Şimdi Ara

Kayra Online - Yerli MMORPG Oyunumuz Yakında. (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
220
Cevap
16
Favori
25.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş

• Dün Discordda duyurular kısmına baktım ve ekibinizden birinin çok kaba bir üslupla yazdığını fark ettim. Bu nasıl bir duyuru dilidir anlamış değilim.

Kesiti paylaşıyorum:

DEV Frenzy'den bir kesit:

Cheat Engine programları açılabiliyor diyen Cahil kitleli arkadaşlarımızın aslında hiç bir şey bilmediği ve ortalığı karıştırmaya çalıştığı bariz ortadadır. Madem böyle hileler var arkadaşlar, Neden veritabanımda sadece 1-2 gün boyunca Makro programı kullanan arkadaşların sonuçları ortada? Arkamızdan dedikodu yapmak yerine elinizden geleni yapın ki ben de açık açık arkadaşlar oyunumuzda HİLE var ve 3. taraf yazılıma ihtiyaç duyacak bir yeteneğim olmadığı için 3. Taraf anti-cheat firmasıyla anlaşarak bu konuda adım atıyoruz diyebileyim.(düzenlendi)

[17:19]

Oyunumuzda Hile Yok arkadaşlar. Bizzat Çift taraflı Anti-Cheat sistemi tarafımdan yazılmış olup, tüm kontrolün benim elimde olmasıyla daha da geliştirebileceğini bilmenizi isterim. Bu konuda şunu da belirteyim; Bazı kendini çok bilmiş arkadaşların açabildiği o Cheat Engine programlarının bilinmediği yıllarda, Bizler o programlarla 3. taraf Anti-Cheat'leri Bypass yapabiliyorduk. Kimse kusura bakmayın, bu işlere GEÇEN HAFTA başlamadık.

[17:20]

Velhasıl kelam, ortaya 1 sene/1.5 senelik ömrümü harcatıcak bir proje çıkardıktan sonra, arka tarafta laga luga yapacak tayfaya pabuç bırakacak halim de yok. O yüzdendir ki arkamızdan Karalama çalışması yapmaya çalışan arkadaşlar, Defolup gitmeyi bilsin ki, hem beni uğraştırmasınlar, hem de kalan sahalar bizimdir misali, Oyun oynamayı bilen arkadaşlara çok daha huzur dolu bir oyun sunmaya devam edelim.

Benim çalışmalarım ve ekibimin desteği bitmez, Bizi kötüleyen arkadaşlar için de, sizi tek tek cımbızla bitiririz.

Bizi destekleyen tüm oyuncularımıza ise canı gönülden minnettarım ve tüm bu yaşananlar/verilen kararların sadece bu arkadaşların uzun vadede iyiliği için olduğundan şüphe etmemelerini isterim. Her şey çok daha güzel bir Kayra Online için. Her şey Bizi destekleyen tüm oyuncularımızın iyiliği için.

Tekrar görüşmek üzere arkadaşlar. Çok teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: OlanzapineDreams

Dün Discordda duyurular kısmına baktım ve ekibinizden birinin çok kaba bir üslupla yazdığını fark ettim. Bu nasıl bir duyuru dilidir anlamış değilim.

Kesiti paylaşıyorum:

DEV Frenzy'den bir kesit:

Cheat Engine programları açılabiliyor diyen Cahil kitleli arkadaşlarımızın aslında hiç bir şey bilmediği ve ortalığı karıştırmaya çalıştığı bariz ortadadır. Madem böyle hileler var arkadaşlar, Neden veritabanımda sadece 1-2 gün boyunca Makro programı kullanan arkadaşların sonuçları ortada? Arkamızdan dedikodu yapmak yerine elinizden geleni yapın ki ben de açık açık arkadaşlar oyunumuzda HİLE var ve 3. taraf yazılıma ihtiyaç duyacak bir yeteneğim olmadığı için 3. Taraf anti-cheat firmasıyla anlaşarak bu konuda adım atıyoruz diyebileyim.(düzenlendi)

[17:19]

Oyunumuzda Hile Yok arkadaşlar. Bizzat Çift taraflı Anti-Cheat sistemi tarafımdan yazılmış olup, tüm kontrolün benim elimde olmasıyla daha da geliştirebileceğini bilmenizi isterim. Bu konuda şunu da belirteyim; Bazı kendini çok bilmiş arkadaşların açabildiği o Cheat Engine programlarının bilinmediği yıllarda, Bizler o programlarla 3. taraf Anti-Cheat'leri Bypass yapabiliyorduk. Kimse kusura bakmayın, bu işlere GEÇEN HAFTA başlamadık.

