Şimdi Ara

Kaspersky 3 Bilgisayar 1 yil lisans 18 TL (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.243
Cevap
183
Favori
264.591
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benimde lisansın dolmasına 54 gün kaldı. Alabilecek arkadaş varsa ortak olurum.
  • Aktifleştirmek için güncel çalışmakta olan vpn ne var?

EDIT: AviraVPN çalışıyor arkadaşlar, uygulamayı kurup Avustralya'yı seçin sonra keyi kullanarak aktifleştirin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 16 Mart 2018; 0:8:3 >
  • alacak varsa bana ulaşabilir arkadaşlar
  • McCarty kullanıcısına yanıt
    Devamı gelmeyecek ve sorulara cevap verilmeyecekse hava atmak gibi yazıp gitmek ne mantıktır?
  • Niye sıcak bu 2015 konusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Goday

Devamı gelmeyecek ve sorulara cevap verilmeyecekse hava atmak gibi yazıp gitmek ne mantıktır?

dostum neyin hava atması anlamadim ?

25 liraya 2 yıllık lisans satış koydum. 1 bilgisayar için satın almak isteyenden mesaj bekledim bu.

herhalde siz yanlış anladınız? veya ben yanlış ve eksik bilgilendirme yapmış olabilirim.

Bu 2 yıllık lisansı 25 liraya almadım. yine bu siteden 2 yıllık + 3 PC olan paketi satın aldım. 2 tanesini ben kullanıyorum 1 tanesi boşta kaldı. onu da satmak istedim hepsi bu.
  • McCarty kullanıcısına yanıt
    Arkadaş sormuş. Ben de almayı düşünüyorum. Ancak bir ifadede bulunmuşsunuz ve devam açıklaması gelmemiş. Bazıları gibi şunu söyle yaptım ama siz havanızı alın, bildiğimi paylaşmam sizinle gibi bir anlam çıkarmıştım. Kusura bakmayın.
  • ÇevreMühendisi kullanıcısına yanıt
    Link atmıştım ama silmişler cevabımı. Kaspersky trial reset anahtar kelimeleriyle aratın kolayca bulursunuz zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dw6000 -- 16 Mart 2018; 23:59:21 >
  • Merhaba Arkadaşlar;

15.02.2018 de 1 PC yi aktive ettiğim Koruma Programlarından en güvenlisi olan

KASPERSKY TOTAL SECURITY yazılımından kalan 1 yıllık 1 pc paketımı satıyorum.

Düşünen arkadaşlar mesaj yollarsa sevinirim.

Fiyat 25 TL dir.

Özelden msj yazabılırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dw6000

Link atmıştım ama silmişler cevabımı. Kaspersky trial reset anahtar kelimeleriyle aratın kolayca bulursunuz zaten.

bu tür paylaşımlar yasak forumda banlanabilirsiniz haberiniz olsun
    ayrıca bu forumda ki herkes o tür olayları bilir yasal olarak kullanmak isteyenler için bu konu
    benimde korsan kullandığım bir sürü yazılım var ama bence virüs programları ya ücretsiz sürümleri kullanılmalı yada satın alınmalı crack olaylarında her zaman risk vardır ama en büyük risk antivirüs cracklerin de bence hırsıza anahtar vermek gibi tabi herkesin kendi seçimi
  • Cuma akşam almıştım, bugün kod ulaştı. Arkadaşların dediği gibi Avira VPN ile aktif ettim.

Yalnız başlıktaki fiyatın güncel olmadığını hatırlatayım. KIS 3 PC 2 senelik abonelik için 19 $ ödedim.
  • zone Z kullanıcısına yanıt
    Avira VPN kurdum ama lokasyon yazınca arama yapmıyor. Bağlantı yapılamadı diyor
  • Web sitesine girilmiyor malesef.Alım yapacaktım ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Goday

Avira VPN kurdum ama lokasyon yazınca arama yapmıyor. Bağlantı yapılamadı diyor

Programı silmiştim keyi aktif ettikten sonra. VPN bağlantısı yapılacak ülkelerin listesi çıkıyordu programı biraz kurcalayınca, oradan Avustralya'yı seçmiştim.

Eklediğim video eski ama yardımcı olur.

• Avira vpn de lokasyon sorunu bende de var.Bir türlü bulamıyor ve olmuyor.Statik ip bu soruna neden olur mu?

Not:Dün akşam 16 sıralarında ödemeyi yaptım 12 saat dolmadan maile düşmüş.
  • Vpn konusunda yardımcı olabilecek bir forumdaş aranıyor.Yapamadım!
  • total securty alacağım 2 yıllık ortak olmak isteyen 2 arkadaş aranıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Reaver -- 22 Mart 2018; 23:21:13 >
  • Statik IP konusunu bilemiyorum ama bugün programı tekrardan kurdum. Yine bağlanabildim Avustralya'ya. Örnek resimleri ekledim aşağıya.

Kaspersky 3 Bilgisayar 1 yil lisans 18 TLKaspersky 3 Bilgisayar 1 yil lisans 18 TL

• Total security isteyen varsa elimde 3 adet var.1 yıllık.
    Şirket bilgisayarları için almıştım vpni yapamadım.
    Satıyorum.
    3 kişiye de şifre aynı anda gönderilecektir yeterli sayıya ulaşınca.
  • Dark Reaver kullanıcısına yanıt
    1 adet alabilirim.
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.