Şimdi Ara

Kedi ve Köpek Mamalarında Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.607
Cevap
167
Favori
101.576
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    CEKKODU25 çalışıyor mu sizde?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • _Köroğlu_ kullanıcısına yanıt

Evet şimdi kardeşimin telefondan üye olup bir kaç birşey daha sipariş verdim.

Edit: CEKKODU25 i sepetten düştükten sonra kredi kartı ile kalan kısmı öderken bonus puan vs kullanmaya çalışınca CEKKODU25 indirimini siliyor. Yani banka puanı ve çek bir arada kullandırmıyor. Neyse puanla yakıt alırım artık sanki adamlara karşılıksız puan veriyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C4H1T -- 29 Eylül 2021; 21:56:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • C4H1T kullanıcısına yanıt
    Bende hiç düşmüyor bile..
    Kedi ve Köpek Mamalarında Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

• Yazliktaki kedilere ne versen yiyor kurufasulye, pilav, menemen, patates yani bütün yemek ne varsa verince yiyorlardi yazlikcilar sehre döndü bizde döndük haftada en az 1 defa gidiyoruz mama bakayim dedim ilk defa normal de dediğim gibi ne varsa veriyorduk yiyorlardi normal ekmek bile olsa. Bir kac secenek vardi. Tavuk, tombaligi vs. Kendim dusundum ben olsam ne daha güzel olur diye biftekli havuclu diye vardi biftek daha icime sindi onu aldim. Kediler nasil ne yapacak merak ediyorum. Whiskas biftek ve havuclu 1400gr 35tl di neyapacaklarini bilmediğim için direk 3/4kg lik alma şeysi yapmadım bakalim ne olacak.

Umarim inekler yemez yoksa yazlığın içine bahçesine dökmem lazim kedilerde zeki 1 kere yemek versen ayrılmıyorlar. Yokken Kameradan baktığımda veya Geldiğimiz de halen orada kedi bekliyor olsa daha beter koyar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vip Üye -- 29 Eylül 2021; 22:17:58 >
  • _Köroğlu_ kullanıcısına yanıt

Daha önce kullanmış olmayasın, başka telefon varsa üye olup ondan deneyin. 1 saat olmadı ben sipariş vereli

Tamam yok kullanmadım, başka telefonda denerim..

• Vip Üye kullanıcısına yanıt

Yerler yerler whiskas yemeyecekte ne yiyecek. Ama kedi bu bir bakmışsın hapur hupur yerken daha sonra yemeden gidebiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: _Köroğlu_

Teşekkür ederim, CEKKODU25 bu şekilde çıkıyor.. 10 TL düşüyor.. 13 TL de mamalardan money geliyor..

Bana da böyle hata mesajı çıkarıyor :

Kupon Kullanım Hatası

Bu kupon bulunduğunuz mağaza veya bölgeye tanımlı değildir.

• awakado kullanıcısına yanıt
    Evet evet, heralde İstanbul gibi büyük yerler için geçerli.. Başka telefondan da denedim olmuyor..

• Kod u sonlandırdılar heralde, siparis vermedigim hesabımdan şimdi kontrol ettim geçersiz

• Kod geçersiz sanırım öğlenden beri, ana konuda da kullanılmadığı söylenmiş. Ben öğlenden önce sipariş verdim 2 adet Bonnie aldım 10 Kg, şu an sepete 2 tane ekleyemiyorum.

• Arkadaşlar yarın Migros'da devasa indirimler başlıyor, Hayvanları koruma günü diye yarı fiyatlar var, saldırın kod falan uğraşmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 30 Eylül 2021; 0:3:45 >
  • Rindaman kullanıcısına yanıt

Hani nerede sanal markettr hala bir aksiyon yok. Bu ay 60 kilo kuru mama bir o kadar da konserve aldım deli indirim yoksa daha almam.

• OzgurUa kullanıcısına yanıt

Ben akşam 8 gibi kullandım öğlenden beri kullanılmıyor olması değil belki çek adetlidir ve dolmuştur. Yada arkadaşlar eklemeyi beceremiyor olabilir mi? Son Çek i iPhone telefon ile kullandım ekle diyorum toplama bakıyorum çek düşmemiş çek ekle kısmına bakıyorum birde kullan var ona basınca düşüyor. Android de mesela ekle dediğim anda sepetten düşüyor. Birde arkadaşlar sepet tutarı en az face kodu ile CEKKODU25 birlikte kullanılacaksa 110 TL üzeri olmalı

• OzgurUa kullanıcısına yanıt

Kişiye özel kampanyada bana max. 55/5 veriyor :(

• ulan biz 1.5 kg mamayı 110 tl ye aldık millet 15 kg almış Kedi ve Köpek Mamalarında Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] 

Şubeden alman gerekiyor galiba

1-4 arası başlıyor.

• Arkadaşlar kedisine bizim yediğimiz ton balığını (konserve) yediren var mı? sıkıntı olur mu

• 1 adet Bonnie Tavuklu, 1 adet de Bonnie Biftekli ben sipariş geçtim. En son 15 kglık PawPaw'ın yavru kediler için olan versiyonunu almıştım. Hala onu kullanıyorum.

Yediğimiz ton balığı konservelerinin kedilere hiçbir zararı olmaz. Kediler için satılan konservelerden daha kaliteli sonuçta. @efkan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi healthypatient -- 30 Eylül 2021; 14:13:11 >
  • Hayvanları koruma haftası diyip adamlar 27 eylülde başlamış satışa!! Bi gittim 1-4 arası biliyordum .yim.

Konserve çeşidi yok! sheeba çeşidi az!

kaliteyi düşürmüşler bol bol whiskas felix var.

Cidden gel de çıldırma.

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.