Şimdi Ara

Kazanması Zor ama Bitirmesi Kolay Kaliteli Sayısal Bölümler Nelerdir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
49
Cevap
2
Favori
3.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba. Kazanması zor ama bitirmesi kolay olan ve okurken pek kasmayan sayısal bölümler sizce nelerdir?

Birkaç seçenek koyuyorum.

1.İTÜ ve Hacettepe Yapay Zeka ve Veri Müh.

2.İTÜ ve YTÜ Ehb Müh.

3.İTÜ Elektrik Müh.

4. BOÜN, ODTÜ, İTÜ, YTÜ Endüstri Müh.

5. İTÜ İşletme Müh.

6. ODTÜ, İTÜ Havacılık ve Uzay Müh.

7. BOÜN, ODTÜ, İTÜ Kimya Müh.

8. BOÜN, ODTÜ, Bilkent ve İTÜ Kimya Bölümü.

Merhaba. Sizce kazanması zor ama bitirmesi kolay bölümler nelerdir? Sizce 8'li seçenekten hangisi veya hangilerinden okulu uzatmadan mezun olmak daha kolaydır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metalciadam335 -- 18 Mart 2023; 20:7:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• temel bilimler değil, keza elektrik makine tarzı temel mühendislikler de değil.

iyi okullar arasında sabancı ve koç görece daha rahat gibi geliyor gördüğüm kadarıyla

bu kriterleri göz önüne alarak koç ie diye bir tahmin sunuyorum ama kaynak şu an ahşap bir sandalyeye yaslanmış durumda

• Uplıyorum konuyu..

• Öyle bir bölüm olduğunu sanmam.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bilkent ee

• temel bilimler değil, keza elektrik makine tarzı temel mühendislikler de değil.

iyi okullar arasında sabancı ve koç görece daha rahat gibi geliyor gördüğüm kadarıyla

bu kriterleri göz önüne alarak koç ie diye bir tahmin sunuyorum ama kaynak şu an ahşap bir sandalyeye yaslanmış durumda

• The Killing Road kullanıcısına yanıt

Hocam koskoca Sabancı IE varken Koç IE yakışmadı (anladınız) Kazanması Zor ama Bitirmesi Kolay Kaliteli Sayısal Bölümler Nelerdir? 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0B6F6EEF8 -- 18 Mart 2023; 22:50:9 >
  • Bölümün yanında üniversitenin etkisi de önemli diye düşünüyorum.

Ayrıca bu soruyu sorma sebebi soru işareti

• koç/sabancı - x bölümü Kazanması Zor ama Bitirmesi Kolay Kaliteli Sayısal Bölümler Nelerdir? 

• boun ie zorluk olarak nasıldır ?

• Sabancı ie ye adinin manufacturing systems engineering oldugu zamanlardan kalma sempatim mevcut malsfKazanması Zor ama Bitirmesi Kolay Kaliteli Sayısal Bölümler Nelerdir? 

• Nphexy N kullanıcısına yanıt

Odtulu aglakligi mi geldiKazanması Zor ama Bitirmesi Kolay Kaliteli Sayısal Bölümler Nelerdir? Kazanması Zor ama Bitirmesi Kolay Kaliteli Sayısal Bölümler Nelerdir? 

• The Killing Road kullanıcısına yanıt

Sabancının kurum kültürü nedeniyle her şeye zart zurt isim koymasının bir sonucu diye yorumladım eski bölüm ismini Kazanması Zor ama Bitirmesi Kolay Kaliteli Sayısal Bölümler Nelerdir? 

• 3 2 1 tıp

• 4 ve 5 bir tık olabilir.

Diğerlerinin alakası yok. Seven bile zorlanıyor. Hele böyle karpuz gibi seçersen bilemem.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Diğer bölümleri bilmiyorum ama bütün öğretmenlik bölümleri 2 seneye indirgenebilecek kadar kolay.

• kazanması zor bitirmesi de zor bölüme TIP diyebiliriz ( konuya ek olarak söylüyorum )

• Endüstri,metalurji,bilgisayar vs. Odtü için böyle düşünüyorum.

Elektrik, Makina falan filan gibi şeylerden ise böyle bir beklenti içerisinde iseniz yani bitirmek için bitirmek gibi kesinlikle bulaşmayın.Bölüm önce zamanınızı sonra hayatınızı yer bitirir iş hayatına bile giremeden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 19 Mart 2023; 17:21:32 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.