Şimdi Ara

Kasma sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    ASUS MARKA N550J CN240H MARKA MODEL LAPTOPUMU 2 3 AY ONCE ALDIM PERFORMANSI COK HIZLIYDI ANINDA ACILIYORDU BILGISAYAR FAKAT SU SON 1 AYDIR COK KASMAYA GEC ACILMAYA BASLADI BEN ORJINAL WIN 8 I KULLANIYORUM PC ILE GELEN ELIDME WIN 7 VAR CRACKLI ONU KENDIM ATAYIM DIYE DUSUNDUM FAKAT DAHA SONRA BU ASUSUN OZELLIKLERINI KULLANAMAM FALAN DIYE DUSUNDUM SIZCE FORMAT ATMADAN NELERI SILIP NELERI GUNCELLEMEK GEREKIR ,BAZILARI BIOSU GUNCELLEMEK LAZIM VS VS DEMIS FAKAT BEN PEK ANLAMIYORUM YARDIMCI OLUR MUSUNUZ
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Bilgisayardaki gereksiz uygulamaları kaldırın. Virüs taraması yapın.
  • gereksiz program yok ki
    bir de virüs programım yok sizce hangisini indireyim
  • Önce COMBOFIX ile tarama yapın

Ccleaner isimli uygulamayla bilgisayarınıza genel bir bakım yapın

Kalıcı bir koruma için ücretsiz AVIRA ANTIVIR'i tavsiye ederim.

Bilgisayarınızdan anlık anormal bir ses geliyorsa sabit diskiniz arızalıdır bu bilgisayarınızın yavaşlamasına neden olur. Combofix, Cleaner ve Antivir'i deneyin sorun devam ederse yetkili servise teslim edin.

• Combifix Windows 8 ile uyumlu değil boşuna indirme

Windows 8 kullanıyorsan virüs programı olarak Windows defender var içinde bulunuyor onu kapatmanı öneririm arama tuşuna Defender girersen bulursun çok kastırıyor ve onun yerine Malwarebytes Anti-Malware kullanmanı öneririm hem hafif hemde koruma yönünde yüksek bir program

Bakım programı olarakda Windows 8 de sakın advanced system care 7 ve AusLogics BoostSpeed programlarını KULLANMA çünkü Windows 8 de sorun yaratıyor ve bilgisayarın açılmama gibi sorunu oluşuyor

Önericeğim programlar
    Ccleaner
    Wise Care 365
    SpeedUpMyPC.2014
    WinOptimizer 11

Kendi deneyimlerimden yararlanarak söylüyorum bende windows 8 kullanıyorum advanced system ve auslogis programlarını kurdum düzellti sözde bilgisayar açılmadı kapa aç kapa aç en sonunda zorla açıldı Windows ddefender vardı çok kastırıyordu bazı virüsleri bulmuyordu onu kapattım Malwarebytes Anti-Malware yükledim hem kasması geçti ve sana önerdiğim 3 programı yükledim baya bir hızlandır 4 Kere test ettim bu olayı :) birde 8'in otomatik bakımı var onuda yaptırabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Darkness TR -- 30 Nisan 2014; 0:08:21 >

• browser'de gezinti esnasında kasıyorsa, donmalar oluyorsa ekran kartı sürücüsünü temiz bir şekilde tekrar yükleyin.
  • Haklısın #The_Darkness uyumsuz olduğuna dikkat etmedim. Malwarebytes Anti-Malware'de etkili, w8 uyumlu bir combofix alternatifi olarak kullanabilirsin. Windows 8'i şimdilik desteklemesede combofix'in yeri ayrı...
    Avira'nın alternatifi olarak comodo'yu da tavsiye ederim.
  • Ben bu bilgisayara windows 7 formatı atsamcrqcklesem
    Asusun özelliklerini kullanamaz mıyım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.