Şimdi Ara

Kaspersky 3 Bilgisayar 1 yil lisans 18 TL (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.243
Cevap
183
Favori
264.619
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de bir kod aldim. 20 gun sonra aktive edecegim. Merak ettigim konu ise her 3 cihaza da vpn/proxy ile kurup aktive etmek mi gerekiyor, yoksa birine yapmak yetiyor da digerleri normal aktive oluyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atakan84 -- 23 Aralık 2015; 15:53:42 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler kaspersky rusların diye biliyorum dikkatli olun
  • lisanslarıhttps://center.kaspersky.com/MyLicenses mi yoksa my.kaspersky.com adresine mi ekliyoruz ? birkaç ay sonra kullanmayı düşünüyorum.
  • Kodu etkinlestiremedim, vpn falan yabanciyim biri detayli anlatabilir mi nasil olacak bu is

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de aldım bir tane şuan yerel saat orada 02:00 civarı bakalım gelecek mi key?
  • marxx kullanıcısına yanıt
    tekiri T kullanıcısına yanıt
    my.kaspersky.com a ekleyeceksiniz hocam.

@tekiri

hocam gece ts 1-1.30 arası geliyor keyler .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :S -- 23 Aralık 2015; 18:04:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: simonbolivar01

Kodu etkinlestiremedim, vpn falan yabanciyim biri detayli anlatabilir mi nasil olacak bu is

Vpn proğrami varmis onu yukledim avustralya uzerinden bağlandim oldu

• Toplamda 5 tane lisans aldim :) my kaspersky adresime de ekledim.
    Artık kafa rahat.

• quote:

quote:

Kodu etkinlestiremedim, vpn falan yabanciyim biri detayli anlatabilir mi nasil olacak bu is

Vpn proğrami varmis onu yukledim avustralya uzerinden bağlandim oldu

Hangi VPN ile yaptınız?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • atakan84 kullanıcısına yanıt
    Her bilgisayara tek tek vpn kurmak gerekiyor.
  • Sipariş geçtim ama kod gelmedi, tahminen ne zaman geliyor kodlar
  • Lt00 L kullanıcısına yanıt
    avustralya iş saatlerinde geliyor. bu gece gelmezse yarın gece gelir saat 2 gibi geliyor genelde sanırım...
  • klik K kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
  • Bir bilgi vereyim, aldığınız kodları my.kaspersky.com'a kaydetmek zorunda değilsiniz.

Ben ondan bahsettim, çünkü ben 10-15 cihazın key'lerini takip ettiğim için hangi cihazda hangi key var, ne kadar süresi kalmış oradan takip ediyorum. (Cihaz isimlerini "not" olarak key'lerin altına ilave etmeniz gerekiyor)

Yoksa kodlar sadece Kaspersky hesabınıza kaydedilirse geçerli oluyor ve/veya sonradan kullanılabiliyor gibi bir durum yok.

Dolayısıyla tek key alan boşuna uğraşmasın bence, ama siz bilirsiniz.
  • @ilbayhan

VyprVPN ile aktif ederken hangi ülkeyi seçtiniz ? Bu konuda birçok kişi bu soruya cevap arıyor.
    Bir de ücretsiz üyelik ile mi yaptınız yoksa premium üyeliğiniz mi var ?

Ayrıca sinekten yağ çıkarmak isteyenleri için öneri :

Key'i aldıktan sonra Kaspersky.com.tr'den Yüklemeler kısmında Internet Security 2016 indirip kurun ve daha önce 2016 versiyon kullanmadıysanız önce 30 gün deneme sürümü aktif edin. 30 gün bitince key'i aktif edersiniz ve 12 ay yerine 13 ay kullanmış olursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi signore -- 24 Aralık 2015; 10:07:19 >
  • az önce bende satın aldım 18TL çektiler karttan gayet uygun oldu ama firma yılbaşı tatilinde olduğu için sanırım ocağın ilk haftası gelecek key tatilleri bugün başlamış umarım bugün gelir otomatik iletiliyordur Key
  • Bende aldım. Sanırım key ler 4 ocakta gönderilecek.

• Ben dün aldım gece geldi key

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • signore kullanıcısına yanıt
    Merhaba.https://www.goldenfrog.com/TR/vyprvpn/buy-vpn adresinden ücretsiz üye oldum. sonra Vyprvpn programını BU ADRESTEN indirip kurdum. Gerisini ekran resminden takip edebilirsiniz.

Kaspersky 3 Bilgisayar 1 yil lisans 18 TL

http://hizliresim.com/vnoErp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilbayhan -- 24 Aralık 2015; 13:18:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ilbayhan

Merhaba.https://www.goldenfrog.com/TR/vyprvpn/buy-vpn adresinden ücretsiz üye oldum. sonra Vyprvpn programını indirip kurdum. Gerisini ekran resminden takip edebilirsiniz.

Kaspersky 3 Bilgisayar 1 yil lisans 18 TL

Teşekkürler, ekran resmi gözükmüyor. Hizliresim gibi bir yere yükleyebilir misiniz ?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.