Şimdi Ara

Kaza yaptim fikir verir misinz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, dunn gece park halindeki bir araca çarptım. . Sol on kapısı benim arabanin boyasiyla çizildi.. baska bir hasar yoktu . . Gece yarisi olduğu için sahibini bekleyemedim. 3 sorum olacak;
    1. Trafik sigortam bu hasari oder mi?
    2. Araç mercedesti, tahmininizce onarımı nasil olur ve ne tutar?
    3. Sabah sahibi ile görüştüm müsait olduğunuzda arayin tutanak tutup halledelim dedi ama anlasip tuttugumuz tutanaktan sonra değer kaybi talep edebilir mi?
    Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Edaedat -- 5 Temmuz 2018; 11:53:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba,

Bildiğim kadarı ile kaza yerini tutanak tutmadan terk edip ayrıldıysanız sigorta masraflarınızı karşılamıyor ben böyle biliyorum.Sigortacı arkadaş var ise daha iyi yardımcı olur.
  • Siz gidip bir tutanak tutun. Gerekirse araçları sizin sürttüğünüz şekildeki pozisyona getirip bir foto çekin. %100 kusurlu siz çıkarsınız. Daha sonra mercedes'in tamiri sizin sigortanızdan karşılanır. Sizin cebinizden para çıkmaz. Ama indirim basamağınız düşer, önümüzdeki sene sigorta primi biraz artar.

Sizin araca gelince. Eğer kaskonuz yoksa, kendi arabanızı kendi cebinizden tamir ettirirsiniz. Eğer kasko varsa kaskodan hallolur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nacker -- 5 Temmuz 2018; 14:47:41 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.