaptığı hatanın bedelini ödüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shepherd.

2.40 seviyelerindeyken dolar almıştım. forumda da yazdım aklı olan dolar alsın diye. umarım beni dinleyen olmuştur

Merhaba.
    Kaç bin dolar almıştınız?
  • yaptığı hatanın bedelini ödüyor olsaydık hükümeti çoktan kurmuştu chp mhp ve hdp.
    kendinizi kandırıyorsunuz.
    ak parti hem eleştirilerin odağında hem de fedakarlığı yapan kurtarıcı olamaz ,seçeceksiniz birini.madem devirdiniz kurun hükmeti yönetin ülkeyi kim engel oluyor erdoğan mı ak partimi?şaşırdılar iyice bunlar artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mytohology

quote:

Orijinalden alıntı: Shepherd.

2.40 seviyelerindeyken dolar almıştım. forumda da yazdım aklı olan dolar alsın diye. umarım beni dinleyen olmuştur

Merhaba.
    Kaç bin dolar almıştınız?

ne yaptın hocam ne bini ufak yatırımcıyız 2.43 iken 530 küsür dolar almıştım. 200 lira gibi bir kazancım var şuan.

• quote:

yaptığı hatanın bedelini ödüyor olsaydık hükümeti çoktan kurmuştu chp mhp ve hdp.
    kendinizi kandırıyorsunuz.
    ak parti hem eleştirilerin odağında hem de fedakarlığı yapan kurtarıcı olamaz ,seçeceksiniz birini.madem devirdiniz kurun hükmeti yönetin ülkeyi kim engel oluyor erdoğan mı ak partimi?şaşırdılar iyice bunlar artık.

Erken seçimin geleceğinin en büyük 2 kanıtı şudur bak iyi gör diye büyük harflerle yazacağım.
    1) AK PARTİNİN KURUCUSU VE CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN BAŞKANLIK SİSTEMİNİ YUTTU VE AĞZINI BİR DAHA AÇMADI.
    2) IŞİD'E VE PKK'YA YÖNELİK OPERASYONLARDA ABD'YE BÜYÜK BİR KOLAYLIK SAĞLANDI.
    3) ÖĞRETMENLERE YAPILMASI PLANLANAN ROTASYON UYGULAMASI KALKTI.

• Diğer Cumhurbaşkanları hiç eski partilerine karıştımı?
    Yada herhangi biri böyle çok ortaya çıkıp, herşeye karışıyormuydu?
  • akparti 46
    chp 28
    mhp 14
    hdp 9
    diğer 3
  • kardeş bırak boş lafları.millet ak partiye bu seçimde muhalefeti layık gördü bizim koalisyonla falan işimiz olmaz.
    kazanan taraf chp mhp ve hdp birlikte koalisyonu kuracaklardı hesap mı sorulacak,soracaktı.
    daha birbiri ile anlaşamayan adamlar ülkemi yönetecek?
    hükümet kurulur ülke yönetir ak parti hatalı.hükümet kurulmaz gene ak parti suçlu.şaka gibisiniz yeminle.
  • quote:

kardeş bırak boş lafları.millet ak partiye bu seçimde muhalefeti layık gördü bizim koalisyonla falan işimiz olmaz.
    kazanan taraf chp mhp ve hdp birlikte koalisyonu kuracaklardı hesap mı sorulacak,soracaktı.
    daha birbiri ile anlaşamayan adamlar ülkemi yönetecek?
    hükümet kurulur ülke yönetir ak parti hatalı.hükümet kurulmaz gene ak parti suçlu.şaka gibisiniz yeminle.

Emin ol Ak Parti hükümeti tek başına kuramazsa ya da MHP'nin hükümet ortaklığına bakış açısı değişmezse bunun suçlusu kimdir bilemem ama hesap vereni HALK olacaktır.

İmla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LimonDeyinceTükürenAdam -- 13 Ağustos 2015; 16:40:30 >
  • herneyse.
  • Aynı sonuçlar çıkarsa tekrar mı erken seçim olacak??????????????

Aynı sonuçlar çıkarsa AKP yada başındakiler istifa edecek mi?

Aynı sonuçlar çıkarsa koalisyon da anlaşamayan yada kurmak istemeyenler istifa edecek mi?
  • "yaparsan intihar edersin" diye tehtit edilince Davutoğlu koalisyona yanaşamadı.
  • LimonDeyinceTükürenAdam kullanıcısına yanıt
    Birileri başkan oldu dolar 5.36

• Amin, başta konu sahibi olmak üzere.
  • Neden? 10. defa da yenilip 11.nin yolunu açmak için mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr.jk -- 15 Aralık 2018; 23:52:13 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.