Şimdi Ara

Kazım Kazım'ın - Performansı Tartışılıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
7
Cevap
0
Favori
370
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> Kazım Kazım'ın - Performansı Tartışılıyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    153 Mesaj
    Galatasaray'ın Karabükspor'u farklı geçtiği maçta bütün olumlu havaya rağmen Kazım'ın performansı tartışılıyor..

Galatasaray'ın Karabükspor'u 5-1 ile geçtiği maçta, sarıya boyattığı saçlarıyla sahne alan Kazım Kazım'ın sergilediği futbol hayal kırıklığı yarattı.

Maça ilk 11 başlayan 25 yaşındaki oyuncu, oyunda kaldığı süre boyunca beklentileri karşılayamazken, 61'de yerini Engin Baytar'a bıraktı. Oyundan çıktıktan sonra doğrudan soyunma odasına giden oyuncunun moralinin oldukça bozuk olduğu gözlendi.

Zaman zaman ıslıklara maruz kalan Kazım, ayağına gelen topları olumlu kullanmakta güçlük yaşarken, kazanılan penaltı vuruşu sonrası yaptıklarıyla da tepki topladı. 48. dakikada Elmander'in takıma kazandırdığı penaltı vuruşunu kullanmak isteyen A Milli oyuncu, yakın arkadaşı Felipe Melo'nun kendisine izin vermemesiyle moral bozukluğu yaşadı.

Top rakipteyken sahada kaybolan Kazım, konsantrasyonunu yitirmiş, gayri-ciddi görüntüsüyle Fatih Terim'in istediği futbolcu profilinden farklıydı. Bu performansının ardından Fatih Terim tarafından uyarılan Kazım'ın yakın zamanda kendisine gelmesi istendi.

Transferdeki hedefler ve öncelikler göz önüne alındığında milli oyuncunun takımdaki geleceği soru işaretlerini beraberinde getirdi. Özellikle Fatih Terim'in çok beğendiği ve bütün eleştirilere rağmen devamlı arkasında durduğu Kazım'ın, Terim'in de desteğini kaybetmesi durumunda durumunun ne olacağı merakla beklenmeye başlandı.

kaynak: Webaslan
    http://www.webaslan.com/futbol/ama-kazimSXHBQ47927SXQ

|
    |

• Yüzbaşı
    362 Mesaj
    Bir seyler iyi giderken ivme kazanirken mutlaka birileri comak sokucak helal olsun. Arda konusu simdi bu haber Gs zararina ne varsa huzur bozmak icin birileri bir yerden saldiri pesinde.
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    9596 Mesaj
    Yazıda yanlış olan herhangi bir kısım göremedim ben, gayette doğru şeyler söylenmiş. Üstelik kaynak site webaslan, G.Saray ın huzurunu bozmaya çalışacağını sanmıyorum.

AVR & TV & MOBILE Onkyo TX-RZ 740 9.2 Thx Avr
    / Sony 75XE9005 4k Tv / Iphone 11 128gb
    4k RGB GAMING PC Intel i9 9900k @5ghz / 32gb G.Skill Trident-Z Rgb / Gigabyte Z390 Aorus Pro / Msi Rtx 2080ti Duke / Acer Predator X34 Gsync / NZXT Kraken X62 / NZXT S340 Elite / NZXT Aer x4 + Hue+ / Samsung 970 Evo+ Nvme M.2 1tb / FSP Hydro G 850w Gold / Razer Blackwidow & Deathadder Chroma
  • Yarbay
    44886 Mesaj
    iyi de bu takımın penaltı kullanıcısı. melo değil mi? sahada o olduğu sürece bir oyuncunun o topa yönelmesi kabahat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    1431 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

Yazıda yanlış olan herhangi bir kısım göremedim ben, gayette doğru şeyler söylenmiş. Üstelik kaynak site webaslan, G.Saray ın huzurunu bozmaya çalışacağını sanmıyorum.

Webaslan, sporx tarafından satın alındı. Sporx ile Webaslanın tasarımı neredeyse aynı zaten. Sporx'in de ne olduğu belli...
    |
    |
    |
    |

serdar aziz + hamit alın gitsin
    |
    |
1
Reklamlar
SEO
Canlı Tv izle
haberler
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,227
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.