Çavuş
09 Eylül 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 70 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba sayın forum,

Silkroad'a bu karantina günlerinde eskiye özlem olarak tekrar başlamayı düşünüyorum, İsro olarak mı başlasam ( Joymax ve Jr Planet hesap açılış farkını anlamadım bu arada ) yoksa Private serverların birinde hızlıca kasılıp mı eğlenmeli ( Private server önerisi lazım ) sizlerden bu konu hakkında önerilerinizi bekliyorum..

Son olarakta Silkroad'ın Steam'e gelme durumu var mı herhangi bir açıklama yada duyuru gördünüz mü ? En güzel gelişme bu olurdu sanırım, sonuçta eski oyunlardan (Knight Online, Metin2, Cabal Online ) gibi oyunlar Steam üzerinden yayınlaşmış ama Silkroad'ı göremedim..

Şimdiden teşekkürler fikirler için.
Monster Abra A7 V7.2 Laptopda sorun yaşıyorum sürekli ve kesilmeyen bir bip sesi alıyorum sonrasındada laptop kapanıyor
birde oyunlarda son zamanlarda CPU sıcaklığı bu şekilde anormal değil mi ? yoksa banamı öyle geliyor çünkü GPU sıcaklığı 74 derece iken CPU nasıl 95leri görebilir ?

bu CPU sıcaklığı ;https://drive.google.com/file/d/18Lz43b60tcydARd7Kg3CKSBp7WkTufCR/view
buda bip sesi videosu ;https://drive.google.com/file/d/1KduZsWiA1uI6xyTRGGuPkNGq_OknyaMB/view
Arkadaşlar merhaba laptop'm Monster A7 V7.2 i7 7700hq 1050ti laptop
son bir aydır aralıklarla bip sesi alıyordum ama son 1 haftadır bu aralıkla çok arttı artık bugün dayanılmayacak seviyeye geldi. öyleki her 1 dakikada bir gelmeye başladı ve devamlı bu bip sesi eğer FN 'e basmaz isem susmuyor ve 20 kere falan bip sesi geldikden sonra laptop kendini kapatıyor. FN'e basınca bip sesi gidiyor. klavyeye herhangi birşey dökülmedi klavyem temiz son zamanlarda herhangi bir donanım eklemedim tek donanım mouse oda hep aynı mousedu son zamanlarda farklı bir driver kurmadım.hatta 3 ay önce laptopda sorun çıkmıştı donma sorunu servise verdim format attılar bios güncellediler ve windows sürümünü 1703 e çektiler intel grafik kartı çakışıyor diye sanırım ve buda ayrı saçma !! benim hakkım windowsun son sürümünü kullanmak bana 1703 sürümünü kullandırtıyorlar birde FN ile laptop'ın ışığını kısıp açamıyordum bu yüzden herşeyi eski sürüm driverlara çektiler,amma velakin bu sorunum daha farklı lütfen yardım. !!MONSTER ALMA ALDIRTMA olayına bu gidişle bende katılıcam bune ya bu nee !! her ay ben teknik servise gitmek zorundamıyım !!

Sorun bununla aynıhttps://drive.google.com/file/d/0B4FKLdTMfrTGSThQWFR4YTBYOXc/view
Arkadaşlar 11 Aylık Laptop'm son zamanlarda devamlı donmakda genelde düşük işlem gerektiricek zamanlarda donuyor(Monster Boştayken Kilitlenme Sorunu) mesela hiçbirşey yapmazsan internetde bile gezmiyorken dona biliyor,1 defasında youtube'da video izlerken dondu ve cızırtı çıkararak hemde ! tek çözümde restart atmak oluyor bu aralar çok canımı sıkıyor bu sorun buna ek olarakda F8 ve F9 tuşları ile ekran ışığını düşürüp çıkaramıyorum. lütfen yardım edin Not : 2 gün önce uefi olarak format attım ama hala aynı .
Fiyatlar aynı öncelikle
Monster= i7 7700HQ 8GB Ram 1050ti 4GB -256GB SSD-1TB HDD IPS Ekran

Dell= İ7 7700HQ 16GB Ram 1050ti 4GB-128GB SSD-1TB HDD IPS Ekran

Sizce hangisi tercih etmeliyim ? İş ve genellikle oyun için kullanıcam
Arkadaşlar sizce hangisini almalıyım ? Birinde i5 7300hq ve 2GB vramli 1050ti var diğerinde i7 6700hq 4GB vramli 960m aralarında 700 tl fiyat farkı var i5 olan daha pahalı. Sizce oyunlar için hangisi daha iyi performans verir ? Far Cry 5 oynamak istiyorum :)
Arkadaşlar alabileceğim en ucuz HDR özellik tv hangisidir beni aydınlatabilir misiniz ? Ekranın büyüklüğünün önemi yok tek önemli olan HDR desteklemesi.Ailemin evinde sony xe9005 var ama bu öğrenci evime ps4 pro için 4k olmasada olur ama HDR şart dediğim bir Tv istiyorum (4k olursa bonus olur) önerilerilerinizi bekliyorum :) olabildiğince ucuz olmalı marka önemi yok :)
Hakkında
Meslek: Departman Müdürü
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 138
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 829 (Bu ay: 53)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 26 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.