Şimdi Ara

Kedi ve Köpek Mamalarında Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.605
Cevap
167
Favori
101.427
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: abormen

Çoban köpeği için şampiyon marka yüksek proteinli mamadan çok memnunduk ama artık kalmamış. bugün hepsiburadadan yüksek proteinli yuki diye bi marka aldım, hiç yorum falan da yoktu inşallah dandik değildir

Arkadaşlar yuki marka mamadan almayın, dandik bişeymiş. Köpeğin birisi yemiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abormen kullanıcısına yanıt
    sokak taki dostlarımız için az bile kargolandı bugün Kedi ve Köpek Mamalarında Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: byJuck

Mystic Gurme Yetişkin Kedi Maması iyi misir sizce? Erkek yarı sokak kedisi :) balkonda yatıyor.

Geçen gün aldım,bugün elime ulaştı, evimde baktığım 5 tane kedim var, çok severek yediler. Fiyat ve performans olarak çoğu mamadan iyi. İçerik olarak da güzel.

BİLEŞENLER: Kurutulmuş Tavuk Eti, Kurutulmuş Kuzu Eti , Kurutulmuş Balık(%40), Kahve Rengi Pirinç, Bezelye, Nohut, Patates, Rafine Tavuk Yağı, Bira Mayası, Hidrolize Tavuk Ciğeri, Balık Yağı, Nükleotit Maya Proteini, Mineraller, Prebiotik Manan Oligo Sakkaritler, Deniz Yosunu, Avize Ağacı Özütü, Zerdeçal Kökü Tozu, Kabak, Havuç, Yucca, Pisilyum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OzgurUa -- 21 Eylül 2021; 9:13:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

Vancat markası iyidir. Yavru kedi mamasından memnun kalmıştım. Ama daha uygun fiyata miapet markasının mamaları var. Yeni içerik ve ambalajdan dolayı kampanyalı sanırım. İçeriği gayet iyi. Bende yavru kedi maması ve tavuklu kısırlaştırılmış mamadan sipariş verdim. Elime bugün ulaştı.

https://m.trendyol.com/sr?q=Miapet%20k%C4%B1s%C4%B1rla%C5%9Ft%C4%B1r%C4%B1lm%C4%B1%C5%9F%20kedi%20mamas%C4%B1&st=Miapet%20k%C4%B1s%C4%B1rla%C5%9Ft%C4%B1r%C4%B1lm%C4%B1%C5%9F%20kedi%20mamas%C4%B1&qt=Miapet%20k%C4%B1s%C4%B1rla%C5%9Ft%C4%B1r%C4%B1lm%C4%B1%C5%9F%20kedi%20mamas%C4%B1&os=1

Edit ;

Mamalar yeni üretilmiş. Biri 11/08 diğeri 12/08/21 üretim tarihli. MNG kargo ile teslim ediyorlar. Bizim burdaki MNG kargo iyi hakikaten. Geldiği gün dağıtıma çıkarıyorlar.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar trendyol mega indirimlerde Miapet marka mamalarda indirim var. Şu mama çok uygun fiyata geldi. Hem içeriği de oldukça iyi. Kısırlaştırılmış mama arayanlar kaçırmasın. 15 TL'lik süpermarket kodu varmı diye tüm hesaplara bakın. Bir tane hesaba düşmüş bende hemen kullandım. Yine kendimize bir şey almayıp kedilere yatırım yaptık. Helali hoş olsun.

https://www.trendyol.com/miapet/somonlu-karidesli-kisirlastirilmis-kedi-mamasi-10-kg-p-73292844?boutiqueId=575660

Kedi ve Köpek Mamalarında Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Dostlarım polemik yaratmak istemiyorum lakin tavsiyesi verilen mamalara göz gezdirdigimde içinde gerçek etten başka hersey var. Mısır, gluten, buğday bulunan mamalara neden içeriği iyi diyoruz anlayamadım. Seçme nedenimiz salt fiyatsa ona hiçbişey diyemem ancak kalite/masum içerik yazmamak gerek diye düşünüyorum.
    Tüm hayvan dostlarına selamlar

• Şu fiyata en iyisi şu, bu fiyata en iyisi bu gider diye öneri alsaydık bari sizden :)

• nihilist76 kullanıcısına yanıt

Hocam teşekkür ederim önerileriniz için. Şu anda online sitelerde uygun mamalar mevcut. Bahsettiğiniz ürünleri inceleyeyim. Bana en uygununu alayım. Sağolun

• Arkadaşlar birde aşağıda bulunan mamayı kullanan oldu mu? Almak istiyorum Mystic markası nasıl iyi midir?

