Şimdi Ara

Kendi Kasanı Kendin Yap

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
6.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kendi yaptığım kasayı bitirmek üzereyim... Aliminyum iskeletli, ağaç kaplamalı.... Tüm ihtiyaçlarıma uygun ve biraz süslemeli... 55 x 51 x 27 cm boyutlarında 5 kasa fanlı ve çift neonlu....

Kendi Kasanı Kendin Yap

Kendi Kasanı Kendin Yap

• Hocam güzel olmuş. Tebrikler Ama şu CD-Romların arasındaki boşlukları kapatsan çok iyi olacak
  • Hos Olmus Ahsap degıl galıba o Mdf mı(kalınlık nedır) ? Bırde vernık vs bsıler dusunmuyormusun... Alımınyum ıskeletı o kadar genıs olan hangı kasayı kullandın acba

Hayırlı olsun
  • tebrikler
  • abi valla süper olmuş yaw off bu işlere elimiz yatkın olsa ama ben bayıldım valla helal

• süper olmuş o öndeki tuşlar fanlarımı kontrol ediyor
  • Şu kasanın birde iç resimlerini görsek çok süper olur walla :)
  • tebrikler
  • Kasa içinde tüm parçaları taşıyan omurga....

Kendi Kasanı Kendin Yap

Bunun üzerine 8 mm lik suntalam kaplandı...
    Tüm aksamda sadece anakart tablası ve arkada kart yuvaları başka bir kasadan alındı...

Kendi Kasanı Kendin Yap

Kendi Kasanı Kendin Yap

CD aralarında aslında tahta vardıda CD çekiştirirken birini kırdım bende diğerlerinide kestim oraya bir çare düşünecez...

• Pardon ya yanlış yazmışım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZiveR -- 23 Ağustos 2005, 9:41:21 >
  • eline sağlık çok güzel olmuş
    suntalam yerine plexiglas da düşünebilirdin gerçi işçiliği daha zor ve masraflı biraz da ama daha şık ve sağlam olurdu
    özellikle yan kapaktaki şekillere ve önde zalmanın duruşuna bayıldım
    ya aklıma geldi niye taşıma amaçlı kulp yamadın
  • eline sağlık dostum çok güzel olmuş tek göze batan cdrom araları onlarıda halledeceğini söylemişsin daha ne olsun???
  • super olmuş, ancak cdrom aralarına bir el at
  • basit ama çok güzel olmuş ben de mi yapsam acaba,hocam sen bunun ticaretine başla iyi para vardır bu işte,bir kaç prototip üret,bir de sayfa ün yaparsın walla,kişiye özel kasalar sonra ver elini Çin de fabrika ,KARUN olursun walla....Respect!!!
  • güzelde kasa niye o kadar geniş daha dar yapılamaz mı? yanyana 2 cdrom sığacak nerdeyse
  • Bu ahşap olayında sormak istediğim bir konu var. SICAKLIK???????????
    Nasıl bir değişim oldu sistem sıcaklığında biraz aydınlatırmısın bizi. Teşekkürler.
  • Güzel bir işçilik tebrikler...
  • Emeğine saygı duydum tabi göze daha hoş hitap edebilecek, kullanışı daha fazla olan birşeyler yapılabilirdi. mesela genişlik fazla bir arkadaş değinmiş. cdrom aralıkları fazla onu da yapacağım demişsin. boyanabilir en azından bir yat vernik. alüminyum iskeletinde başka bir kasadan daha istifade etmişsin sanırım, yada bana bu resimlerden öyle geliyor. hava akışı için başka alternatifler düşünebilirdin vs... ama yine de iyi bir başlangıç! tebrikler
  • @taliban gibi bende sıcaklık değerlerini merak ediyorum. Fazla bi değişiklik oldu mu???
  • Bende bu arkadaş sayesinde gaza geldim
    MDF den kasa yapımına bu gün başladım
    İnşallah bi aksilik olmazsa Max. 2 haftada biter ss leri ilk buraya koyucam inşallah düşlediğim gibi güzel olur
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.