Şimdi Ara

KASPERSKY'nin butun versiyonlarının download adresleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
12.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet arkadaşlar gerçekten ya 5.0.227 versiyonunun sağlam bir linkini verebilecek olan varmı legal bir şey...
  • kaspersky bu sefer çok iyi bir atak yapmış 2006 sürümünün betası hem bir antivirüs aynı zamanda antispyware olarak da kullanılabiliyo hemde daha az sistem gücü tüketerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi achfighter -- 14 Aralık 2005, 17:41:50 >
  • 2006 beta
  • xl_ocean al bu adres 5.0.227 nin download adresi.ruscamı ing. mi bilmyorum ona sen bakarsın.eger rusca ise googldan tarat ark.ım daha kolay bulursun.
    www.internetstandard.pl/ftp/4964/Kaspersky%20Anti-Virus%20Personal%205.0.227.html

richy of istanbul a cvp olarak;
    "PS:KAV5'in bulamadığı şeyler bulması KIS 2006'nın malware,spyware,antidialer vs hertürlü koruma,tarama ve update yapması ve KIS'in bu sayede KAV5 ten daha çok signature tanıyor olmasından kaynaklanır.. "

burada kis2006(kaspersky internet security) de malware,spware vb. gibi küçük ajanlarıda bulabildigi için kaspersky antivirüs 5. serisinin bulamadıgı şeyleri bulabilecektir demek istiyor

respectrespect Tarih 14 Eylül 2005, 21:38:39
    "Arkadaşlar Download.com'dan Karspersky'nin 1 aylık deneme sürümünü indirdim günü bitti makinadan sildim ve tekrar yükledim ama licence key istedi ne yapabilirim yada etkili ücretsiz ve istendiğinde kolay silinebilen başka bir virüs programı önerebilirmisniz. Teşekkürler.. yukardaki adresten yüklemek isterim ama aynı şeyi yapar diye sorayım dedim yardımlarınızı bekliyorum... "

yukarıda verdigim kaspersky 2006yı indirirsen bunlar beta sürüm oldugu için kasım yada aralık bazıları ise 2006 nın ocak ayına kadar lisanslı.(en son sürümü indirmeni tavsiyte ederim o zaman daha fazla uzun süreli lisanslı oluyor).bununla birlikte
    ..elimde imkan olsa sana keyi verirdim ama bunun gibi illegal seyler yasak.

achfighter
    bildigim kadarıyla 2006da aynı zamanda antihacker var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dumanyack -- 11 Ekim 2005, 12:00:59 >

• beyler bende kav 4.5 var bide zone alarm pro var.sizce kav 4.5 mı daha iyidir yoksa kis2006 betamı. beta oldgu için bazı şuphelerim var o yuzden çekmiyorum.bide bi sorum daha var bu internet security oldgu için zone alarmla çakısmazmı sizce??? yardımlarnzı beklyrm
  • teşekkürler program için. ben daha önceden de kaspersky kullanıyordum. 6.0 güzelmiş yalnız emule veya basit bir web sayfası açtığımda çok uyarı ekranı veriyor. hangi özelliğini kapatmam lazım?
  • Çok yararlı bir başlık teşekkürler,

Kav2006'ya bir el atayım...
  • ben kaspersky 4.5.0.94 pro versiyonunu kullaniyorum ve sistemimi hic yormuyor

ancak son gunlerde updateleri sanki biraz azaldi gibi

sistem

abit an7

barton 2400 mhz mobile

1 gb ddr400 dual

280 GB SATA
  • eline sağlık
  • beyler bi soru sorduk bi zahmet cvp yaw
  • erhan
    "beyler bende kav 4.5 var bide zone alarm pro var.sizce kav 4.5 mı daha iyidir yoksa kis2006 betamı. beta oldgu için bazı şuphelerim var o yuzden çekmiyorum.bide bi sorum daha var bu internet security oldgu için zone alarmla çakısmazmı sizce??? yardımlarnzı beklyrm "

erhan 2006 tabiki daha iyi.çünkü anti-hacker ozelligi adware gibi küçük ajanlarıda buluyor.Yani 2006 aynı zamanda ad-aware,zone alarm bir antivirüstür.buna ilaveten tek sorunu süresinin kısa olması.elindeki 4.5 gu uptade edeibliyorsan ve bilg.nı kasmıyorsa kalsın derim.

yıldıray sordugun sorunun cevabını malesef bilmiyorum.bilen arkadaslar varsa yardımcı olurlarsa iyi olur.
  • ya bunun betası bi benim bilg. mı kasıo. ben hiç memnun deildim ondan. üstelik bulduğunu da silmio. sistemim de gayet iii. ben bişileri yanlış mı yapıorum yoksa
  • ya beyler 2005 lerı ındırsek update etsek olmazmı ?
  • arkadaşlar bir dhaki key isteği durumunda konu tamamen kapanacaktır.
    kuralları lütfen okuyunuz kurallarda her ne şekilde olursa olsun diyor buranın köprü olarak kullanılmasınada izin vermiyro kurallar.
  • Sadece konu kapanmasıyla kalmayacak aynı zamanda 1'er hafta ceza alacak üyeler.
  • moderator arkadaşların işlerine saygı duyuyorum.benim sizlere bir önerim var.Çok popüler konuların kurucularına yetki verseniz uyarmanıza bence gerek bile kalmaz..çünkü sizden önce ben silerim.dikkat ettiyseniz verdiğim cevapların hiç birinde keyden bahsetmiyorum.şimdi bi kaç kişi daha bu muhabbeti açarsa sizde kapatırsanız bu sefer normal yardım isteyen arkadaşlar başka bir konu başlığı açarak konu kalabalıkları oluşacak böylece sizde kontrolde aksaklıklar olusacak..bize SADECE silme gibi bir yetki verme olasılıgı varmı?
    bu arada fiqo paylaşımın için sagol bununla birlikte hemen üstündeki yazıyı okumadın galiba..key ile ilgili muhabbet yasak..
  • muhabbet yasak derken key ile ilgili arkadaslar.diger butun kaspersky ile ilgili sorunlarınızı paylasabilirsiniz
  • paylaşım için teşekkürler hocam.ben dalıyorum hemen linklere
  • kaspersky hangı versıyonunu onerırsınız..bılgısayarı kasmayacak...
  • karspersky personal pro 5.0.384
    512 mb ram
    P4 2.8 Ghz
    samsung 80 GB Harddisk

bunlarla hiç kasmıyor
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.