Şimdi Ara

Kendimden 7 yaş büyük bayanla evleniyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
44
Cevap
1
Favori
10.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, yaşım 23 evleneceğim eşimin yaşı 30. İki yıldır konuşuyoruz, aileleri tanıştırdık uzun zamandır gidip geliyorduk dün istemeye gittik söz yüzüklerini taktık. Sizce bu evlilik nasıl yürür ?

• Anlaşıyor iseniz hiç bir sıkıntı olmaz hocam ama üstünlük kurmasın senin üstünde buna dikkat et hocam bizim aramızda da 5 yaş var hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bir Tost

Anlaşıyor iseniz hiç bir sıkıntı olmaz hocam ama üstünlük kurmasın senin üstünde buna dikkat et hocam bizim aramızda da 5 yaş var hocam

Üstünlük ilk günden beri var. Bende ipleri hep onun eline verdim hep o ne derse onu yapıyoruz.
  • Hocam yazım yanlışı yapmışsınız DH'de bayan diye bir tabir ,kelime yoktur.Doğrusu 'bağyan'dır.
  • oglım yapma kadınlar çok erken yaşlanır orta yaş hayatını yakarsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: bako39

oglım yapma kadınlar çok erken yaşlanır orta yaş hayatını yakarsın

Ben zaten olgun bayan seviyorum gençler ilgimi çekmiyor o konuda sorun yaşayacağımı düşünmüyorum
  • Evleneceğim eşim
  • bence bir sorun yok

ben de kendimden büyük biriyle evlenebilirim eğer aşık olursam
  • Kızın damattan büyük olmasına bolluk bereket derlermiş hadi hayırlısı :)
  • Hiç bir sorun olmaz.

Bende evleniceğimi düşünmüyorum ama birgün evlenicek olursamda evleniceğim kişinin benden şöyle 7-8 yaş büyük olması lazım,aksi takdirde evlenmem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rekuku -- 4 Şubat 2018; 13:58:50 >
  • Zebani çıkabilir dikkat et
  • nefes alsın yeter
  • 10 sene sonra menopozda zaten sonra hiç çekilmez. İyi düşün. Bütün hayatını geçireceğin biri.
  • İpleri simdiden onun eline verdiysen ileride sknti cikabilir.
  • Eksik kaldığın yerlerde ablalık yapar iyi yanından bak.
  • Tabi ki sıkıntı çıkacak. Hem ipler onun elinde hem de 4-5 sene sonra güzelliğinden eser kalmayacak çekici olmayacak oysa sen 4-5 sene sonra hala kızlar tarafından çekici olabilieceksin. Aldatma olur diyorum ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dsaewq -- 4 Şubat 2018; 15:1:54 >
  • Hocam nikahtan önce bi asıl eğer iştahın kaçarsa evlenme onu sevmiyorsundur yoksa yürümez bu iş

Şaka bi yana allah mutluluğunuzu daim eylesin, bir sakınca olmaz iki taraf da olgun-saygılı olduğu sürece. Birde hocam 23 yaş evlenmek için çok erken değil mi? Bi an kendimi evlenirken düşündüm, bu sorumluluğun altına nasıl girebileceksiniz bu yaşta helal doğrusu
  • Kendinden 7 yaş büyük bir kadınla evleniyorsun bayanla değil

Bay-bayan

Kadın-Adam

Kız-Erkek

Hanım-Bey

Yıl oldu 2018 hâlâ öğrenemedik
  • O zaman bize mutlu olun demek duser.
  • Csb olduğu 100 konu öteden belli. Konu nick uyumu.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.