Şimdi Ara

Kendi ellerim ile evimde ki termosifonun rezinstansını söktüm ve içinden çıkanları kaydettim. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
137
Cevap
5
Favori
13.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, bu dakikaya kadar yazdığınız her yazıyı okudum. Sizde anlarsınız ki bütün sorulara cevap vermiş olsam, alt altta yığılma olur mesaklar hoş görünmez. O yüzden aklımda kalan sorulara cevap vereceğim.

1)Konuşma tarzıma aldanmayın, ben Türk'üm.
    2)İtalya'lı birisi ile ne arkadaşlığım oldu nede o topraklara ayak bastığım oldu, orjinal halimin yansımasıdır sesim.
    3)İzmir Karataş semtinde oturuyorum. KArataş semti, İzmir'in en merkez olan yerleşim yeridir. Konak merkez olarak bilinir ve öyledir, yalnız yerleşim yeri değildir sadece iş merkezi ve şehir merkezidir. Buna bakarak şu sonuca varıyoruz, en geçerli semtte oturuyorum, ama suyumun böyle olması bir suçlu ya da ayıp aramamıza itmez bizi.
    4)Suda koku bulunmuyordu, gördükleriniz ağır metallerdir. Mikrop olarak değerlendirilemez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Evdeki 2 tuvaletten biri olan alaturka tuvaletin tavanında bulunan yani üst katın gider borusunun kırılıp düştüğü anı buraya fotoğraf veya video olarak koyabilseydim bu site mahkeme kararıyla kapatılırdı.

Fotolar duruyorsa bana özelden atabilirsin.

Edit : Atabilir misin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teslaman -- 18 Kasım 2011; 18:28:32 >
  • Konu sahibi beni bağışlasın, ses Ajdarın sese benziyo.
    Konu ciddi. Sudan kaynaklı bişey olsa gerek.

KOnu sahibi cevap versin lütfen şofben gazlı mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 6.cadde -- 18 Kasım 2011; 19:46:23 >
  • Valla paylaşım mükemmel ellerine sağlık :) Ayrıca anlatımın daha bi mükemmel izlerken güldüm :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Propranolol -- 18 Kasım 2011; 19:50:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 6.cadde

Konu sahibi beni bağışlasın, ses Ajdarın sese benziyo.

Rezistans olduğuna göre ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur1301 -- 18 Kasım 2011; 20:01:50 >
  • 6 yıldır temizlemiyom en son ilk taşındığımızda babamla temizlemiştik yarın açalım videoya çekerim belki
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur1301

quote:

Orijinalden alıntı: 6.cadde

Konu sahibi beni bağışlasın, ses Ajdarın sese benziyo.

Rezistans olduğuna göre ?

Konu sahibi sen misin?
  • konuşan senmisin zeki mürenmi?
  • Kustum...
    Bide çok güzel konuşuyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur1301

quote:

Evdeki 2 tuvaletten biri olan alaturka tuvaletin tavanında bulunan yani üst katın gider borusunun kırılıp düştüğü anı buraya fotoğraf veya video olarak koyabilseydim bu site mahkeme kararıyla kapatılırdı.

Geçen yaz, sitenin kanalizasyonları temizlemesi için vidanjör gelmişti. Temizleyeyim derken ne olduysa bir anda kanalizasyon ters tepti 2 tuvalet +evin salonu ve mutfak lağım suyu ile dolmuştu. Gerisini sen düşün artık Bu olay yazlıkta oluyor apartmanda değil

O işte çalışan bir tanıdığım var. Vidanjör ile sanırım hava vurduruyorlar o basınçla bok mok, pet şişe, bez ne varsa geri atıyor. İyi ki tuvalette oturan yoktu yoksa kafası
    yukarı katın tesisata girerdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: KnighTWaLkeR-X

Youtube linki koyuyorum ama video gözükmüyor

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=nTUlSyrn6oM bu videodaki sen misin ?

KnighTWaLkeR-X kopardın beni usta :))

Konuyu açan arkadaşa da teşekkür ederim. Karşılaşmam umarım ama böyle bir durumla karşılaşırsam termosifonun içinde ne ile karşılaşacağımı artık biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nodesperat3 -- 18 Kasım 2011; 21:11:55 >
  • öğrenci evi gibi

ekleme: rezistıns. bkz.residents

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umut9334 -- 18 Kasım 2011; 21:17:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KneeL.

Valla paylaşım mükemmel ellerine sağlık :) Ayrıca anlatımın daha bi mükemmel izlerken güldüm :D

yanlış yapmışım, elektrikli termosifona şofben demişim, ilk bunu düzeltmeliyim. Sorunuzun cevabı ise, "elektrikli termosifondur".
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jinnet

6 yıldır temizlemiyom en son ilk taşındığımızda babamla temizlemiştik yarın açalım videoya çekerim belki

kesin dille "çekmelisin". Insan sağlığı her konudan üstündür. Içinde ki güç sana doğru yolu gösterir, sen dinlemesini bil sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KötüKedii

konuşan senmisin zeki mürenmi?

O ses Ahmet ERGUL'e ait.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teslaman

quote:

Fotolar duruyorsa bana özelden atabilirsin.

Edit : Atabilir misin?

+1 Merak ettim banada atabilirmisin

• Temiz konu.
  • gec oldu ama simdi lazim oldu videolar yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkçe öğren gel
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.