Şimdi Ara

Kasko Fiyatları Hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Üstüme ilk araç olduğundan sigortam nette min 4900tl kasko çıkıyor bu rakamlar şaka gibi değil mi?

990tlye çekici vs dahil sigorta yaptırdım. Ama kaskoda fiyatlar acayip.

Öneriniz var mı?

edit: araç 2012 megane bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torrentfilm -- 23 Eylül 2021; 18:5:28 >

• Piyasadan fiyat aldım sürekli çalıştığım yer fiyatı şişiriyormu diye piyasadan 4.500 lira fiyat aldıkdan sonra herzaman çalıştığım yer 2.600 liraya gerçek full dolu kasko poliçeni kesti
  • hocam yaşınız kaç ayrıca hangi şehirdesiniz ve kaskonun içeriği nedir ? Kimi merdiven altında onarım der 1000 1500 ister, kimi 3000 3500 ister yetkili serviste onarım yapılmasına onay verir..

İçeriklere ek bence en önemlisi karşında muhatap bulabilmen.. Şikayet var sitesinden bak sorun yaşatan firmalara kasko yaptırtma derim..

Ama kesin kaskoyu yaptır, havalar bir garip dolu yağar, rüzgar ağacı söker devirir , kanalizasyon patlar sel basar , biri gelir vurup kaçar vs dışarda duran makineyi güvence altına almak gerekiyor.. Bana bir şey olmaz dememek lazım, önce sağlama alıp sonra tevekkül etmek gerekir

• poliçeler çok zamlandı normal denebilir.
  • Hocam geçen sene bu zamanlar ethicadan çok uygun bir fiyata yaptım . Bir problem de yaşamadım müşteri hizmetlerine falan ulaşılabiliyor . Kasko + sigorta 3 bine halletmiştim . Üstüme ilk araçtı .
  • Bir ay önce kasko+trafik 950 ye hallettim.

Full kasko sınırsız imm 590 TL sigortamnet ak sigorta

Trafik Ethica web sitesinden 360 TL
  • Trafik 342 lira verdim. Aracımın ilk kaskosunu da bu sene yaz ayında yaptım 1750 TL..

Hocam bende çok aradım, ortalama 3000-3500 arası çıkıyordu, fiyati generali den aldim. Sizde sitesinden bir bakın isterseniz.
  • Sigortam net ile 1 yıldır çalışmayı bıraktım piyasadan daha yüksek ve kapsamı daha düşük teklif veriyorlar.

Aynı firma aynı araç aynı ruhsat sahibine biri 2700TL Özel Servis Onarımlı %30 muafiyetli teklif veriyor

X bir sigortacı yetkili servisler dahil kısıtsız ve muafiyetsiz 1950TL fiyat veriyor.

• Bende bir ay önce akkaskodan 2300 e yaptırdım. İlk kaskomdu. Araç bedeli de önemli etken sanırım. Benim aracın kasko bedeli 350 bin.
    Sigortada yol yardımı ile 410 tl
  • Benim düşünceme göre sigorta internetten yapılmaz...

Güvendiğin, anlaştığın bir sigortacın olur, geçersin karşısına çayını kahveni içerken sohbet eder,soracağın soruları sorarsın, bilgi alırsın, teminatları kafana göre belirlersin, bazılarını düşürür, bazılarını yükseltir, sonunda da poliçeni kestirip güven içinde evine dönersin...

• Acenteler kendilerine özel indirimli daha düşük fiyat verebiliyorlar acentelere danışın derim ilk önce.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.