Kedi ve Köpek Mamalarında Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]trendyol.com
    Mystic Düşük Tahıllı Kısırlaştırılmış Somonlu Kedi Maması 1,5 kg Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
    https://www.trendyol.com/mystic/dusuk-tahilli-kisirlastirilmis-somonlu-kedi-mamasi-1-5-kg-p-40644796?boutiqueId=575660&merchantId=109482
  • Kedi ve Köpek Mamalarında Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]
    Kedi ve Köpek Mamalarında Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]www.n11.com
    Dr.Sacchi Premium Sensitive Somonlu Yetişkin Kedi Maması 15 KG Fiyatları ve Özellikleri
    https://www.n11.com/urun/drsacchi-premium-sensitive-somonlu-yetiskin-kedi-mamasi-15-kg-901643?magaza=toptanpet24

akban 150/40 ile 144e bunu

Kedi ve Köpek Mamalarında Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]www.n11.com
    Enjoy Cat Food Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 15 KG Fiyatları ve Özellikleri
    https://www.n11.com/urun/enjoy-cat-food-tavuklu-yetiskin-kedi-mamasi-15-kg-287863?magaza=tuanpet

117e de bunu aldık bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: TirelessMidfielder

Dostlarım polemik yaratmak istemiyorum lakin tavsiyesi verilen mamalara göz gezdirdigimde içinde gerçek etten başka hersey var. Mısır, gluten, buğday bulunan mamalara neden içeriği iyi diyoruz anlayamadım. Seçme nedenimiz salt fiyatsa ona hiçbişey diyemem ancak kalite/masum içerik yazmamak gerek diye düşünüyorum.
    Tüm hayvan dostlarına selamlar

bende şimdi baktım son sayfalara bir tane kaliteli marka görmedim,başlığı ucuz mama paylaşımları diye değişitrmek laızm.

• byJuck kullanıcısına yanıt

Hocam kedi ve köpek beslenmesinde olması ve olmaması gereken maddeleri kısa bir araştırmayla bulabilirsiniz. Ben birkaç tanesini yazdım ilk mesajda. Bu kritere uyarak bulabileceğiniz en ucuz mamayi alırsınız. Tavsiyesi verilen mamaları içeriğine bakın ve içeriğindeki bileşenleri Google da aratin. Kedi/köpeğiniz için uygun mu değil mi siz karar verin. Lakin sırf hayvan dostlarımızin bir mamayı severek yiyor olması içeriğinin masum olduğu anlamına gelmez. İnsandan örnek verecek olursak birçok insanın severek yediği fastfood ürünlerinin içeriği/zararları malumunuz.

Başta söylediğim gibi amacım polemik yaratmak veya burada paylaşım yapan forumdaslarimizin emeğini zayi etmek değil kesinlikle. İçerik konusuna girmeden fiyat olarak uygun denilmesi daha doğru olacaktır konuyu okuyan kişilerin yaniltilmamasi adına.

Umarim meramimi anlatabilmisimdir.

İyi forumlar

• Ben sizi gayet iyi anlıyorum da bu işi bilen ve bu işten anlayan direkt marka versin, şu kadarın varsa bunu al, şu kadarın varsa şu şu markayı öneriyorum desinler. Sokak hayvanı zaten. Ben 12 saatten fazla çalışıyorum bazen, oturup buna zaman ayıramıyorum ne yazık ki :) 250 TL/15kg mystic marka aldım. Almadan önce sormuştum sanırım buraya. Yani işi bilen konuya bilgi bıraksın ki işe yarasın. Gidipte insanlara araştırın, bulun, inceleyin denildiğinde eee ne anladık forumdan olayı geliyor aklıma :)

• quote:

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

Arkadaşlar trendyol mega indirimlerde Miapet marka mamalarda indirim var. Şu mama çok uygun fiyata geldi. Hem içeriği de oldukça iyi. Kısırlaştırılmış mama arayanlar kaçırmasın. 15 TL'lik süpermarket kodu varmı diye tüm hesaplara bakın. Bir tane hesaba düşmüş bende hemen kullandım. Yine kendimize bir şey almayıp kedilere yatırım yaptık. Helali hoş olsun.

https://www.trendyol.com/miapet/somonlu-karidesli-kisirlastirilmis-kedi-mamasi-10-kg-p-73292844?boutiqueId=575660

Alıntıları Göster

Kampanya devam ediyor arkadaşlar. Trendyol da stok mevcut. Kendi sitelerinde 205 TL olarak gözüküyor.

