Şimdi Ara

Kaza yaptik,Aracimiz pert !!!!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
406
Cevap
2
Favori
30.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuyu acan arkadas malum ırktan sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FC Galleon

arkadaşa neden bu kadar yüklendiğinizi anlamadım. bir kaza yapmış yok sen hatalısın fln demeler, adam derdini paylaşmış yemedği laf kalmamış...

Evet hatta biri yorumlarda demiş ki;Ben olsam 4 ünüzü levyeyle döverdim

Yaptığım terbiyesizlik bunla övünmüyorum.Övünsem hiç dert değil.

• Ford on tarafi dagitmis kaput geriye bukulmus ama doblonun sadecce plastik tampon gitmis ve arka kapi biraz yamulmus. Ilginc degil mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Suppordle

Konuyu acan arkadas malum ırktan sanırım.

Malum Irk dediğin ne? Hayırdır Sen ne ayaksın

Bu arada Karadeniz'liyim. Samsun Bafra'lıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __GeneraL__ -- 23 Şubat 2017; 12:1:39 >
  • Hemen konuyu değiştirmis. Carptigi adama saldirdigini, anavrat kufrettigini silmis. Aferin. Bu hareketleri savunmamayi ogrendin şimdi sıra yapmamayi öğrenmekte.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TallMan

Ford on tarafi dagitmis kaput geriye bukulmus ama doblonun sadecce plastik tampon gitmis ve arka kapi biraz yamulmus. Ilginc degil mi

Genelde arabaların arka tarafları daha sağlam sanırım. Bi kere ben zincirlemeye karıştım arkadan bana kötü vurdular ama arabaya bi baktım bişey yoktu tampon hariç
  • Arkadaş bi terbiyesizlik yapmış, kabul de etmiş. Köken falan işi buralara dökmek de çok büyük bir insanlık ayıbı.

• quote:

Orijinalden alıntı: QRX

Hemen konuyu değiştirmis. Carptigi adama saldirdigini, anavrat kufrettigini silmis. Aferin. Bu hareketleri savunmamayi ogrendin şimdi sıra yapmamayi öğrenmekte.

İlk defa bu kadar sinirlendim. Sonradan tabi pişman oldum Doblonun sürücüsü babam yaşında adamdı. Telefonunu bulup özür dilemeyi düşünüyorum Sanırım arabada eşim olduğu için bu kadar sinirlendim
  • haklıda olsan haksız da olsan küfretmek, bide ana avrat(eşinin yanında hiç mi utanmadın) ve adama dalmak kalabalıksan dövmek linç etmek airbaglerini çıktığı yere soktu mu?

doblodaki abimize geçmiş olsun. hem kazadan hem yemekten kurtulduğu gereksiz dayaktan dolayı.

konuyu değiştirmiş olman inşallah tekrar yapmayacağın uslandığın anlamına geliyordur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onrknn -- 23 Şubat 2017; 12:10:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onrknn

haklıda olsan haksız da olsan küfretmek, bide ana avrat(eşinin yanında hiç mi utanmadın) ve adama dalmak kalabalıksan dövmek linç etmek airbaglerini çıktığı yere soktu mu?

doblodaki abimize geçmiş olsun. hem kazadan hem yemekten kurtulduğu gereksiz dayaktan dolayı.

konuyu değiştirmiş olman inşallah tekrar yapmayacağın uslandığın anlamına geliyordur.

Tamam da, hatalıyım orda adamı bulup özür dilicem. Zaten doblo şirket aracıymış, adamda çalışan.
  • Dostum bence git bir fakir sevindir, bence hayatın kurtulmuş senin, doblodaki kişi ana avrst sövdüğnü duysa idi muhtemelen cinayetle sonuçlanacak bir durum yaşanırdı,ayrıca bu adamın çocuğu oğlu yiğeni vs varsa ve bu foruma olur ya rastlamışsa yada adam olanı akşamı bu saydığım aile bireylerine anlatmışsa yine başın belaya girebilir, bir adamın arabasına çarparsın kazadır,ama ana avrat sövüyorsan işte o başka bir şeydir artık.

• Bence bizim yetkililer elon muskla irtibata geçip teslanın saha çalışmalarını burada yapmaları için teklif götürmeliler, eğer bizim trafiğimizdeki testini geçerse o araç olmuş demektir.

• Bir araç 30-40m boyunca nasıl frene asilinca duramaz? Kaçla gidiyordunuz

• Şimdi babam aracı sanayiye götürmüş.Ustası Teoride Sen haklısın ama resmiyette haksızsız arkadan vurmuşsun demiş.Bizim sigortayla öbür araba yapılır sanırım .
  • quote:

Orijinalden alıntı: YusaKurkcu

Bir araç 30-40m boyunca nasıl frene asilinca duramaz? Kaçla gidiyordunuz

Onu hiç hatırmıyorum çokda hızlı değildik 80-90 anca..
  • __GeneraL__ kullanıcısına yanıt
    Bence araç tamirdeyken siz bi balatalara da baktırın 30-40mde durmaması için ya araç kaydı yada 100ün ustundeydi hiz

• quote:

Orijinalden alıntı: YusaKurkcu

Bence araç tamirdeyken siz bi balatalara da baktırın 30-40mde durmaması için ya araç kaydı yada 100ün ustundeydi hiz

Kaydı zaten ABS tutmadı. Abs yi bilirsiniz Ama diskleri yeni yaptırmıştı babam
  • Geçen hafta Ankara çevre yolunda hemen önümdeki 4-5 araba birbirine girdiler. Sebebi de g*t g*te gitmeleri. Hızımız yaklaşık 90-100km idi. Ben yaklaşık 40-45m arkadan seyrettiğim için kazadan kurtuldum, aralarından geçip gittim.
  • Karsidaki kisinin neden durdugu da onemli ama suc buyuk oranda sizde bu kesin bisey. Gecmis olsun

• __GeneraL__ kullanıcısına yanıt
    İlginç bir durum olmuş aracın durmaması

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.