Şimdi Ara

Kedi ve Köpek Mamalarında Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.611
Cevap
169
Favori
102.010
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu fiyatlardan sonra kimse ne kedi besler ne köpek,kendi ayaklarına sıkıyolar farkında değiller

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Soğuk havalar yaklaşıyorken dışarda kalan hayvanları da unutmamak lazım diye düşünüyorum. Ben daha ucuza toplu şekilde mama alabileceğim yer sormak istedim sizlere. Carrefourda kedi, köpek mama ve kumlarında indirim olduğunu gördüm, komşumuz da aynı şekilde burayı önermişti. Sizlerin de önerebileceği toplu şekilde mama ve kum alınacak neresi var ya?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.migros.com.tr/joker-kopek-mamasi-kuzu-etli-15-kg-p-271feaa

Joker 15kg köpek maması 98,94 TL inmiş Migros sanal markette ve normal migros'larda da 4 ekim haftası sebebiyle bütün mamalarda indirimler var

• Bonnie 10 kglar nasıl, sokak kedileri yiyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kırmızı pelerin kullanıcısına yanıt
  • Migros'taki indirim mesajları biraz parça parça olmuş, ben tek mesajda toplamaya çalışayım. 40/10 Facebook kodu ve 100/25 indirim çeki ile 35 TL'lik indirim ve Evcil hayvan alışverişi için "Tam Bana Göre" kampanyası da yaparsanız 20 Money Puan (son kullanma 31.12.2021) kazanmış oluyorsunuz. Normalde 20 Kg mama 171 TL yerine 116,50 TL'ye gelmiş oluyor. (Artı 50 kuruş poşet :D )

Sokak hayvanları için almak isteyenlere güzel bir kombo olmuş oluyor.

CEKKODU25 Kodu ile 100 tl ve üzeri alışverişlerinizde 25 TL indirim sağlayabilirsiniz.

40/10 Facebook Kodu için aşağıdaki linkten bilgi alabilirsiniz.

https://forum.donanimhaber.com/migros-40-10-indirim-kodu-ucretsiz-burada-yeniden-guncel-23-eylul-06-ekim-2021--150319863

20 TL Money Puan içinde Migros Money uygulamasından Kişiye özel kampanyada 130TL'lik Evcil hayvan alışverişine 20 TL money puan kampanyası oluşturabilirsiniz.

Kampanya ile ilgili haber veren @Johny Constantine ve @KingOfShadows'a

teşekkürler.

Kedi ve Köpek Mamalarında Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OzgurUa -- 28 Eylül 2021; 18:53:21 >

• Yukarıda postumda yazdım, şu an 4 Ekim'e kadar Migros'ta %40 indirim var ve arkadaşların da paylaştığı üzere hem money hem de 110 TL'lik alışverişe 35 TL indirim oluyor o da 3 Ekim'e kadar.

@slmbengoksu

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    110 TL ye 35 TL nasıl oluyor.. Bende 93 e 13 TL görünüyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: kırmızı pelerin

Bonnie 10 kglar nasıl, sokak kedileri yiyor mu?

Biftekli olanı tercih edin. Onu sorunsuz yiyorlar. Tavuklu olanı sevmemişlerdi.

• _Köroğlu_ kullanıcısına yanıt

Migros Facebook kodu var 40/10 onu alıyorsun Facebooktan migros money uygulamasından hesabına tanımlıyorsun. Sepeti oluşturuyorsun 110 TL veya üzeri bir rakamda aşağısı olmaz. Sonra kampanyalar kısmında Kendi kampanyanı oluştur var. Sepetteki aldıklarına göre bakıp en çok money veren kampanyayı seçiyor oluştur diyorsun. Sonra sepete geliyor alışverişi tamamla adımlarını zleyerek ödeme kısmına geliyorsun. Burada en üstte indirim çeklerim yazan yere gel ekle butonu var (turuncu olan) ekle dedikten sonra CEKKODU25 yaz tamam de hem -10 hem -25 tutardan düşmüş oldu + kampanya varsa money gelecek.

• Arkadaşlar migrostan alınabilecek kedi yaş maması var mı? Önerdiğiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efkan -- 29 Eylül 2021; 8:45:32 >
  • Enjoy 15kg Köpek maması, Carrefour 119,94 TL

Kedi ve Köpek Mamalarında Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]www.carrefoursa.com
    Enjoy Kuzu Etli ve Pirinçli Köpek Maması 15 kg #30130281 | CarrefourSA
    https://www.carrefoursa.com/enjoy-kuzu-etli-ve-pirincli-kopek-mamasi-15-kg-p-30130281
  • Merhaba

Hiç evcil hayvanım olmadı düşünmüyorum da lakin bir fayda da sağlamak istiyorum. İşim gereği araçla istanbulda farklı noktalara uğryorum. Bagaja atayım gördüğüm yerde kedi ve köpekler için mama bırakayım diyorum. 15 kg benim için çok bagajda çok yer kaplar

5-10 kg olarak ne alayım . Bilgi verirseniz sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: C4H1T

Migros Facebook kodu var 40/10 onu alıyorsun Facebooktan migros money uygulamasından hesabına tanımlıyorsun. Sepeti oluşturuyorsun 110 TL veya üzeri bir rakamda aşağısı olmaz. Sonra kampanyalar kısmında Kendi kampanyanı oluştur var. Sepetteki aldıklarına göre bakıp en çok money veren kampanyayı seçiyor oluştur diyorsun. Sonra sepete geliyor alışverişi tamamla adımlarını zleyerek ödeme kısmına geliyorsun. Burada en üstte indirim çeklerim yazan yere gel ekle butonu var (turuncu olan) ekle dedikten sonra CEKKODU25 yaz tamam de hem -10 hem -25 tutardan düşmüş oldu + kampanya varsa money gelecek.

Arkadaşa imkan verilse atomuda parçalar :)

• C4H1T kullanıcısına yanıt
    CEKKODU25 çalışmıyor mu artık?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • efkan kullanıcısına yanıt

bizim kedi felix yiyor

paketi görünce saldırıyor

• _Saint_ kullanıcısına yanıt

Benim ki birşey değil arkadaş asıl atomu asgari ücret ile İstanbul gibi yerde kirada geçinen arkadaşlar parçalar. ;)

• kırmızı pelerin kullanıcısına yanıt

En son dün alışveriş yaptım çalışıyor 3 Ekim son tarih deniyor.

• C4H1T kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, CEKKODU25 bu şekilde çıkıyor.. 10 TL düşüyor.. 13 TL de mamalardan money geliyor.. Kedi ve Köpek Mamalarında Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Köroğlu_ -- 29 Eylül 2021; 21:33:4 >
  • Halkçı2013 H kullanıcısına yanıt

Migrosta bonnie tavuklu biftekli 10 kg mamalar var indirimde, face kodu ve CEKKODU25 ile baya ucuza geliyor. Kediler yermi dersen çok çok aç ise bu kediler, yani etraftan et, tavuk, salam ve sucuk bulamıyorlarsa kesinlikle yerler. Benim beslediğim kedilere tavuk, ciğer, et, salam her çeşit besliyorum. Haliyle kuru mamaya hatta konserve yaş mamaya bile burun kıvırıyorlar. Bende işinize gelirse diyorum, verdiğimi yemedikleri sürece değişik birşey vermiyorum. Sokakta 20 tane kedi vardır kuru mamayı dökünce kalmıyor yiyende var yemeyende açlık durumuna göre değişir.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.