Mamanın içeriğine buradan bakabilirsiniz ;

Kedi ve Köpek Mamalarında Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]https://www.mamavadisi.com/
    Miapet Somonlu Karidesli Kısırlaştırılmış Kedi Maması 10 KG Kısırlaştırılmış Kedi Mamaları, Yetişkin Kedi Maması Miapet
    https://www.mamavadisi.com/miapet-tavuklu-kisirlastirilmis-kedi-mamasi-10-kg-13024

• quote:

Orijinalden alıntı: TirelessMidfielder

Hocam kedi ve köpek beslenmesinde olması ve olmaması gereken maddeleri kısa bir araştırmayla bulabilirsiniz. Ben birkaç tanesini yazdım ilk mesajda. Bu kritere uyarak bulabileceğiniz en ucuz mamayi alırsınız. Tavsiyesi verilen mamaları içeriğine bakın ve içeriğindeki bileşenleri Google da aratin. Kedi/köpeğiniz için uygun mu değil mi siz karar verin. Lakin sırf hayvan dostlarımızin bir mamayı severek yiyor olması içeriğinin masum olduğu anlamına gelmez. İnsandan örnek verecek olursak birçok insanın severek yediği fastfood ürünlerinin içeriği/zararları malumunuz.

Başta söylediğim gibi amacım polemik yaratmak veya burada paylaşım yapan forumdaslarimizin emeğini zayi etmek değil kesinlikle. İçerik konusuna girmeden fiyat olarak uygun denilmesi daha doğru olacaktır konuyu okuyan kişilerin yaniltilmamasi adına.

Umarim meramimi anlatabilmisimdir.

İyi forumlar

İnsanlar kendi yediklerine bile pek dikkat etmezken kedi-köpek mamalarında içeriğe bakan olduğunu sanmıyorum.

Zira... İYİ diyebileceğimiz, içeriği gerçekten kaliteli mamaların kg fiyatları çok yüksek doğal olarak bunları da kimse almayı tercih etmiyor. Benim kedim cins o yüzden mecburen alıyorum ama sokak kedilerine itiraf etmeliyim ki ucuz mama alıp veriyorum. Kedi ve Köpek Mamalarında Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] Kedi ve Köpek Mamalarında Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] 

• hakkan H kullanıcısına yanıt
    bravo
    tamda böyle bir dayanışma forumunda sizlerle olmaktan gurur duyuyorum, duyarlırıklarınız içinde ayrıca minnettarım.

• byJuck kullanıcısına yanıt

Hocam bazen haftada 2 gün 10 2 gün 14 saat çalışıyorum. Alacağım bir şeyi araştırmadan almam, ucuz veya pahalı olsun farketmez. Bazen araştırmalarimin pahalı tarafında kalan bir ürün alırım, bazen p/f olanını. Bununla birlikte görüşünüz katılmıyorum. Forum kültürü girip hazır cevap bulacağınız bir mecra değildir. Her şeye rağmen en kötü besleme, besleme yapmamaktan iyidir. Kesenize bereket.

• hakkan H kullanıcısına yanıt

Kesenize bereket hocam. Mesajımda da belirttiğim üzere ekonomik gerekçelere hiç sözüm yok. Benim takıldığım içeriği iyi, masum denilmemesi. Tüm hayvan sever dostlara selam olsun

• 146 TL Econature Yavru Tavuklu Kuru Kedi Maması 15 kg

https://www.ciceksepeti.com/econature-yavru-tavuklu-kuru-kedi-mamasi-15-kg-kc6738470

130 TL Econature Kuzu Etli Yavru Köpek Maması 15 Kg KY.01316

https://www.trendyol.com/econature/kuzu-etli-yavru-kopek-mamasi-15-kg-p-2245811

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.