Şimdi Ara

Kedim heryere çiş kaka yapıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bende 2 kedi var birisi 2 yaşından büyük birisi 8-9 aylık 2 sinede 3_2 aylıkken aldım evde besliyorum. 2 yaşındaki kedim erkek kısır diyeri dişi ama kısır deil, 2 yaşındaki kedim her yere çiş kaka yapıyor genelde yerdeki yorganlara falan mesela yerde bi yorgan var gelip çişini yapıyor sonra aynı yorgana gelip kakasını yapıyor gece bi daha gelip tekrar kaka yapıyor aynı yere o yorganı kaldırınca başka bi yorgana pantolonlara gömlekleri çiş kaka yapıyor. Bunları hepsini kaldırınca halıya yapıyor ama 3_4 saat sonra aynı halıya gelip bi daha yapıyor çiş kaka karışık. Yaklaşık 2 aydır böyle her şey 8-9 aylık kediyi Eve getirince başladı ilk hep çiş yapıyor du kısır yapınca kaka da yapmaya başladı evde kaka çiş yapmadığı yer kalmadı genelde hep üst kata yapıyor gittim geçen ikisinide verdim 2 sonra tekrar iade ettiler yok ağlıyormuş falan büyük olan kedim küçük olandan nefret ediyor bazen hırlıyor evde bi kum tuvalet var o da alt katta napıcamı şaşırdım kafayı çizmek üzereyim iki kedimde beni seviyor tuvalet kapaklı belki girmeye üşeniyordur lütfen yardımcı olun yoksa babam barınağa falan gönderecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu problem yeni mi başladı, kum veya tuvaleti değiştirdiniz mi? Kedi size kızmış tepkisini böyle gösteriyor. Üst kata attığınız için olabilir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.