[17:20]

Velhasıl kelam, ortaya 1 sene/1.5 senelik ömrümü harcatıcak bir proje çıkardıktan sonra, arka tarafta laga luga yapacak tayfaya pabuç bırakacak halim de yok. O yüzdendir ki arkamızdan Karalama çalışması yapmaya çalışan arkadaşlar, Defolup gitmeyi bilsin ki, hem beni uğraştırmasınlar, hem de kalan sahalar bizimdir misali, Oyun oynamayı bilen arkadaşlara çok daha huzur dolu bir oyun sunmaya devam edelim.

Benim çalışmalarım ve ekibimin desteği bitmez, Bizi kötüleyen arkadaşlar için de, sizi tek tek cımbızla bitiririz.

Bizi destekleyen tüm oyuncularımıza ise canı gönülden minnettarım ve tüm bu yaşananlar/verilen kararların sadece bu arkadaşların uzun vadede iyiliği için olduğundan şüphe etmemelerini isterim. Her şey çok daha güzel bir Kayra Online için. Her şey Bizi destekleyen tüm oyuncularımızın iyiliği için.

Tekrar görüşmek üzere arkadaşlar. Çok teşekkür ederim.

Merhabalar.

Üslubum bazı arkadaşlar üzerinedir. Nerdeyse Onlarca kez tüm oyuncularımızla sesli bir şekilde görüşmelerimiz yapılırken aynı samimiyetten rahatsızlık duyan olmuyor. Peki arkamızdan Kayra Projesi / Arena Oyun Stüdyosu ve ŞAHSIMA karalama çalışmaları yaparken Birilerine bu şekilde tavırlı konuşmalarım neden sizleri rahatsız ediyor? Dediğim her kelimenin arkasında olarak, bu tavrımı her daim sergileyeceğimden emin olabilirsiniz. Her zaman samimi olacağım, Herkes kendi değerini belirler. Bunun üzerine benim diyecek başka bir sözüm zaten yok. İyi günler.

• quote:

Orijinalden alıntı: FrenzyTR58

Merhabalar.

Üslubum bazı arkadaşlar üzerinedir. Nerdeyse Onlarca kez tüm oyuncularımızla sesli bir şekilde görüşmelerimiz yapılırken aynı samimiyetten rahatsızlık duyan olmuyor. Peki arkamızdan Kayra Projesi / Arena Oyun Stüdyosu ve ŞAHSIMA karalama çalışmaları yaparken Birilerine bu şekilde tavırlı konuşmalarım neden sizleri rahatsız ediyor? Dediğim her kelimenin arkasında olarak, bu tavrımı her daim sergileyeceğimden emin olabilirsiniz. Her zaman samimi olacağım, Herkes kendi değerini belirler. Bunun üzerine benim diyecek başka bir sözüm zaten yok. İyi günler.

Alıntıları Göster

Sorun burda ülkemizin insan yapısı bu şekilde emek verene saygı göstermezler aksine emeğini yok etmek ve ortadan silmek için türlü pislik, dedikodu bolca karalama kampanyası yaparlar. Sadece oyunda değil çoğu yerde böyle kimsenin emeğe ve alın terine saygısı yok. Kıskançlık veya aşağılık kompleksiyle hareket etmek ülkemizin birinci genel gerçeği. Okumuş etmiş insanlarda aynısını yapıyor maalesef. Sen bu tarz açıklama yapınca öküzün altında buzağı arayacaklar ve istedikleri çukura düşürmek için daha da gayret edecekler. Geçmişte ben ve arkadaşlarım çeşitli alanlarda bir şey üretip saygınlık kazandığımızda devamında bu pisliklerle karşılaştık. Dalga geçmek veya hiç oralı olmamak daha iyi. Sen sert cevap verdikçe kendi aşağılanmaları hoşlarına gidiyor.

• Emek var ama renkler , efektler çok göz yorucu ve görsel açıdan çok fazla knight'a benzerliği var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son durum nedir
  • Bana ortamı çok samimi gelmedi, duyurular olsun supportun iletişimi olsun oyundan ziyade sanki bir işletme işletiyorsunuz gibi konuşuyorsunuz oyuncularla. Cana yakınlık sıfır, oyunculara yeri geldiğince hakaret etme, saygısızlık diz boyu, umarım bu değişir ve başarılı bir oyun olur.

• Şimdi bu oyun Kayra Online Remastered olarak The Quinfall olarak mı çıkıcak 2023 sonunda (bence 2024e sarkar) beklentim çok düşük o yüzden quinfalldan :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ylcdr -- 26 Temmuz 2023; 23:33:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.