Şimdi Ara

Kendi ellerim ile evimde ki termosifonun rezinstansını söktüm ve içinden çıkanları kaydettim. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
5
Favori
13.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şimdi göstereceiim görüntüde dediğinde aklıma bu şarkı geldi koptum nedense
  • vay anasını
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wheatley

kanım dondu şerefsizim.

+99999999999999999999999999
  • usta valla eline sağlık. film izler gibi izledim. sanki indiana jones gizemli mağaraları dolaşıyomuş gibicesine izledim.

konuşmanı bulgar göçmenlerine benzettim. doğru mudur acaba ?
  • Akşama bakacam.
  • quote:

Sizler izleyin ve yorum yapın. Videoda ki kişi ben oluyorum, iki gece önce kaydettim bunları. Ben rica ediyorum konumu yöneticiler silmesin. İnsanlar görsün ne kadar büyük hata yaptıklarını. Yöneticilerden bu konuda anlayış bekliyorum. Sağlığımızdan önemli başka bir konu göremiyorum bu hayatta.

demişsşiniz, fakat;

Video'nun başlangıcında ve Post'unuzda işlem öncesinde Cihaza giden Elektriğin tamamen kapatılması ve bir önlem alınması ile ilgili bir uyarı göremedim.. Allah Muhafaza dikkatsiz insanlar var.

Onların bu forumda ne işi var da demeyelim ne olur ne olmaz..

MEGEP'in hazırlattığı Elektrik ve Elektronik Teknolojisi Elektrikli Su Isıtıcıları hakkındaki PDF'de tamiri ile ilgili bilgilere de ulaşabilirsiniz..
    http://cygm.meb.gov.tr/modulerprogramlar/kursprogramlari/elektrik/moduller/elektriklisuisiticilari.pdf

• Varoş mahalleleri denen yerlerde çamaşır makinalarının içi öyle bir böcek pisliği oluyor ki bu yanında daha iyi kalır.Hatta makinanın kartını çok rahat patlatırlar.

Bunu temizlemesi kolaydır ama xandoru'nun dediği gibi elektrikleri unutmayın

Serviste çalışanlar bilir bunu.Ayıptır söylemesi arçelik-beko servisi stajeriyimde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lady Sylvanas Windrunner -- 18 Kasım 2011; 10:57:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Evdeki 2 tuvaletten biri olan alaturka tuvaletin tavanında bulunan yani üst katın gider borusunun kırılıp düştüğü anı buraya fotoğraf veya video olarak koyabilseydim bu site mahkeme kararıyla kapatılırdı.

sen linkini sansurlu ver ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: polkol

quote:

Evdeki 2 tuvaletten biri olan alaturka tuvaletin tavanında bulunan yani üst katın gider borusunun kırılıp düştüğü anı buraya fotoğraf veya video olarak koyabilseydim bu site mahkeme kararıyla kapatılırdı.

sen linkini sansurlu ver ;)

Verebilseydim diyorum zaten. Fotoğraf veya video yok.

• quote:

Geçen yaz, sitenin kanalizasyonları temizlemesi için vidanjör gelmişti. Temizleyeyim derken ne olduysa bir anda kanalizasyon ters tepti 2 tuvalet +evin salonu ve mutfak lağım suyu ile dolmuştu. Gerisini sen düşün artık Bu olay yazlıkta oluyor apartmanda değil

• Bütün kıl diplerim kaşındı nasıl bişeydir o öyle
  • Mesajim bulunsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: South Korea

şofbenin içinde başka bi paralel evren kurulmuş

• Hocam ne mide varmış sizde. Ben izlerken tiksindim.
  • Yalarin!
  • Videoyu Türkçe'ye çevirebilecek olan var mı ?
  • Hayvan mı ölmüş şofbende anlamadım ki.
  • hocam almancımısın?
  • Youtube linki koyuyorum ama video gözükmüyor

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=nTUlSyrn6oM bu videodaki sen misin ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KnighTWaLkeR-X -- 18 Kasım 2011; 16:37:55 >
  • bence başlığa bi kaç cümle daha sığarmış.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.