Şimdi Ara

Kendi Müşterisine Fiber Vermeyen TÜRKNET !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Senelerdir TürkNet abonesiyim , gelen fiber internet haberinden sonra gerek forumdan gerek oim den mesaj atıyorum .
    Aldığım cevap " Merhaba, şu an için mevcut müşterilerimiz fiber hizmete geçiş yapamıyor. Ancak bununla ilgili çalışmalarımız var. Gelişme olması durumunda forum üzerinden duyuru yapacağız."
    Forumdaki sorumlu kişiye mesaj attım ancak herhangi bir geri dönüş alamadım . Şuan fiber interneti kaliteli iss aramaktayım . Tavsiyelere açığım ....

• Hocam mevcut interneti telefon hatti uzerinden bakir kablolarla aliyorsan fiber hizmeti veremezler. Turk telekom fiberoptik kablo cekmesi lazim yada turknetin kendi fiberoptik altyapisini cekmesi lazim ki bu cok zor zaten birak istanbulu turkiyeyi sayili binalarda var . Oturdugun binada bakir kablo telefon uzerinden aldigib internet ya adsl ya vdsl dir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • umidoo kullanıcısına yanıt
    Yok hocam türk telekom kullanan alt komşum dün itibariyle fibere geçişini tamamladı fakat ben uğraşmamak adına türknet fiberden devam etmek istediğim için onlara yazmıştım .
  • Merhaba, maalesef şu an için mevcut müşterilerimiz fiber hizmete geçiş yapamıyor. Ancak bununla ilgili çalışmalarımız var. Gelişme olması durumunda forum üzerinden duyuru yapacağız.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Aynı mesajı zaten yukarıda yazmış olmama rağmen hala çocuk kandırır gibi kopyala yapıştırla aynı cevabı yorum olarak paylaşıyor . Oim çalışanlarıda karşısındakini dinlemeden kopyala yapıştır cevaplarla salak yerine koyuyordu karşısındakini . Sizi temin ederim ki aboneliğimi sonladırırken , sebebini sorduklarında ilk 3 sebepten birine sizi söyleyeceğim . Keyifli günler dilerim
  • Gıbırnet var hocam onu deneyebilirsin. Türknet kullanıcı dostuyum diyerek reklamlarını yaptı ama alakası bile yok. Bak ben Türknet kullanıyordum seninle aynı durumdaydım. Gıbırnete geçtim. kurulum ücreti yok-aktivasyon ücreti yok. whatsaptan adamlara belgeleri yolluyorsun tık tık işlemleri yapıyorlar 2-3 günde internet hazır. Mayıs 2021e kadar da fiyatlar sabit. ben 35mbit fiber kullanıyorum ödediğim para 80tl....1 hafta oldu sorun yok. gayet memnunum. küçük bir firma ama beni memnun etti.
  • serkanrose S kullanıcısına yanıt
    Tavsiyen için çok teşekkür ederim hocam , lokasyon neresi sizin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.