Şimdi Ara

Katalan Milli Takımı ne ayak?? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
9.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yahu herkes saçmalamış xavi falan katalanyoya gider diye istese gidemez zaten. daha önceden başka bir milli takımda oynamış,olurmu öyle şey şimdiye kadar başka bir A milli takımda hiç oynamamış adamları alırlar anca
  • Ya arkadaşlar bu takım uzun yıllardır var ve Puyol filan oynuyorlar bu takımda zaten. Özel maç gibi düşünün. O kadar önemli bir mesele yok ortada.
  • Katalonya değil de Katalunya değil mi özerk bölgenin adı?
  • Barca ne takimi peki ?
    Bir kere o haber sacma o ayrilma gerceklesirse Barsa katalan takimidir Realde madrid ozaman ligleride bölünür.
    O haberi ilkd efa burda duydum ve cikartilis amacida malum.
    Basklarla sorunlari olabilir ama katalan eyaletleri icinde öyle bu durum olmiyacagi gibi bu durumda Rela ve Barcada ayrilirdi.
    Her duydugunuza inanmayin
  • başka bir milli takımda oynadıkları için katalana geçemezler.bölünsün bölünmesin.İspanyada devam ederler...hiç ispanya milli takımında oynamamış olanlar geçebilir.

diye düşünüyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: talaria

yahu herkes saçmalamış xavi falan katalanyoya gider diye istese gidemez zaten. daha önceden başka bir milli takımda oynamış,olurmu öyle şey şimdiye kadar başka bir A milli takımda hiç oynamamış adamları alırlar anca

herkes saçmalamış sen doğru söylemişsin yani e yugoslavya örneği nolucak peki
  • espanyok katalan değil yanlış yazmış bir arkdş...katalan bölgesindeki ispanyolların takımı adaından belli zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuhan Kılıç

quote:

Orijinalden alıntı: talaria

yahu herkes saçmalamış xavi falan katalanyoya gider diye istese gidemez zaten. daha önceden başka bir milli takımda oynamış,olurmu öyle şey şimdiye kadar başka bir A milli takımda hiç oynamamış adamları alırlar anca

herkes saçmalamış sen doğru söylemişsin yani e yugoslavya örneği nolucak peki

Yugoslavyadan önce Karadağ örneğine bakın. Atış poligonuna dönmüş burası.

• Maşallah İspanya'yı iç savaşın eşiğine getirmişsiniz
  • ispanyanın ozerk bolgesı katalan mıllı takımınında fıfa nezlınde hıc bı vasfı yok yanı uluslar arası sampıyonalara gıremezler tamamen bı fantezi olarak yapılmıs bence hazırlık macı yapılmak ıcın ıspanyayı kabul etmemek ıcın yapılan bsey ona ragmen baslarında croyf var (adamın adını yanlıs yazdım galıba:D)
  • onu bunu bırakın da maçı TV vercek mi.izlenmez mi bu maç yaa.ayrıca o bölünmüş bu blöünmüş bize ne?bizim ülkemizi bölmeye çalışanları konuşun bence
  • özür ntvspor veriomuş 20 dk geçmiş
  • Arkadaşlar ozanunal arkadaşın dediği gibi bu takım yıllardır var ve her sene bir takımla Barca'nın stadında bir özel maç yaparlar. Gecen yılda ondan önceki yıllarda bu tür maçlar oynadılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zaris

ülen ülke 2 ye bölündü adam futbolcular ne olcak diye kıvranıyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barbar

Doğru şimdi hatırladım. Onlarda yabancı oyuncu oynatmamalarıyla ünlüydüler.

Atletic Bilbao tam olarak yabancı oyuncu oynatmamalarıyla ünlü değildir. Bu konudaki yanlışıda düzeltelim arkadaşlar.

Atletic Bilbao takımı Bask bölgesi doğumlu olmayanları oynatmıyor. Mesela diyelim kalkıp bir Türk çift buradan ispanyanın Bask bölgesine gitti ve orada çocukları oldu ve onlarda o bölgede yaşamaya başladılar çocukları Bask bölgesi doğumlu olduğu için Atletic Bilbao takımında oynayabilir.

Atletic Bilbao takımında sadece oyuncular değil teknik adamlar da Basklı olmak zorunda Bir kaç sene önce Atletic Bilbao teknik direktörü Sırptı. Bir maçta maçı anlatan sunucunun ifadesi aynen şuydu

Maç boyunca sizlere sırp teknik adam diyorum farkındaysanız ve bildiğiniz gibi Atletic Bilbao takımı yabancıları oynatmaması ve kadrosuna almaması ile ünlüdür devamında da. Teknik adamları bu kuralı bozuyor sanabilirsiniz ama bozmuyor çünkü başlarındaki sırp teknik adam Bask bölgesi doğumlu o sebeple Atletic Bilbao’nun başında dedi.

• http://en.wikipedia.org/wiki/Catalonia

Ispanya'nin Ab uyeliginden beri tahminimce bu kucuk ulke ortaya cikti, AB tarafindanda taniniyor her ne kadar Turkiye tarafindan taninmasa da, cunku onlarda KKTC'yi tanimiyorlar.
  • vay be katalan milli takımı varmış
  • Iniesta Real Madrid taraftarı.Bizdeki türk futbolcular gibi ben zaten bu takımı tutuyorum etkisiyle Barcalıyım ayağı yapıyor.

İspanya'da ciddi kavga çıkmıştı bu olaylar yüzünden.Hatta futbolcular bu olaylar yüzünden çok gerildi.

Birisi o zaman katalan milli takımında oynasınlar gelmesinler ispanya'ya diyerek rest çekmişti.

Barcelona'dan bu yüzden nefret ediyorum ve inadına HALA MADRID diyorum
  • ispanyol milliyetçisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: f_the_answer

Iniesta Real Madrid taraftarı.Bizdeki türk futbolcular gibi ben zaten bu takımı tutuyorum etkisiyle Barcalıyım ayağı yapıyor.

İspanya'da ciddi kavga çıkmıştı bu olaylar yüzünden.Hatta futbolcular bu olaylar yüzünden çok gerildi.

Birisi o zaman katalan milli takımında oynasınlar gelmesinler ispanya'ya diyerek rest çekmişti.

Barcelona'dan bu yüzden nefret ediyorum ve inadına HALA MADRID diyorum

De koçum de tutan mı var.
    Seni niye gerdiyse, onu anlamadım?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.