Şimdi Ara

Kendi Üzerinize Olmayan Hatlarınızı Üzerinize Alabilirsiniz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
597
Cevap
1
Favori
123.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tabiki hattı üzeriene geçirmek için hem senin hemde eski hat sahibinin oması gerekiyor...

quote:

Orjinalden alıntı: cassio10

o zaman ben yeni hat almak zorunda değilim ama eski hattın sahibinin olup olmaması önemlmi acaba bu işlemde devir işlemi zaten yapamıyorumda hattı üzerime geçirmek için soruyorum
  • Anladığım kadarıyla gerekmiyoo
    ama eski sahibi 1 sene içinde başvurup geri alabiliyooo
    quote:

Orjinalden alıntı: FeToBaSkaN

Tabiki hattı üzeriene geçirmek için hem senin hemde eski hat sahibinin oması gerekiyor...

quote:

o zaman ben yeni hat almak zorunda değilim ama eski hattın sahibinin olup olmaması önemlmi acaba bu işlemde devir işlemi zaten yapamıyorumda hattı üzerime geçirmek için soruyorum

• Eğer öyleyse yani hat devir işlemlerinde eski sahibe gerek yoksa güzel bir uygulama olur..

quote:

Orjinalden alıntı: Achina

Anladığım kadarıyla gerekmiyoo
    ama eski sahibi 1 sene içinde başvurup geri alabiliyooo
    quote:

Orjinalden alıntı: FeToBaSkaN

Tabiki hattı üzeriene geçirmek için hem senin hemde eski hat sahibinin oması gerekiyor...

quote:

• avea müşteri hizmetlerine sordum arkadaşlar 2006 dan eskiyse gerek yok yeniyse sahibi gerekiyor yine
    bu arada bana sordu neden açık hat aldığımı gidin dedim bayinize sorun banane dedim müşteri kazanmak için kodluyolar bayileri sonrada siz mağdur oluyosunuz diyip laf yapayiler:D
  • quote:

avea müşteri hizmetlerine sordum arkadaşlar 2006 dan eskiyse gerek yok yeniyse sahibi gerekiyor yine
    bu arada bana sordu neden açık hat aldığımı gidin dedim bayinize sorun banane dedim müşteri kazanmak için kodluyolar bayileri sonrada siz mağdur oluyosunuz diyip laf yapayiler:D

2006 yılı gibi şart olacaksa saçma olur. ben nerden bileyim hangi hattım kaç yıllık. benim hatlarımın yarısı 2007-2008 sanırım.
  • Vodafone'da şu an yokmuş.Kasım ayında mernis ortamında bilgilerini güncellemişler.Kullanıcılara sms göndererek hatları adına almaları imkanını vermişler.VE MAALESEF BİTMİŞ ŞU AN KULLANICI KENDİ ADINA ALAMIYORMUŞ.
  • quote:

Orjinalden alıntı: piri.reis

quote:

avea müşteri hizmetlerine sordum arkadaşlar 2006 dan eskiyse gerek yok yeniyse sahibi gerekiyor yine

2006 yılı gibi şart olacaksa saçma olur. ben nerden bileyim hangi hattım kaç yıllık. benim hatlarımın yarısı 2007-2008 sanırım.

aynen kardeş bgün bayilerede gittim hattı alabilirmiyim diye yasal sahibinin olması gerek dedi
    hatta bakırköyde bi bayiye gttim adamlar 27,50 TL ücretle devir alınabiliyo dedi sahibide olması gerek falan filan ama 2006 sınırı var hattın sahibini bilmiyorsan senin durumun öyle değil kendi üzerine değilmi hatların?

• hattın sahibine ihtiyaç duymadan kullandığımız hattımızı üzerimize alabilmemiz güzel olur. diğer varyasyonlar zaten eski sistemin ücretsizi olmuş olur.
  • Türkiye de 2008 ve 2009 uzay çağı denilebilir...(iletişim çağına giriş 2008 - 2009)

birçok yenilik bu sene de oldu...olacak

cep tel noları taşınabilir oldu

internet taşınabilir oldu

ev telefonları olacak işşAllah

3G GELİYO

ee bide bu kısa vadeli üzerine alma sistemi (2009 sonuna kadar)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi British -- 21 Ocak 2009; 12:45:17 >

• geçen hafta üzerime almıştım ben 12ytl aldı vodafone.
  • güzel bir uygulama bir hattım üzerime alırım.somut olarak en kısa sürede uygulanır havada kalmaz umarım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: saydamtelekom

avea
    Faturasız hatlarda 3 ekimden önce alınmışsa hat şayet kimlik fotokopisi ve kullandığınız simkart ile birlikte avea iletişim merkezlerine girerek hattın devrini kendi üzerinize alabilirsiniz. ücretsiz olarak.. .

yanlız hat 3 ekimden sonra alınmış ise; hem hat sahibinin hemde deviralacak olan kişinin kimlikleri ve müşterek imzaları gerekmektedir.

• güzel haber valla ögrenciyim vede bütün aile benim üzerime hat almıs durumda ama benim hattım kuzenime kayıtlıydı bunun sayesinde kendi üzerime alabilirim
  • Yakında ama ne kadar yakında?
    Amcamın adına kayıtlı olan Turkcell hattımı bi türlü kendi adıma alamadım. Dolayısıyla Numaramı Aveayada taşıyamıyorum. Aveanında en çok arankazan kampanyası işime yarıcaktı ama oda 31 Ocakta son

• avea müşteri hizmetleri ile görüştüm.
    hattınız 3 ekim 2006 tarihinden önce aktive edildiyse, simkart ibrazı ve kimlik fotokopisi ile ücretsiz üzerinize alabilirsiniz dedi.

3 ekim 2006 dan sonra ise hat sahibi ile devir yapabilirsiniz dedi. ama bu işlem ücretlimi onu sormayı unuttum.
  • ben bugün b.köyde bi turkcell extra'ya gittim tabiiki de haberleri yok Nasıl bir ülkede yaşıyoruz yazık yemin ediyorum hiç kimse işini yapmıyo berbat
  • Aynı uyarı Turkcell dende yapılmış.

• Bu haberi gördüğüm iyi oldu
  • Arkadaşlar kanunu okudum ama büyük bir sorunum var.hat sahibi 3 yıl önce vefat etti.Ve ben bu hattı yaklaşık 10 yıldır kullanıyorum.bu hattı üzerime almam için vasilerini istiyorlar ama 3 kişi olduğundan ve farklı ilde olduklarından biraraya gelmeleri çok zor.Bu durumu nasıl çözebilirim??
  • teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.