Şimdi Ara

Kaza yaptım kim suçlu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba geçen gün öğle saatlerinde ana yolda ilerlerken dönüş de duran servis aracı arada 10 metre mesafe varken birden yola damlayiverdi ani fren yapmama rağmen duramadim sert bir şekilde araca burundan vurdum . Ayrıca o aracın döndüğu yerde bir tabela var ve bildiğim kadarıyla sağdan devam et ileride ada var oradan yan yola geç anlamına geliyor bu konuda bilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum ilk kazam ve şirket aracı ile yaptım kazayı .

Kaza yaptım kim suçlu ?
     Kaza yaptım kim suçlu ?
     Kaza yaptım kim suçlu ?
     Kaza yaptım kim suçlu ?

Bizim aracda kasko var büyük ihtimalle diğer aracdada vardır tutanak vesayre tuttuk adamın tutanağa yazdığı; hızla sol şeritten gelen bir araç vardı geçebileceğimi düşündüm gecemedim kaza gerçekleşti. Benim yazdığım ise 34 .... Plakalı araç çok kısa bir mesafe varken birden ana yola çıktı ani fren yapmama rağmen duramadim kaza gerçekleşti .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 5mhmtr7 -- 22 Haziran 2015; 3:17:15 >

• O değil de ilk fotodaki bina yamuk mu bana mı öyle geldi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glukhovsky

O değil de ilk fotodaki bina yamuk mu bana mı öyle geldi?

yok dostum öyle bir mimari olma şansı yok mühendisler odası,mimarlar odası,belediye ona izin vermez merak etme.pencere ile duvara bakarsan anlarsın fotoğrafta öyle gözükmüş olabilir.
  • Glukhovsky kullanıcısına yanıt
    aynısını yazacaktım. üste doğru genişliyor gibi geldi.
  • E bize nasıl yamuk gibi görünüyor o zaman? Çok ilginç bi foto yalnız

• tutanağa göre sen haklı çıkarsın

• yol çizgileri ve tabelalar neyi söylüyor onlarıda çekseydiniz keşke ?
  • 4 yol agzina benziyor. Ancak sizin yon ayri. Adam belliki hizla karsiya gecmeye calismis. Aynen dedigibi soldan gelen aracla opusmemek icin.

Fakat muhterem bilmiyoki 4 yol ağzı yerde kontrollü kavsak uyarisi vardir veya bunu bilmeli. Adam ne guzel itiraf etmis soldaki opmesin diye hizlandim. Ancak sagdaki senin arac opmus.

Tutanakta kavsak oldugunu belirtmissen % 80 - 90 karsi taraf kusurlu olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi juke sero -- 22 Haziran 2015; 3:39:52 >
  • Sen haklısın hocam..geçmiş olsun şirker ne yapar bu durumda yaptırımı olur mu size..

• quote:

Orijinalden alıntı: dtcfli

Sen haklısın hocam..geçmiş olsun şirker ne yapar bu durumda yaptırımı olur mu size..

Saolasin. Şirketin bir yaptırımı olucagini düşünmüyorum 1-2 güne goruruz neler olucagini.

•  Kaza yaptım kim suçlu ?

Uzaktan bu şekilde bir resim daha mevcut.

• Geçmiş olsun, siz haklı çıkarsınız hocam. Dönen araç, düz gidene yol vermeli sizin durumunuzda. Karşı tarafın geçebileceğini düşünmesinin hiçbir önemi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkan_gazi -- 22 Haziran 2015; 8:10:38 >
  • Fiat servis aracı suçlu.Rahat olun size bişi çıkmaz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.