Şimdi Ara

Kaza yaptik,Aracimiz pert !!!!! (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
407
Cevap
2
Favori
30.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • @Eryphore , beta :)) başkalarından duyduğun,anlamını bilmediğin lafları sağda solda satma kardeş. gerçekten gülünç oluyor...gaza basıp kuralları çiğnemeyi ve suçsuz insanların canını yakmayı seçmek ,seni güçlü , kurallara uyup iyi bir birey olmayı seçmek seni tırsak ve korkak- güçsüz yapmaz. suçsuzken canın-malın yandıktan sonra o ''tırsak''' tan alırsın karşılığını..ola ki hiç bir şey alamasan bile hakkını helal etmese yeter. ama kime ne anlatıyorsun ki, emniyet şeridinden gidip, refüj çizgisinden girip, sinyalsiz önüne atlayıp, şeridi ortalayarak giden adamlara kul hakkını anlatıyoruz. ne demişler kimsenin damarına basma..sen gene serseri ol, istediğini yap, para senin , keyif senin, istediğin aracını pert et, istedin kadar ceza yazdır kendine, özgürsün, ama bu emellerine kimseyi alet etme, başkasının malına-canına zarar verme. ola ki verdin mi , araçtan indiğinde özür dilemesini bil, verdiğin zararı karşılamasını bil, helallik almayı bil..inancın ne ,dinin ne bilemem.ama iyi bir insan olmak inan bana zor değil.ama sen sen ol,öndeki düzgün araç kullanıyor, yanında çoluğu çocuğu var, temiz giyinmiş, kravatını boğazına kadar çekmiş diye ,güçsüz-korkak-tırsak vs diye yaftalama. inan bana bir insan ailesine-malına-canına zarar gelince tanıdığın en psikopat insan olabiliyor..sonra sizin gibileri gazetenin 3.sayfasından okumaktan dolayı hicap duyuyoruz..yazık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gitarcigokhan -- 28 Şubat 2017; 11:33:27 >

• Arkadan çarpanın arabasında kamera olsa ve çarptığı araç durduğına dair fren lambası veya dörtlüler yakmamış olsa çarpan kişi kamera görüntülerinden yola çıkarak suçsuz çıkabilir miydi?

Hızını da uygun kabul edelim.

??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zinedine_zidane

quote:

Orijinalden alıntı: __GeneraL__

quote:

Orijinalden alıntı: By CrAzY

Altınızdaki aracla basıpda duramadığınız fren sisteminden yola çıkarsak hem hızınız hemde takip mesafeniz demekki hayli sınırların dışında.Gidip birde özür yerine küfür edersen dua et ben gibilere denk gelmemişsin ;)

Napardın

Arkadaşı tanıyorum, çok sağlam silkelerdi seni

Hımmmm... Tamam

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zinedine_zidane

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: By CrAzY

Altınızdaki aracla basıpda duramadığınız fren sisteminden yola çıkarsak hem hızınız hemde takip mesafeniz demekki hayli sınırların dışında.Gidip birde özür yerine küfür edersen dua et ben gibilere denk gelmemişsin ;)

Napardın

Arkadaşı tanıyorum, çok sağlam silkelerdi seni

Hımmmm... Tamam

Ankara'ya yakınsan git bir çayını iç, tamam deyip geçme genco ;)

• ikinci el 3007 almıştım aldığım hafta, yağmurlu havada ışığa yetişmek için azıcık gaza bastım önceki araçta bastı. sonra sarıya çevirdi aniden frenledi. ışıkta durdu. arada 50 mt vardı hızım 70 en fazla. kaygan zeminin yanında abs ile oynamışlar frenin tutmayacağını 20mt kala anladım pompaladım durdum ve 10 km hızla öndeki araca vurdum.

adam sarıyı gördüğü anda durdu diye adama saldırmadım. adamın sadece tamponu yarıldı başka hasarı yoktu. bir ton ağladı hallederiz dedim. sıfır orjinal tampon getirtti (halbuki tamponu yaptırabilirdi kısmi boya ile orjinalliği bozulmazdı, kendisi orjinalliği bozuldu diye ağladığı için) vel hasıl adamı teskin ettim sürekli.

benim arabamda ön taraf komple dağıldı aracın önü komple plastikmiş, 2500 tl sadece yan sanayi malzeme aldığım halde plastiğe verdim. orjinal parça alsam 7-8 parça tutardı.

yani: olur böyle şeyler arkadan vuruyorsan suçlusun ağlamaya gerek yok.

san not : biri benim arabama arkadan vursa ve üstüme yürüse küfür etse ben maket bıçağı çeker adamı keserim. sopa çıakrırsa ve bir kaç kişiyle yürüse üstüme ikinci maket bıçağını da çekerim ortalık kan gölü olur. silah çekerse araca efendice bine kafamı öne eğer üstünden geçerim. akıllı olun biri canınızı alır.

• trafikte altın kuraldır;önünü iyi göremediğin yolda hız mesafesini ayarla..ki istanbul trafiği..duran araca arkadan çarpmak suçtur.babanız hızdan feragat etmeli böyle zamanlarda..
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.