Şimdi Ara

Kaza yaptik,Aracimiz pert !!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
407
Cevap
2
Favori
30.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __GeneraL__ -- 22 Mayıs 2017; 15:20:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Takip mesafesini korumadığınız için suç sizde, Doblo sahibine haksız yere küfür etmişsiniz

• Geçmiş olsun, cana geleceğine mala gelsin.
  • Geçmiş olsun.
    Ani ve kural dışı bir şerit değiştirme (önünüze kırma) durumu yoksa, yeterli takif mesafesini korumadığınızdan dolayı siz %100 kusurlu çıkabilirsiniz.
  • En son resimdeki kardeşiniz diye düşünerek tipinizi az çok tahmin ediyorum.Hem suçlu hem güçlü taraftansınız.
  • Hem hatalısınız hemde güçlü l.Küfür etmek nedir ya taş devrindemisiniz?Doblonun sahibine dua edin yanında ailen var diye konuyu büyütmemiş.

• Takip mesafemiz vardi. Arabalar birden durmustu yolun ortasina. Zaten yol dik giden yol degil egimli yol.Tam egimin oldugu yerde durmus herifler frene 30 40 metreden asildi babam ama arac duramadi. Birde trafik sigortasi pert olan arabayla ilgilenir mi ?

• Takip mesafesi nedir, ne için kullanılır bu konuda herhangi bir bilginiz var mı? Eğer varsa dua et doblonun sahibi seni kaputa yatırıp ağzını burnunu dağıtmamış, yanındakilere güvenip adamın üzerine yürüyor bide artiz. . Geçen bir konuya daha yazmıştım şu takip mesafesi olayını küçümsemeyin, herkes efil efil yayıla yayıla gitsin diye değil, bu tarz durumlar için koyulmuş bir kuraldır. Neyse geçmiş olsun diyelim...

Takip mesafemiz vardı diyorsun ama fizik kurallarını alt üst etmişsiniz nasıl olacak?
    Kaza yaptik,Aracimiz pert !!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yagızalp -- 23 Şubat 2017; 9:45:56 >

• Duran araca vuruyorsunuz ve adamın üstüne mi yürüyorsunuz?

Aracın ne için durduğunu bilmiyoruz, bundan ziyade takip mesafesini korumadigi için babanızın da üstüne yürüdünüz mü? Veya ana avrat sövdunuz mu?

Geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr.big -- 23 Şubat 2017; 9:42:29 >
  • Suç sizde takip mesafesini korumamissiniz hem de adama hakaret etmişsiniz pes!!!

• O anin siniriyle yurudum adamin ustune. Sap gibi yolun ortasina niye duruyor onunde arabada yoktu. Simdi bazilari bana artist demiş Yaptigim dogru demiyorum sinirle oldu. Hic kimseyede guvenmedim o an. Olayo fsrkli yere cekmeyin .

• Suçluyken küfür etmek yanlış. Hadi eşiniz hamile olduğu için kendinizi kaybettiniz diyelim ama, bu gibi durumlarda sakin olmak gerek. 40 metrede durmayıp 3 hava yastığı açacak ivmeyle öndeki araca çarpan bir arabanın hızı en az 110-120 olmalı. Suçu biraz da kendinizde arayın. Bu arada trafik sigortası doblonun hasarını karşılar, sizin araçla ilgilenmez maalesef.Kasko yoksa sizin araba da sanayi de 5-6 bin tl ye çıkar gibi duruyor.
  • diğer iki araç yol ortasında keyfiyetten durmuyordu sanırım, dikkatsiz şekilde araç kullanıp arkadan çarpmışsınız. % 100 asli kusurlusunuz.. küfretme meselesine girmiyorum bile, şöyle denilebilir "özrü kabahatinden daha büyük"
  • quote:

Orijinalden alıntı: __GeneraL__

O anin siniriyle yurudum adamin ustune. Sap gibi yolun ortasina niye duruyor onunde arabada yoktu. Simdi bazilari bana artist demiş Yaptigim dogru demiyorum sinirle oldu. Hic kimseyede guvenmedim o an. Olayo fsrkli yere cekmeyin .

Adam o anda birşey oldu belki,belki bariyere vuracaktı panik yaptı durdu?Siz takip masefesine uymadığınız için çarptınız.Bu yüzden %100 kusurlu çıkcaksınız.Ve kaskonuz yoksa trafik sigortanız varsa sizin arabanız yapılmaz.Aracı bu halde satışa çıkarın.Zaten perte çıksa aynı parayı verirler size.Bide evet şuanda heleki İstanbulda sakin yaşamak zor şahsen bende öyleyim.Ama suçluysanız susacaksınız.
  • Aferin. Birde çok matah bir şey yapmış gibi gel burda anlat. Biz burda bütün gün kimlere saydırıyoruz biliyormusun arkadaşım? Soyleyeyim: senin gibi trafik magandalarına. Ya o küfür ettiğin doblo sahibi de senin gibi kontrolsüz biri çıksaydı ve silahı çekip alninin ortasından vursaydi seni? Yazık olmayacakmiydı hamile karına, ailene? Artık herkes silahlı belki sen de boş değilsin bilmiyorum ama LÜTFEN ÖFKENİZİ KONTROL EDİN. yoksa hiç iyi yerlere gitmiyoruz...

• tamam arkadan vuran suçluda, yolda aniden durmak nedir

öndeki araçların hiçmi suçu yok.takip mefafesini kim koruyor yatampon tampona gidiyoruz dalgamı geçiyorsunuz.

arada 50 mt bile bıraksan ,önündeki adamın ani fren yaptığını farkedene kadar tamponunu öpersin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostum gittiginiz yoldaki hiz limiti nedir ? 2 araba boyu mesafe biraktiginiz halinde (yani senin takip mesafemizi koruyorduk demenden bahsediyorum) frenliyorsunuz ve 3 hava yastigi aciliyor; sen sigortayi unut kaskon varsa birseyler belki ayrica diger aracta var sigortanizda artacaktir cunku suclusun hiz limiti uzerinde gidiyorsun ve yeterince uzak degilsin gecmis olsun ayrica tanimadiginiz madur olan insanlara kufur etmek gundilik egitim sart
  • Ne olursa olsun şuçlu, aracı kullanan babanız. Yanlış adamın üzerine yürüdüğünüz ve küfür ettiğiniz için diğer suçluda sizsiniz. Araçta hamile bir bayan olduğunu unutup nasıl o kadar hızlı kullanabilir ki aklım almıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

tamam arkadan vuran suçluda, yolda aniden durmak nedir

öndeki araçların hiçmi suçu yok.takip mefafesini kim koruyor yatampon tampona gidiyoruz dalgamı geçiyorsunuz.

arada 50 mt bile bıraksan ,önündeki adamın ani fren yaptığını farkedene kadar tamponunu öpersin

Akıcı bağlantı yolu değil. Yol Ver tabelası var.
    Ana yola bağlanmak isteyen sürücü gerekli görüyorsa o noktada durabilir.
    Durmaksızın, hızını ayarlayıp ana yoldaki araçlara yol verip ana yola çıkabilir de.
    Ama gerekli görüyorsa durma hakkı da var.

• Takip mesafenizi korusaydınız önünüzdeki aracın fren lambalarında da sıkıntı yoksa çarpmadan durabilirdiniz. Bu kazada kimse size hak vermez geçmiş olsun.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.