Şimdi Ara

Kendi PC'mden CoD-2 ve F.E.A.R Manzaraları (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
0
Favori
3.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: korayg

Xbox360 a göre oldukça kötü duruyor görüntüler....

Bu topicde yapma bari...

Ayrıca xbox360 da o görüntüleri alman için TV'ye harcaman gereken parayı da eklemeyi unutma...
  • Orjinalden alıntı: musAKka

Ayrıca xbox360 da o görüntüleri alman için TV'ye harcaman gereken parayı da eklemeyi unutma...

Herkes xbox360-monitör olayını biliyor ama bilmezden geliyor. İlginç valla...
  • quote:

Orjinalden alıntı: bmadran

quote:

Orjinalden alıntı: musAKka

Xbox360 alıp yine monitör karşısına geçeceksem hiç almam daha iyi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musAKka -- 15 Ocak 2006 17:44:13 >
  • bu oyun hiç açık mekanda geçmiyomu yaa hep kapalı ortam ama harika bir oyuna benziyo bende hala yok
  • quote:

quote:

quote:

zaten ben hep diyorum xbox360 benim evdeki bilgisayarımdan ibarettir..

• quote:

Bir kart parasına Next-gen konsol alıp monitörde 1080p oynayın diyorum, siz diyorsunuz ki: onu yapacağıma 1500$ lık "iyi" bir PC alır, monitör başında oynarım daha iyi. Nasıl mantıktır anlamadım.

İsteyen istediği sistemde oynasın, hiç kimseye lafım yok (olamaz da zaten) ama herkesde "sizin yaptığınız işmi yaf" havası yok mu. Anlamak zor. Pc cisi de, PS cisi de, xbox cısı da aynı.

"Önyargıyı yok etmek atomu parçalamaktan zordur" demiş Einstein. Forumlarda dolandığım her an bu lafın ne kadar doğru olduğunu anlıyorum.

Konuya geri dönersem, Musakka gibi "donanımcı" biri bile önündeki ekranın çözünürlüğünü oturduğu koltukla bağdaştırıyorsa diğerleri ne yapsin.

Evet doğru Xbox360 için 20.000YTL lik 18974139" bir HD-TV şart. Yoksa olayın anlamı yok..

• quote:

quote:

Bir kart parasına Next-gen konsol alıp monitörde 1080p oynayın diyorum, siz diyorsunuz ki: onu yapacağıma 1500$ lık "iyi" bir PC alır, monitör başında oynarım daha iyi. Nasıl mantıktır anlamadım.

İsteyen istediği sistemde oynasın, hiç kimseye lafım yok (olamaz da zaten) ama herkesde "sizin yaptığınız işmi yaf" havası yok mu. Anlamak zor. Pc cisi de, PS cisi de, xbox cısı da aynı.

"Önyargıyı yok etmek atomu parçalamaktan zordur" demiş Einstein. Forumlarda dolandığım her an bu lafın ne kadar doğru olduğunu anlıyorum.

Konuya geri dönersem, Musakka gibi "donanımcı" biri bile önündeki ekranın çözünürlüğünü oturduğu koltukla bağdaştırıyorsa diğerleri ne yapsin.

Evet doğru Xbox360 için 20.000YTL lik 18974139" bir HD-TV şart. Yoksa olayın anlamı yok..

Ben ondan bahsetmiyorum... Ben yukarıda söylenmiş şeye cevap verdim... Bu şekilde düşünecek olursam, işin içine 5.1 ses sisteminden + xbox da standart olmayan bir mouse dan + klavyeden + işletim sisteminden... kısacası herşeyden bahsetmek girer...

Amacım o değil, Xbox gibi bir aleti ben alırsam, salonumda koltuğuma yayılarak oynamak için alırım... PC'den bir üstünlüğü de bu olur... Elbette grafikleri de şimdilik iyi olabilir... Ama ben gelip Call of Duty'yi Xbox'da gamepadi ile oynayamam...

Ben her zaman konsolların destekçisi olmuşumdur... Sadece konsol'da oynanabilecek türden oyun oynayan birisi olsam, hiç düşünmeden PC'ye harcayacağıma Konsola harcarım...

Tekrar söylüyorum, korayg nickli üyenin heryerde xbox fanatikliği yapması, haricindekileri ise kötülemesi artık biraz aşırıya kaçtı... Ben sadece ona cevabımı verdim... Bir karşılaştırma yapmam söz konusu değildir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musAKka -- 15 Ocak 2006 18:27:55 >

•  Kendi PC'mden CoD-2 ve F.E.A.R Manzaraları

Kendi PC'mden CoD-2 ve F.E.A.R Manzaraları

Bunlar benden ama kusura bakmayın çözünürlüğü düşükken çekmiştim.

• son derece güzelde abi 128mb fx 5200 tı radeon 512 mb ram bunları açarmı yada takılmadan oynarmıyım.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.