Şimdi Ara

Kayseri'den Adana'ya trenle gitmek.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir kaç gün sonra Kayseri'den Adana'ya gezmeye gideceğim. Öncelikle daha önce hiç trene binmedim. Ortalama 6 saatlik bir seyehat olacak. Tren hakkında koltuk, vagon v.s. tavsiyeleri bekliyorum.
    Adana konusunda da gezmeden dönme diyebileceğiniz yerleri, tavsiyeleri bekliyorum. Teşekkürler, iyi forumlar..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• zaten çok bi seçeneğin yok. pulman. otobüsdeki gibi koltuk alırsın. tek isen tek 2 işiysen çift koltuk alırsın. numarası ve vagon nosu yazar bilette. o 6 saat 7 saate çıkar.

adanada kaç gün kalcan bilmiyorum ama kebap dışında bi espirisi de yok adananın. göl çevresi güzel. bildiğin klasik kafe piknik yürüyüş yeri. onun dışında tarihi bişey yok. tarsus bile daha tarihi eserler var.

baraj yolu turgutözel ziyapaşa da gezersin turlarsın. o kadar

kayseri densonra sıcak değişik güzel gelir. ama 2 gün den sonra bayar. (ortamın yoksa)
  • Tuni. T kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuni.

zaten çok bi seçeneğin yok. pulman. otobüsdeki gibi koltuk alırsın. tek isen tek 2 işiysen çift koltuk alırsın. numarası ve vagon nosu yazar bilette. o 6 saat 7 saate çıkar.

adanada kaç gün kalcan bilmiyorum ama kebap dışında bi espirisi de yok adananın. göl çevresi güzel. bildiğin klasik kafe piknik yürüyüş yeri. onun dışında tarihi bişey yok. tarsus bile daha tarihi eserler var.

baraj yolu turgutözel ziyapaşa da gezersin turlarsın. o kadar

kayseri densonra sıcak değişik güzel gelir. ama 2 gün den sonra bayar. (ortamın yoksa)
    adanada tarihi hiç bişey yok demek yanlış ama az tarihi yer var demek doğru ramazanoğulları medresesi ulu cami ve bir kaç tane daha tarihi yer var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.