Şimdi Ara

Kaspersky 3 Bilgisayar 1 yil lisans 18 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.244
Cevap
183
Favori
264.476
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Adresimizin Önemi var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yaxis

Keyi Gmail hesabımıza mı yolluyorlar?

Email adresinin ve sipariş verirken girilen adresin yurtdışı olmasının da bir sakıncası yok. Aldıkları paraya bakıyorlar sadece

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • key geldi direk denedim lisans bu bölgede geçerli değil hatası vaerdi.etkinleştrime başarısız.proxy ayarlarını nasıl yaparız avusturalya bölgesine göre?
  • Alan arkadaşlardan 1 kişiye ortak olabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: signore

quote:

Orijinalden alıntı: Yaxis

Keyi Gmail hesabımıza mı yolluyorlar?

Email adresinin ve sipariş verirken girilen adresin yurtdışı olmasının da bir sakıncası yok. Aldıkları paraya bakıyorlar sadece

Gmailim hariç diğer bilgilerimi salladım birdaha kullanmayacağım için.Mesela adres Avustralya taksi durağına kayıtlı.
    Ödemeyi de an itibari ile yaptım.İnşallah gönderirler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler alalım hemen :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • KRALL kullanıcısına yanıt
    Proxy Switcher Pro programı ile yaptım ben.
  • bana 2 tane lazim, ortak olabilirim.
  • 1 tane için ortak olabilirim,fazlası olan var ise, teşekkürler
  • Arkadaşlar alıp ortak arayan var ise 1 adet bende alabilirim. Teşekkürler.

• Bu lisans 2016 sürümünde çalışıyor mu yoksa 2015 mi?
  • Hangi kredi kartlariyla almayi denediniz arkadaslar?

• quote:

Orijinalden alıntı: signore

Benim key'im de geldi, my.kaspersky.com'da hesabıma işledim (henüz aktif etmedim, şu an ihtiyacım yok). Aşağıdaki şekilde gözüktü.

quote:

Kaspersky Internet Security 2015
    Commercial 3 PC

2015 gözüktüğüne göre, 2017 sürüm için de kullanılabilecektir. Şu an ihtiyacınız yoksa bile alıp kenara atın bence.

Benim zaten aktif edilebileceğinden hiç endişem yoktu. Sadece ilk aktivasyon esnasında konuda da birçok kere söylenildiği gibi VPN / Proxy ile Avustralya'daymış taklidi yapmak gerekiyor, sonra key'in süresi bitene kadar bir daha kesinlikle sormuyor.

Yine hatırlatayım, key'i bir PC'de aktif ettiniz mi, 3 PC için için de kalan 1 yıl süre süre başlar.

Hocam benim sorum şu
    Keyi aldık nekadar süre kullanmadan kalıyor. Expire tarihi varmı
    alıp 2 sene sonra kullanmak istersek kullanabilir miyiz?

teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: mecraxp
    Hocam benim sorum şu
    Keyi aldık nekadar süre kullanmadan kalıyor. Expire tarihi varmı
    alıp 2 sene sonra kullanmak istersek kullanabilir miyiz?

teşekkürler

Buna %100 kesin cevabı kim verir bilemiyorum. Herhalde sadece key alan birisni Kaspersky'ye email atıp sorarsa emin olabilir ama benim pek vaktim yok onu yapacak.

Ancak ben bu şekilde kullanabileceğim varsayımı ile aldım. Ayrıca uzun zaman önce Amazon'dan aldığım 5 PC'lik bir key vardı, o mesela my.kaspersky.com hesabımda hala "not activated yet" olarak gözüküyor.

Bu kaspersky key'leri geçici promosyon key'i değil. bu nedenle bir geçerlilik süresi olduğunu zannetmiyorum. zaten en fazla 2 sene sonraki sürüm ile kullanılabilmesi, bir süre sınırı teşkil ediyor.

• 3 pc 2 yil kaspersky internet security 2016 19$ buda iyiymis sanirim herhangi bolgeye gore oldugunuda belirtmemis bu daha alinabilir duruyo.3 pc 2 yil 40 TL civarina gelir.
    http://www.saveonit.com.au/products/productdetails/65123728

• quote:

Orijinalden alıntı: nostalji16

3 pc 2 yil kaspersky internet security 2016 19$ buda iyiymis sanirim herhangi bolgeye gore oldugunuda belirtmemis bu daha alinabilir duruyo.3 pc 2 yil 40 TL civarina gelir.
    http://www.saveonit.com.au/products/productdetails/65123728

Anasayfadakinden 2 kez alsak zaten 16$ a geliyor, sıcak değil açıkcası.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alan arkadaşlara ortak olabilirim bir pm atmanız yeterli :)
  • _-CeZa-_ kullanıcısına yanıt
    Yanliz 1 keyi 2 yil(730 gun) boyunca kullanabilecegiz.Ekstradan bu key evrensel oldugu kanisindayim herhangi bir aciklama yok tabi saticiya sormak lazim.Benim icin farketmez alan olursa ortak olabilirim arkadaslara aninda havale/eft

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nostalji16 -- 21 Aralık 2015; 14:45:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nostalji16

Yanliz 1 keyi 2 yil(730 gun) boyunca kullanabilecegiz.Ekstradan bu key evrensel oldugu kanisindayim herhangi bir aciklama yok tabi saticiya sormak lazim.Benim icin farketmez alan olursa ortak olabilirim arkadaslara aninda havale/eft

Hocam ewt sanırım sizin gösterdiğiniz paket global.

Benim bir sorum olacaktı. Misal keyi 1 pcde aktif ettik aynı key ile 2 pc daha herhangi bir key aktivasyonu gerekmeden, o keyi o pclere girdiğimizde aktif oluyor mu?
    Sadece 1 kez aktive ettikten sonra kod her pcde kullanılabilir değil mi?
  • mecraxp M kullanıcısına yanıt
    Sanirim bir key aktif edilirse sure butun keyler icin basliyor diye biliyorum 1 key olarak gelir onu maximum iste 3 pcye kadar kullanabilirsiniz.Mykaspersky adresine kayit edilme durumu var mi yok mu bilemiyorum ancak keylerin suresinin hepsinin ayni anda basliyacagi kanaatindeyim ki ama cidden bu firsat gercekten sicak firsat olmus normalde trde tek pc 86 tl gibi fiyatlara satiliyor buyuk firmalarda.Burda 3 pc 2 yil kullanim 40 tl gibi cuzi bir miktara geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nostalji16 -- 21 Aralık 2015; 16:41:11 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.