Şimdi Ara

Kendi ellerim ile evimde ki termosifonun rezinstansını söktüm ve içinden çıkanları kaydettim. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
137
Cevap
5
Favori
13.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ılk fılmde cok bıdı bıdı yapmıssın,konusmaya çok mu meraklısın,eee ac artık sunun ıcını dedırtıyorsun ınsana,ızleyemeceğim valla hepsını,

ıyı guzel aferın dıyorum,faydalı bır ıs olmus
  • oha !!!!!!!!! nerde yaşıyosunuz da sularınız bu kadar pis ? bir ara uzaylı falan çıkacak diye korktum walla.
  • 10 sene kadar önce bizim köydeki evin kombisine bakım yapılıyordu içinden ölü kuş çıkmıştı o görüntü o koku aman kuşta baya büyüktü tırsmıştım gerçi
  • Kendimiz söküp temizleyebilir miyiz?
    Yoksa bilen biri mi gerekli?
  • Bildiğin yaratık çıktı içinden abovvvv
  • bende geçen gün arçelik marka şofben söktüm.
    kaynım gilindi,ancak en ufak bir şekilde ne kireç vardı ne de pislik.sorunu farklıydı söktüğüm şofbenin.
    öncelikle şunu belirtmek isterim arkadaşlar.şofbeni kullanıp işimiz bitince içerisinde sıcak su bırakmayalım.kapatıp suyu bir miktar daha akıtmak gerekir.
    Yoksa sonuç ortada saygılarımla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: South Korea

şofbenin içinde başka bi paralel evren kurulmuş

paralel evren ahahah

kol bacak mı yorumuna gülüyodum sonra bunu görünce koptum

• Gördüğüm en güzel paylaşım.
  • Bir hayat tecrübesi kazandık sayende,sağol dostum.
  • mubarek mercan resifi gibi be
  • Arkadaşım hakikaten ağır işsizmişsin.
  • Çok iğrenç şimdi bizim alette de bunlar olduğu düşüncesi aklıma geldi ama unuturum bir kaç güne ve devam :D
  • Bakın burda ne var aman tanrım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tri-Pod

10 sene kadar önce bizim köydeki evin kombisine bakım yapılıyordu içinden ölü kuş çıkmıştı o görüntü o koku aman kuşta baya büyüktü tırsmıştım gerçi

• Baya pislik çıkmış bu tip aletlerin senede bir bakım yaptırılması lazım 30 tl gibi bir ücreti oluyor.tabii bu bakım sırasında kazanınız delinebilir başka bişi olabilir en iyisi ısıtmayana kadar kullanmak
  • İtalya'da filan bulundun mu uzun süre ? Aksağanın İtalyan ağzı ile Türkçe konuşan birinin aksağanı ile aynı.
  • Kombilerde bu sikinti olurmu¿
  • Annem o banyonun halini görse bi daha eve almazdı beni
  • Sanki oraya birisi kusmuş arkadaş o nedir öyle.+ nasıl o pislikleri avuçlayabiliyorsun hiç miden kalkmadı mı ?
  • Dh video olarak yüklediğin için takılma oluyor görüntü göremedim ama başından biraz ses dinledim o nasıl bir ses tonu ve konuşma be kardeşim.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.